Morje (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


lery -> Morje (27.5.2014 16:30:00)

Lep pozdrav! Odločamo se kam bi šli na morje. Zanima me ali je kdo že letoval v Zadru hotel Donat in v Šibeniku hotel Andrija Rada bi nekaj informacij, ker ne vem kateri hotel naj izberemo. Kakšne so sobe,hrana, ali je dovolj zanimivosti za dva šestlenika.
ta dva hotela mi kar ustrezata. Sita sem apartmajev in kuhanja zato si bi letos res rada oddahnila.[sm=smiley1.gif]




m_o_i -> RE: Morje (27.5.2014 16:53:40)

če še boš dobila sobo v Donatu, le pojdi (ponavadi je že marca razprodan[sm=smiley36.gif])
smešno nizka cena za all inclusive-lačni ne boste, tudi če ste med izbirčnimi, plaža je 30 m proč, pred hotelom bazen s teraso.
sobe niso z najnovejšim pohištvom, so pa čiste in čisto spodobne.
osebje prijazno, plaža super(veeelik travnik pod borovci) s kamenčki...

aja, ta je ping pong miza, dnevne animacije(ala varstvo otrok), dosti je tudi druzin z otroci, ki se zastekajo med sabo. meni je bilo vsec[sm=bravo.gif]




Mipka -> RE: Morje (28.5.2014 11:32:49)

Ja dobra izbira je tale, če bo le še fraj, ker ponavadi je to že davnaj vse zasedeno!




lery -> RE: Morje (28.5.2014 15:30:15)

Mam srečo, samo še ena družinska soba je bila prosta in ta termin nam ravno odgovarja. Res je že vse zasedeno nekateri rezervirajo že v začetku marca. JUhu imeli se bomo lepo.[sm=bravo.gif]




josephine27 -> RE: Morje (28.5.2014 18:39:21)

Fajn, da si našla [sm=bravo.gif] Mi gremo tudi letos tja, sicer prvič.




RIJA* -> RE: Morje (28.5.2014 18:44:17)

meni pa je Šibenik veliko boljši od Zadra...hotela sta sicer oba v podobnem rangu, samo šibenik je ful lepo urejen za otroke :)
v Zadru bi smo šli edino v Falkensteinerja, ki ima tudi fajn poskrbljeno za take otroke...




Stran: [1]