Testi (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Passion -> Testi (31.3.2014 14:54:40)

Oj punce [sm=smiley1.gif]

najdla sem eno spletno stran, kjer se mi zdijo ovulacijski testi in testi nosečnosti zelo poceni :) mogoče vas zanima :) sicer res ne vem, zakaj so tako poceni tile testi :)

http://www.plodnost.si/sl/





darja_mark -> RE: Testi (1.4.2014 11:30:33)

Passion, kako je, si še med nami ki se trudimo?

Drugače sem pa jaz že tudi zadnjič zasledila tole stran pa mi je bilo tudi čudno zakaj so tako cenejši. Tako da bi tudi mani kak odgovor prav prišel :)




Anonimen -> RE: Testi (1.4.2014 11:40:40)

Aha, počekirala stran in testi so še vedno isti kot leta 2011/2012, ko sem se jaz trudila zanositi(zdaj že imamo čudovito enoletnico).
Takrat se nisem odločila za njih, pa čeprav bi mi prihranili kar nekaj denarja.
Stran in testi so mi sumljivi- če bi bili res tako dobri, zakaj se več ne govori o tem?
In- ali se res lahko zaneseš na rezultat(ok, sej tud pri drugih testih je vprašanje, sam ti pa- kaj pa vem?)?
Ko ti zamuja menstruacija, pač reskiraš tistih par eurov več in si privoščiš konkretni test.
Za ovulacijske pa nevem- uporabila sam en zavoj in ni bilo rezultatov.:)
Nekaj sem se pa naučila- nikoli nisem tako bogata, da bi kupovala tako poceni.




Passion -> RE: Testi (1.4.2014 12:57:06)

Darja ja, kaj naj rečem, še vedno nič pri meni [sm=zmeden.gif] sicer ta mesec nisva veliko [sm=sloncek.gif] z dragim, ker sem bila jaz en teden odsotna, potem pa še on en teden. Kako je pri tebi? Danes je moj drugi dan [sm=hudicek1.gif]. vem, da midve imava enak ciklus pa sem se vceraj spomnila nate [sm=smiley1.gif]

No anonimna in darja, včeraj sem naročila te ovulacijske teste, sem jih dobila že danes :) bom poskusila pa vam bom poročala :) drugače pa the ovulacijskih testov še nisem nikoli delala [sm=smiley1.gif] bomo videli kako bo [sm=smiley1.gif]







darja_mark -> RE: Testi (1.4.2014 14:47:56)

Passion tudi midva se še kar matrava. M je sicer že mimo, sem jo dobila kar nekaj dni prehitro. Mal me bega to da sem vedno imela redno, točno na dan. Zdaj ko bi najraje videla da je ne bi bilo, pa pride vsak mesec prej. Sem tudi jaz že pomislila nate, ker se tam nisi nič javila. Sem nekako upala da ti je pa mogoče uspelo in si se preselila v drugo temo :). Mah, meni ni več nič jasno, sva pridna in [sm=sloncek.gif] na vsake 2 dni, mogoče je bilo 1x da so bili vmes 3je dnevi, pa kar nič od nič. Prejšnji mesec sem začela piti krvomočnico, mogoče bo kaj pomagalo.
Sem gledala tele teste za O, malo brala po forumih pa vidim da niti niso preveč zanesljivi? Nekatere so kar kritizirale, pa da moraš večkrat naredit da pokaže? Potem jih tudi hitro porabiš [sm=zmeden.gif]. Ma jaz sem jih mislila nabavit ker nimam nobenih znakov O, ne sluzi, ne belega toka, ne kakšnega 'šravfanja' po jajčnikih, tako da mi ostane edino da si preračunam kdaj imam O, ali pa tale test. Samo itak sva pridna na vsake 2 dni tako da mislim da tudi če bi vedela kdaj imam O ne bi bilo bistvene spremembe.
No, le poročaj kako ti gre, držim pesti [sm=smiley1.gif]




Passion -> RE: Testi (1.4.2014 19:48:36)

No, mogoce bo ratalo poleti :) takrat je toplo, si bolj sproscen, gres na dopust[sm=bravo.gif]
Ce je tako pri tebi glede ovulacije potem bi jaz poskusila s kaksnim testom, glej konec koncev izgubis tistih 5 ali 10 eurov, ampak vsaj ves in vidis kdaj jo mas, pridobis pa lahko en velik lep plusek na koncu meseca [sm=smiley1.gif]
Jaz sem jih kupila, ker ne vem zakaj ampak vsak mesec se mi zgodi, da imam dva krat tako sluz kot da bi bila ovulacija, enkrat 15 v mesecu, drugic pa kaksne tri dni pozneje. Ceprav tudi midva redno [sm=sloncek.gif] na dva dni. :) nimam pa niti jaz nobenih drugih znakov za O, razen tega izcedka [sm=smiley1.gif]
Hm, tole glede [sm=hudicek1.gif], a si prej imela kontracepcijske tabletke? Pri meni je bilo tako, da sem jih jemala na zalost sest let, z njimi sem nehala maja lani in nekje do novembra se mi je pomikala [sm=hudicek1.gif]. No od takrat je ustaljena [sm=smiley1.gif]
Drugace sem pa kar utrujena, me pomlad daje, danes sem kar zaspala popoldne [sm=smiley1.gif] ponavadi pa nikoli ne spim cez dan [sm=jezicek.gif]
Zares upam, da obe konec aprila zagledava [sm=rozacrtici.gif]:[sm=smiley1.gif] Imej v mislih, da 90 % parom uspe v enem letu [sm=smiley1.gif] zakaj ne bi še nam [sm=bravo.gif]




*tedy* -> RE: Testi (1.4.2014 20:08:57)

Teste so čist normalni in kot vsi drugi, nosečniški imajo občutljivost 10...., tako kot BC. skartak meni so vedno prav pokazali. Ovulacijski isto ( jest bolj te uporabljam) vedno mi pokažejo O , tako da meni delujejo[sm=smiley36.gif]. če malo po e bayu pogledate so tudi tam take cene testov, tako da je to čist ok, da niso tako dragi predvsem ovulacijski, ki jih vsaj jest, kar veliko porabim, da točno ugotovim kdaj je dan O. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




witch -> RE: Testi (1.4.2014 21:02:46)

Jaz sem delala samo ta test, ki mi je takoj pokazal pozitivno. In ni se zmotil [sm=bravo.gif]




darja_mark -> RE: Testi (2.4.2014 8:37:16)

Passion, ne, kontracepcijskih tablet nisem jemala, nikoli, do septembra sem imela Mireno, potem sem jo dala ven. Je rekla G da naj ne bi vplivala na možnost zanositve, je pa fino počakati ene 3 mesece. Tako da pač delamo in čakamo :)





Katjusa -> RE: Testi (2.4.2014 19:47:43)

sem delala O teste že 2 ciklusa pa so skos negativni... zdej pa ne vem a klomifen ne deluje al pa testi[sm=zmeden.gif]




perla* -> RE: Testi (3.4.2014 7:22:24)

RAvno zaradi tega dvoma v takšne teste, raje plačam več in ne dvomim. Je pa res, da sem že en kup denarja zmetala zato. Ker vedno vzamem Clear Blue, ki ti lepo nariše smajlija [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image], sicer pa prazen krogec O.
Zdej jih ne bom več delala, ker očitno O vedno imam (po 1 letu testiranja). In bova raje na vsake 2 dni [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/sloncek.gif[/image]
Pa bo kar bo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]