Fisher Price obutev (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


polona2 -> Fisher Price obutev (18.9.2005 15:39:20)

Kakšne št. dejansko so pri obutvi Fisher Price, velike, majhne? Ima katera na zalogi kakšen link, da bi si malo pogledala izbiro? Kakšne so vaše izkušnje s to znamko? Kupovala bom št. 21 ali 22.Hvala za odgovore, lp!




tesa -> Fisher Price obutev (18.9.2005 16:10:11)

Jaz sem kupila za mojega sina poletne opanke in so številke čisto normalne. Niso ne velike, ne male.
Najbolj je, da jih s tvojim otročkom sprobaš pa bo. Jaz bi zimske kupovala za kakšno številko večje, da lahko zraven obuješ kakšne debelejše žabice.




*maja -> Fisher Price obutev (18.9.2005 16:14:44)

Mi smo imeli usnjene supergice in so se zelo obnesle (zdaj so na žalost že premajhne). Številke pa so čist normalne.




Anonimen -> Fisher Price obutev (18.9.2005 17:52:43)

Ja, številke so res čisto normalne.




Anonimen -> Fisher Price obutev (18.9.2005 17:54:02)

Aja, še izkušnj: najprej smo imeli supergice, tudi številko tam nekje 21, 22, in so bile v redu. Letos pa smo imeli zaprte sandale, ki so bili super.




viv_ -> Fisher Price obutev (19.9.2005 10:56:50)

Mi imamo FP supergice (št. 23) in so mi super. Sem gledala ene luškane Nike-ice, res so frajerske, ampak za te majhne številke so se mi zdele malo preveč "oklopne". Sploh ne vem, če tamala s svojo težo upogne podplatek... Tele FD imajo tudi notri usnjen podplat, mehke so... Skratka super!




Anonimen -> Fisher Price obutev (19.9.2005 11:02:08)

Viv, Nikice so za tako majhne dobre po moje samo iz koelkcije Play. Tiste so res mehke in lahke, ostale so pa res bolj oklopne. Mi imamo še zdaj te, ampak imajo številke samo še za letos.




Beti S -> Fisher Price obutev (19.9.2005 11:07:39)

čau, kaj mi lahko kdo pove, kje se v Sloveniji prodaja obutev Fisher Price. Na internetu nisem dobila nobenih podatkov. Hvala.
lp




Anonimen -> Fisher Price obutev (19.9.2005 11:09:04)

Mass.




niki5 -> Fisher Price obutev (19.9.2005 13:49:23)

Jaz imam samo izkušnje izpred 6 let. Imamo ene supergice, katere je (prekmalu) prerasel naš drugorojenec. Ob primerjavi so očitno malo drugačne od zdajšnih, ker ko sem za starejšega kupovala čevlje jih je videla prodajalka v Massu in takoj vedela da so toliko stare, ker naj bi bile takrat res zelo dobre. Nam so se zelo vredu obnesle, mehke so, kar meni veliko pomeni in tem našim starim jim zob časa ni pustil nobenih posledic V pralni stroj sem jih vrgla in so prišle ven kot nove.
Številke so normalne. V Massu jih imajo, kar pa je že Splišni povedala. Pa še cena je bila sprejemljiva.




Stran: [1]