:) (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Passion -> :) (9.4.2014 9:22:43)

Drage moje [sm=smiley1.gif]

že nekaj časa razmišljam ali naj vas vprašam za vaše mnenje, no danes pa le [sm=bravo.gif]
[sm=hudicek1.gif] sem imela 31.3. ponavadi mi traja 3-4dni. Četrti dan je skoraj, da ni več. Tokrat je trajala 5 dni, kar se mi se ni zgodilo, ampak ok, ciklus se spreminja [sm=smiley1.gif] pa se brez bolečin, sploh nisem vedela, da jo imam. sesti dan je ni bilo več, mi je pa bilo ze od petega dne [sm=hudicek1.gif] skos slabo, vrtelo se mi je in sem v petek za štos naredila test pa je bil negativen kar sem tudi pričakovala, ker sem pač imela menstruacijo [sm=smiley1.gif] sedmi dan pa sem opazila, ko sem se obrisala svetlo rjav izcedek, ampak to samo enkrat. boo [sm=smiley1.gif] slabosti se danes niso minile, vrti se mi pa se glih tako na momente, spim pa tudi zelo slabo in v jajčnikih me špika. Vse skupaj sem pripisovala spomladi, dokler danes nisem šla na wc, se obrisala in opazila kri. Ni je bilo veliko, samo za kakšen prst. No, potem sem se pa le odločila, da vam napišem, da vidim, kaj vi menite [sm=smiley1.gif] Res je, da sva z dragim pred [sm=hudicek1.gif] kar pridno [sm=sloncek.gif], ampak ne vem ali potem sploh dobiš menstruacijo, če slučajno takrat zanosiš. Ne vem, sem brala, da so jo ene dobile, druge pa ne. [sm=smiley1.gif] Hm [sm=smiley1.gif] Punce hvala že vnaprej za pomoč [sm=smiley1.gif] mogoče gre samo za kakšno vnetje [sm=zmeden.gif]




jabuk -> RE: :) (9.4.2014 9:45:57)

Tele krvavitve bi jaz prepisala [sm=hudicek1.gif], prav tako rjavi izcedek, ker je normalno, da ga dobis ob koncu M. So mi pa tele slabosti in vrtoglavice sumljive :)... Tako, da bi jaz na tvojem mestu, ob koncu meseca Aprila, se enkrat naredila test. :)




RIJA* -> RE: :) (9.4.2014 9:58:21)

čakaj....en teden po menstruaciji si ti delaš test[sm=zmeden.gif]

potrpežljivost. saj boš opazila, če boš zanosila...zagotovo ti lahko to potrdim iz lastne izkušnje....sem dvignila 14 kilogramov do konca....




Passion -> RE: :) (9.4.2014 10:21:11)

jabuk, krvavitev sem imela danes, to pa je ze skoraj cel teden po menstruaciji :) ne vem, če je to še od [sm=hudicek1.gif]

Rija test pa sem naridla zadnji dan [sm=hudicek1.gif] pa ne me vprašat zakaj :) pač neke nove teste sem kupila, ki so bili zares poceni in sem poskusla [sm=smiley1.gif]




RIJA* -> RE: :) (9.4.2014 10:25:53)

ti povem, da se samo psihiraš s temi testi ob neprimernem času [sm=smiley13.gif]




mateyka -> RE: :) (9.4.2014 10:28:07)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
ti povem, da se samo psihiraš s temi testi ob neprimernem času [sm=smiley13.gif]


men tud ni jasno zakaj bi delal teste ko itak ni čas za to - v čem je "štos"? [sm=zmeden.gif]




jabuk -> RE: :) (9.4.2014 10:36:05)


IZVIRNO SPOROČILO: Passion

jabuk, krvavitev sem imela danes, to pa je ze skoraj cel teden po menstruaciji :) ne vem, če je to še od [sm=hudicek1.gif]

Rija test pa sem naridla zadnji dan [sm=hudicek1.gif] pa ne me vprašat zakaj :) pač neke nove teste sem kupila, ki so bili zares poceni in sem poskusla [sm=smiley1.gif]


Najbolje, da pocakas do konca meseca in se 1x naredis test. Sem pa nekje brala, da ce pride do vgnezditvene, da moras baje vsaj 4 dni pocakat, da test pokaze pozitivno.




*misi* -> RE: :) (10.4.2014 19:29:07)

Meni je na prvi dan izostanka M pokazal first sign rahlo komaj vidno crtico. Popoldne sem delala CB digital in je pokazal + in 1-2tedna.
Bila sem pa 15dan po ovulaciji oz po oploditvi, da je test pokazal +.

Jaz mislim da tebe bolj daje psiha. Delanje testa po M je nesmiselno. In slabosti pridejo tam okoli 5tedna in naprej.




Stran: [1]