RE: Članek o vpisu v 1 razred (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


Plus minus -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (22.3.2014 9:17:24)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

Stanislava sploh tvoj besedni zaklad je neverjeten


Se pozna, da še vedno veliko berem?


mogoče tudi kvačkanje kaj pripomore k temu [sm=hudicek.gif]


Ali pa natur talent [sm=smiley36.gif].




liliana -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (23.3.2014 18:02:52)


IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


Sprejeti različna mnenja je prav fino, sprejeti toliko zafrkancije in norčevanja ter posmehovanja pa verjemite ni niti malo luštno.
Stanislava sploh tvoj besedni zaklad je neverjeten in res ne vem no, očitno ste v tej skupini vse nadpovprečno inteligentne in vam tista, ki ni z vami od začetka ne seže niti do kolen ...
Hvala vam, da ste prebrale moj članek, esej, spis, karkoli in vse lepo vam želim, lp


Za RR je na sploh značilno, da smo vse uporabnice nadpovprečno inteligentne.......če nam tega druge RRevke ne potrdijo, to ponavljamo same tako dolgo, da nam druge uporabnice začno verjeti in spodimo takov vstran tisto, ki naš samohvale ne jemlje resno.....

ker pa jabolko ne pade daleč od drevesa so seveda naši otroci sami mali Ajnštajni.......pod strokovnim in budnim očesom inteligintne matere čustveno, socialno, grafomotorično, matematično, alfabestko itd. itd. precej pred svojimi vrstniki......

in ker so taki mali ajnštajni, zelo dovzetni na vplive iz okolja, jih eden običajen vpis v šolo tako vrže iz tira, da bodo imeli travmo celo življenje in bodo zaradi zdolgočasene študentske vpisovalke v šoli tepeni celo življenje, ker bo ona kriva, da je otroku povzročila tako travmo, da nikoli, ampak res nikoli ne bo mogel razviti svojega ajštanovskega potenciala, ker je pri 5,5 letih na vpisu v šoli doživel tak travmatski šok......




alda -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (23.3.2014 18:39:57)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a


Sprejeti različna mnenja je prav fino, sprejeti toliko zafrkancije in norčevanja ter posmehovanja pa verjemite ni niti malo luštno.
Stanislava sploh tvoj besedni zaklad je neverjeten in res ne vem no, očitno ste v tej skupini vse nadpovprečno inteligentne in vam tista, ki ni z vami od začetka ne seže niti do kolen ...
Hvala vam, da ste prebrale moj članek, esej, spis, karkoli in vse lepo vam želim, lp


Za RR je na sploh značilno, da smo vse uporabnice nadpovprečno inteligentne.......če nam tega druge RRevke ne potrdijo, to ponavljamo same tako dolgo, da nam druge uporabnice začno verjeti in spodimo takov vstran tisto, ki naš samohvale ne jemlje resno.....

ker pa jabolko ne pade daleč od drevesa so seveda naši otroci sami mali Ajnštajni.......pod strokovnim in budnim očesom inteligintne matere čustveno, socialno, grafomotorično, matematično, alfabestko itd. itd. precej pred svojimi vrstniki......

in ker so taki mali ajnštajni, zelo dovzetni na vplive iz okolja, jih eden običajen vpis v šolo tako vrže iz tira, da bodo imeli travmo celo življenje in bodo zaradi zdolgočasene študentske vpisovalke v šoli tepeni celo življenje, ker bo ona kriva, da je otroku povzročila tako travmo, da nikoli, ampak res nikoli ne bo mogel razviti svojega ajštanovskega potenciala, ker je pri 5,5 letih na vpisu v šoli doživel tak travmatski šok......


liljana [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




RIJA* -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (23.3.2014 19:35:20)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


in ker so taki mali ajnštajni, zelo dovzetni na vplive iz okolja, jih eden običajen vpis v šolo tako vrže iz tira, da bodo imeli travmo celo življenje in bodo zaradi zdolgočasene študentske vpisovalke v šoli tepeni celo življenje, ker bo ona kriva, da je otroku povzročila tako travmo, da nikoli, ampak res nikoli ne bo mogel razviti svojega ajštanovskega potenciala, ker je pri 5,5 letih na vpisu v šoli doživel tak travmatski šok......


kot mati sem očitno pogrnila na celi četi [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

nimam malega Ajnštajna [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

si grem kar žile z električnim brivnikov vrezat[sm=hudicek1.gif]




Stanislava_ -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (23.3.2014 19:51:53)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


in ker so taki mali ajnštajni, zelo dovzetni na vplive iz okolja, jih eden običajen vpis v šolo tako vrže iz tira, da bodo imeli travmo celo življenje in bodo zaradi zdolgočasene študentske vpisovalke v šoli tepeni celo življenje, ker bo ona kriva, da je otroku povzročila tako travmo, da nikoli, ampak res nikoli ne bo mogel razviti svojega ajštanovskega potenciala, ker je pri 5,5 letih na vpisu v šoli doživel tak travmatski šok......


kot mati sem očitno pogrnila na celi četi [sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif]

nimam malega Ajnštajna [sm=smiley19.gif] [sm=smiley19.gif]

si grem kar žile z električnim brivnikov vrezat[sm=hudicek1.gif]



Čas je, da utrgaš sad spoznanja...čeprav si vpis že zamudila




Plus minus -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (23.3.2014 20:31:07)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


in ker so taki mali ajnštajni, zelo dovzetni na vplive iz okolja, jih eden običajen vpis v šolo tako vrže iz tira, da bodo imeli travmo celo življenje in bodo zaradi zdolgočasene študentske vpisovalke v šoli tepeni celo življenje, ker bo ona kriva, da je otroku povzročila tako travmo, da nikoli, ampak res nikoli ne bo mogel razviti svojega ajštanovskega potenciala, ker je pri 5,5 letih na vpisu v šoli doživel tak travmatski šok......


kot mati sem očitno pogrnila na celi četi [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

nimam malega Ajnštajna [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

si grem kar žile z električnim brivnikov vrezat[sm=hudicek1.gif]


Mi te je prav žal Rija [sm=smiley13.gif].

Upam, da se vsaj tu najdeš:
Za RR je na sploh značilno, da smo vse uporabnice nadpovprečno inteligentne.......če nam tega druge RRevke ne potrdijo, to ponavljamo same tako dolgo, da nam druge uporabnice začno verjeti in spodimo takov vstran tisto, ki naš samohvale ne jemlje resno.....

[sm=smiley1.gif]


[sm=jezicek.gif]




Jabček -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 7:32:30)



Za RR je na sploh značilno, da smo vse uporabnice nadpovprečno inteligentne......


[sm=smiley31.gif]


HB, da sem se včlanila!




RIJA* -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 8:53:37)


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček



Za RR je na sploh značilno, da smo vse uporabnice nadpovprečno inteligentne......


[sm=smiley31.gif]


HB, da sem se včlanila!


jp! kak sem šele jaz hvaležna.....glede na to, da sem poleg vsega še blont [sm=zz_smug.png]




josephine27 -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 12:43:41)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček



Za RR je na sploh značilno, da smo vse uporabnice nadpovprečno inteligentne......


[sm=smiley31.gif]


HB, da sem se včlanila!


jp! kak sem šele jaz hvaležna.....glede na to, da sem poleg vsega še blont [sm=zz_smug.png]


Ni vse v pameti. Raj sem neumna pa srečna kot pametna in zafrustrirana. Preveč znanja lahko tud škodi.




ronja -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 12:47:44)

Preveč znanja lahko tud škodi.

ko iščeš službo, ziher[sm=jezicek.gif]. Mal heca, precej resnice;).




Katy78 -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 13:19:50)


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Pri nas je tudi pisalo, da mora otrok priti zraven, pa ga nismo vzeli zraven. Sicer bomo vpis odložili vendar ga tudi naslednje leto ne bom vzela s seboj. Zakaj že? Tudi niso nič vprašali, kje je otrok, tako da... Brezveze.


Dandanes je itak že vse brezveze.


No, ne mi s takimi, prosim. In kaj je imel tvoj otrok od tega, da je šel s teboj? Aja, bonbon, saj res. In kaj punčka, o kateri si pisala? In če ne bi šel s teboj, kaj bi bilo drugače?




josephine27 -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 14:48:30)


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Pri nas je tudi pisalo, da mora otrok priti zraven, pa ga nismo vzeli zraven. Sicer bomo vpis odložili vendar ga tudi naslednje leto ne bom vzela s seboj. Zakaj že? Tudi niso nič vprašali, kje je otrok, tako da... Brezveze.


Dandanes je itak že vse brezveze.


No, ne mi s takimi, prosim. In kaj je imel tvoj otrok od tega, da je šel s teboj? Aja, bonbon, saj res. In kaj punčka, o kateri si pisala? In če ne bi šel s teboj, kaj bi bilo drugače?


Življensko izkušnjo, pa še za dva sošolca iz vrtca je ugotovil, da bosta njegova sošolca tudi v šoli ( in se mu zdi to zdaj blazno fajn). In starši deklice so mogoče ugotovili, da je njihova deklica celo preveč občutljiva za šolsko okolje in bodo mogoče poskušali do jeseni naredit kaj v tej smeri. Imam prijateljico, ki uči razredni pouk ( ne sicer na tej šoli) pa pravi, da veliko otrok na začetku v šoli joče. Pri nekaterih to ni samo prvi teden ampak lahko traja mesece. Nekatere stari je fajn vedet pred 1. septembrom. Zakaj bi bilo otroku sploh karkoli treba, če lahko vse zanj čisto vse naredimo starši in jim ni treba niti s prstom mignit. Če je pa potem kaj v šoli narobe so itak učiteljice vsega krive.




Katy78 -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 17:07:40)


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Pri nas je tudi pisalo, da mora otrok priti zraven, pa ga nismo vzeli zraven. Sicer bomo vpis odložili vendar ga tudi naslednje leto ne bom vzela s seboj. Zakaj že? Tudi niso nič vprašali, kje je otrok, tako da... Brezveze.


Dandanes je itak že vse brezveze.


No, ne mi s takimi, prosim. In kaj je imel tvoj otrok od tega, da je šel s teboj? Aja, bonbon, saj res. In kaj punčka, o kateri si pisala? In če ne bi šel s teboj, kaj bi bilo drugače?


Življensko izkušnjo, pa še za dva sošolca iz vrtca je ugotovil, da bosta njegova sošolca tudi v šoli ( in se mu zdi to zdaj blazno fajn). In starši deklice so mogoče ugotovili, da je njihova deklica celo preveč občutljiva za šolsko okolje in bodo mogoče poskušali do jeseni naredit kaj v tej smeri. Imam prijateljico, ki uči razredni pouk ( ne sicer na tej šoli) pa pravi, da veliko otrok na začetku v šoli joče. Pri nekaterih to ni samo prvi teden ampak lahko traja mesece. Nekatere stari je fajn vedet pred 1. septembrom. Zakaj bi bilo otroku sploh karkoli treba, če lahko vse zanj čisto vse naredimo starši in jim ni treba niti s prstom mignit. Če je pa potem kaj v šoli narobe so itak učiteljice vsega krive.



Ja, res jaka izkušnja, ki traja 5-10 minut. In v teh 5-10 minutah res izveš veliko - ja, nekateri jočejo, in ti zdaj misliš, da tvoj ne bo, ker mu je bilo teh 5-10 minut tako fajn? In zakaj te je potem zmotilo, da je skritizirala risbo tvojega otroka? Pač povedala ti je nekaj, kar je dobro da veš pred septembrom. Daj no, jemanje otrok na vpis je brezveze. Mož uči na eni od največjih OŠ v Sloveniji in tam otroku ni treba na vpis, pedagoginja, ki ima to na skrbi pravi, da je to povsem nepotrebno.

Ker otroka nisem vzela s seboj na vpis, pa vse naredim namesto njega, kajne? Res dobro sklepaš, bravo. [sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 17:15:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78




pms? [sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 17:31:05)

Življensko izkušnjo, pa še za dva sošolca iz vrtca je ugotovil, da bosta njegova sošolca tudi v šoli ( in se mu zdi to zdaj blazno fajn).


Kakšno že? Razen da mu je zdaj fajn.





RIJA* -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 17:58:05)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Življensko izkušnjo, pa še za dva sošolca iz vrtca je ugotovil, da bosta njegova sošolca tudi v šoli ( in se mu zdi to zdaj blazno fajn).


Kakšno že? Razen da mu je zdaj fajn.




pravkar sem mojega mulca, 2 razred vprašala, kako je bilo na vpisu v oš...pa me proba prepričat, da ni bil [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


medtem se spomni, da si je prvi dan na morju dol vtrgal noht....pa je bilo to pred 4 leti...

toliko o življenskih izkušnjah[sm=smiley1.gif]


joj, koklja....moj vendar ni ajnštajn[sm=hudicek1.gif]




Stanislava_ -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 18:05:33)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Življensko izkušnjo, pa še za dva sošolca iz vrtca je ugotovil, da bosta njegova sošolca tudi v šoli ( in se mu zdi to zdaj blazno fajn).


Kakšno že? Razen da mu je zdaj fajn.




pravkar sem mojega mulca, 2 razred vprašala, kako je bilo na vpisu v oš...pa me proba prepričat, da ni bil [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]


medtem se spomni, da si je prvi dan na morju dol vtrgal noht....pa je bilo to pred 4 leti...

toliko o življenskih izkušnjah[sm=smiley1.gif]


joj, koklja....moj vendar ni ajnštajn[sm=hudicek1.gif]



Kaj češ, kokljica. Čas naše šole in življenjskih spoznanj je očitno že minil [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




liliana -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 18:15:30)


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


Ja, res jaka izkušnja, ki traja 5-10 minut. In v teh 5-10 minutah res izveš veliko - ja, nekateri jočejo, in ti zdaj misliš, da tvoj ne bo, ker mu je bilo teh 5-10 minut tako fajn? In zakaj te je potem zmotilo, da je skritizirala risbo tvojega otroka? Pač povedala ti je nekaj, kar je dobro da veš pred septembrom. Daj no, jemanje otrok na vpis je brezveze. Mož uči na eni od največjih OŠ v Sloveniji in tam otroku ni treba na vpis, pedagoginja, ki ima to na skrbi pravi, da je to povsem nepotrebno.

Ker otroka nisem vzela s seboj na vpis, pa vse naredim namesto njega, kajne? Res dobro sklepaš, bravo. [sm=smiley36.gif]


Meni tudi ni prav jasno, zakaj bi otrok moral biti na vpisu v osnovno šolo.....komot bi lahko napisali, da otroka ni treba s sabo jemati, ne pa da otrok naj gre na vpis......

Ker pri nas se šolska strokovna delavka ni menila s hčerko nič.....le bombone ji je ponudila in jo na koncu vprašala, če gremo zdaj na tortico..... Drugače sem pa tiste papirje le jaz izpolnjevala in je bilo v nekaj minutah fertik......

Pač vpis je birokratska zadeva in ni treba neke fame delati iz tega......




Jabček -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 18:26:33)

Kolikor berem morajo otroc pri teh letih vpisnico ze sami izpolnit ;))) hm, zdaj pa resno - kaj boste, ko otrok ne bo izpolnjeval vseh vasih pricakovanj? Oz ko sola in vse ostalo ne bo izpolnjevalo otrokovih pricakovanj? Ampak to je realnost. Ne vem kako ne pri vas, ampak meni zivljenje nonstop mece polena, slej ko prej se moras spopast z njimi. Tudi sama recimo marsikdaj pricakujem drugacno situacijo, kot jo dozivim, pa ne morem v jok pa na drevo?




liliana -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 18:34:59)


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Kolikor berem morajo otroc pri teh letih vpisnico ze sami izpolnit ;))) hm, zdaj pa resno - kaj boste, ko otrok ne bo izpolnjeval vseh vasih pricakovanj? Oz ko sola in vse ostalo ne bo izpolnjevalo otrokovih pricakovanj? Ampak to je realnost. Ne vem kako ne pri vas, ampak meni zivljenje nonstop mece polena, slej ko prej se moras spopast z njimi. Tudi sama recimo marsikdaj pricakujem drugacno situacijo, kot jo dozivim, pa ne morem v jok pa na drevo?


Itak da je v takem primeru sistem kriv.......[sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (24.3.2014 19:38:38)

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Tudi sama recimo marsikdaj pricakujem drugacno situacijo, kot jo dozivim, pa ne morem v jok pa na drevo?


Kaj češ, če si jabček, ki pade z drevesa [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]..kako boš šla nazaj gor.

Mogoče....lastovka v naslednjem življenju,




Jabček -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (25.3.2014 7:37:47)

Hihi, jabka s črvom, črv lahko spleza na drevo [sm=smiley36.gif]

Ne, resno včasih se sprašujem, če samo jaz doživljam zaj situacije v življenju in želim, da moj otrok ve, da ni vse rožnato, da je vedno nekdo, ki ti po glavi skače, tut če si predsednik.
Pač razočaranja se bodo vrstila - v tem primeru ob vpisu, potem ob slabi oceni, ob nerazumevanju učiteljev, pa se skrega s prijateljem, prvič bo slej kot prej ''nesrečno'' zaljubljen/a, mogoče mu ne bo uspelo priti na željeno srednjo al pa faks, tut milijoni ne bodo kar sami na računu. Odraščanje prinese odgovornost. Ampak to nas privaja na življenje?




petea -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (25.3.2014 8:12:40)


IZVIRNO SPOROČILO: Jabček
kaj boste, ko otrok ne bo izpolnjeval vseh vasih pricakovanj?


jih pač ne bo

želim pa, da se potrudi in spoprime z zadevami, s katerimi se mora oz. za katere se odloči

in če kljub resno vloženemu trudu ne gre, se bo iz tega, upam, naučil kaj pomembnega za življenje - če drugega ne, da je treba včasih določene zadeve ali opustiti ali se jih lotiti drugače

če pa gre, ga bo pa tako ali tako razganjalo od veselja in ponosa - in mene prav tako [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (25.3.2014 10:16:50)

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Hihi, jabka s črvom, črv lahko spleza na drevo [sm=smiley36.gif]

Ne, resno včasih se sprašujem, če samo jaz doživljam zaj situacije v življenju in želim, da moj otrok ve, da ni vse rožnato, da je vedno nekdo, ki ti po glavi skače, tut če si predsednik.
Pač razočaranja se bodo vrstila - v tem primeru ob vpisu, potem ob slabi oceni, ob nerazumevanju učiteljev, pa se skrega s prijateljem, prvič bo slej kot prej ''nesrečno'' zaljubljen/a, mogoče mu ne bo uspelo priti na željeno srednjo al pa faks, tut milijoni ne bodo kar sami na računu. Odraščanje prinese odgovornost. Ampak to nas privaja na življenje?


Vpis je vpis....je zgolj birokratska zadeva.....če starš otroku doma predstavi vpis v osnovno šolo kot neko pravljico, kjer bo otrok center pozornosti šolske strokovne delavke oz. vseh delavcev na šoli in je potem tako starš kot otrok razočaran in prizadet se ne gre pri tem za prizadetost in razočaranje pri otroku zaradi neke tretje življenjske situacije, ko nam življenje meče polena pod noge ampak je otrok prizadet in razočaran zaradi pretiravanja matere, ki je vpis v šolo grozno poveličevala in je otrok mislil, da ga bodo pa na vpisu vsi po rokah nosili, da bo orkester igral ipd.....potem je pa dobil le dva bombona......

Razočaranje v tem primeru je totalno nepotrebno.....razočaranje je povzročil starš, ki je delal famo okrog eneg navadnega vpisa......

Prav tako je s šolo.....če šolo starš sprejme kot odgovornost, kot delo in ne zgolj kot zabavo oz. varstvo in ustanovo socializacije otroka, jo bo verjetno tako sprejel tudi otrok.....da šola prinaša tudi odgovornosti......

Razočaranja pa gredo k življenju.....zato pa ni potrebno otroku vpisa in obiskovanja šole zgolj predstavljati kot nekega nadnarovno čudovitega dogodka, kjer je vse podrejeno otroku in otrok zgolj maskimalno uživa.....ampak realno, vpis je pač vpis....šola je pa ustavnova, kjer se podaja znanje.....znanje se pa podaja tudi na tak način, da je treba delati in se učiti (tudi doma).....in učiti se je pač treba tudi takrat, ko se otroku ne da.....




josephine27 -> RE: Članek o vpisu v 1 razred (25.3.2014 14:54:05)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


Ja, res jaka izkušnja, ki traja 5-10 minut. In v teh 5-10 minutah res izveš veliko - ja, nekateri jočejo, in ti zdaj misliš, da tvoj ne bo, ker mu je bilo teh 5-10 minut tako fajn? In zakaj te je potem zmotilo, da je skritizirala risbo tvojega otroka? Pač povedala ti je nekaj, kar je dobro da veš pred septembrom. Daj no, jemanje otrok na vpis je brezveze. Mož uči na eni od največjih OŠ v Sloveniji in tam otroku ni treba na vpis, pedagoginja, ki ima to na skrbi pravi, da je to povsem nepotrebno.

Ker otroka nisem vzela s seboj na vpis, pa vse naredim namesto njega, kajne? Res dobro sklepaš, bravo. [sm=smiley36.gif]


Meni tudi ni prav jasno, zakaj bi otrok moral biti na vpisu v osnovno šolo.....komot bi lahko napisali, da otroka ni treba s sabo jemati, ne pa da otrok naj gre na vpis......

Ker pri nas se šolska strokovna delavka ni menila s hčerko nič.....le bombone ji je ponudila in jo na koncu vprašala, če gremo zdaj na tortico..... Drugače sem pa tiste papirje le jaz izpolnjevala in je bilo v nekaj minutah fertik......

Pač vpis je birokratska zadeva in ni treba neke fame delati iz tega......



Ne vem kod dela tu famo. Lahko bi se vpisali nap. kar po internetu kar se mene tiče, pa tiste strokovne delavke, ki je očitno samo za bombone dajet ne bi bilo treba plačat iz državnega proračuna, ker je očitno tam brez veze. Če pa že na vabilu piše naj pride otrok zdraven je meni nekako normalno, da ga peljem. Lahko bi napr. plačala varuško in ga pustila doma al pa šla prej iz službe in si pisala minus ure. Zakaj že? Aja, da otroku ne bi bilo treba it z mano. Če bi na vabilu pisalo da ga ne smem pripeljat, ga ne bi. Zakaj me je zmotilo to, da je skritizirala risbo? Verjetno zato ker sem človek. Ostalega ne bom komentirala.




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>