povišanje telesne teže po gonalu (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


novisvet -> povišanje telesne teže po gonalu (10.6.2014 12:08:50)

Ali ima še katera druga težave s povišanje telesne teže po injekcijah? V zadnjem ciklusu sem se zredila za 3 kg. Ko sem jemala klomifen, se nisem redila, zdaj pa šok. Upam, da v naslednjem ciklusu ostanem na isti teži. Sicer še je moj ITM v mejah normale, ampak ne bo več dolgo če bo šlo tako naprej. Pol pa dr. zna komplicirat glede kg. Vedno je nekaj.
Upam, da kmalu zagledamo tisti plusek ki ga čakamo.




nelly208 -> RE: povišanje telesne teže po gonalu (10.6.2014 13:07:05)

Sem 5.dan z gonalom in nisem opazila povečanja teže, tehtala se sicer nisem, ampak kaj hitro opazim, če se zredim za kak kilogramček. Pa opažam, da nimam nekega apetita do sladkarij....to zame ni normalno [sm=smiley36.gif]

Opazila sem edino to, da se mi pojavlja že tretji dan čuden izcedek, taki lepljiv žele, prozorne barve. Je mogoče katera imela isto?




NikaAnna -> RE: povišanje telesne teže po gonalu (10.6.2014 13:09:42)

nelly kar opisujes, se meni zdi podobno cervikalni sluzi, ki napoveduje ovulacijo, lahko da je to to [sm=smiley1.gif]
Kar se pa povecanja teze tice - jaz sem bila samo zelo napihnjena, nisem pa dajala prevec na tezo, tako da niti ne vem ali sem se ravno v tistem casu kaj zredila.




nelly208 -> RE: povišanje telesne teže po gonalu (10.6.2014 14:25:09)

NikaAnna tudi jaz sem pomislila na to, ampak se mi zdi malce prehitro. Sem 6.dan ciklusa. Izcedek je vsak dan večji, začel se je pa takoj po končani [sm=hudicek1.gif]
Če bi nakazoval ovulacijo pol to ni glih ok. Imam še 6 dni gonala.




NikaAnna -> RE: povišanje telesne teže po gonalu (10.6.2014 14:53:08)

hmmm, pojma nimam pol [sm=zmeden.gif]




limonca* -> RE: povišanje telesne teže po gonalu (13.6.2014 18:22:43)

Povečan izcedek je čist normalen.




Anonimen -> RE: povišanje telesne teže po gonalu (14.6.2014 7:30:47)

Limonca hvala, zgleda da res. Včeraj sem ga samo malo opazila, danes še ne. Bomo vidli kako bo na UZ.

Lp vsem




Stran: [1]