beljenje (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


malecka -> beljenje (18.9.2005 18:51:31)

ojla punce za vse, ki doma same belite: ali in kako lahko iz rdečega in rmenega dipija naredim oranžno barvo, ker vedno dobim ven marelično. Al sem pa jaz aut




Jančika_ -> beljenje (18.9.2005 20:05:04)

Dipi sux. Nabavi tonerje Krautol (v Mavrici) - odtenek bo točno tak, kot je narisano na flaši. Dvakrat sem sama malala celo stanovanje, ne govorim kar na pamet.




Veverička -> beljenje (18.9.2005 22:16:43)

Ha, ha.... Ti si še dobra z marelično barvo! Midva sva lani dobila ven roza in zdaj imamo roza hodnik (smo se selili v zadnjem mesecu nosečnosti - pa se je mudilo z barvanjem sten!)
Jančika, kaj zeleno barvo imajo tudi (tako lepo jabolčno)? Mavrico imamo tudi v MB?




Jančika_ -> beljenje (18.9.2005 22:52:54)

Veverička, ne vem. Midva sva izbirala med rumenimi in oranžnimi toni, drugih nisem nikoli gledala.

Ti pa v večini trgovin s temi zadevami namešajo katerokoli barvo v kakršnikoli količini. Pride malo dražje, ampak po moje se kar splača, ker točno veš, kako bo zadeva zgledala na steni.




Veverička -> beljenje (18.9.2005 22:58:20)

Ja, saj vem, ampak pride kar precej dražje. Sva dala za v dnevno sobo zmešat barvo, pa ni prišla čisto tako kot tam na vzorcu (namesto sončno rumene sva dobila skoraj marelično , mogoče pa se je tisti stric, ki je skup mešal zmotil v odtenku ) Sicer pa bomo šele naslednje leto spet barvali, tako da imamo še čas. Hvala vseeno




Lunca1 -> beljenje (19.9.2005 6:59:24)

Midva sva tudi imela Krautol in je v redu.




Stran: [1]