Varuška - Tomy? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Andy13 -> Varuška - Tomy? (19.9.2005 9:30:11)

Punce, a ste že kupile varuške, da boste lažje sledile otročkom?
Na letaku sem opazila, da je v Arielu akcija le teh, znamka Tomy in da so znižani na 12.000 sit (prej 17k sit).
To bi se pa najbrž kar splačalo kupiti, a ne?
A obstaja kakšne večja razlika med varuškami?

Lp, Andy




Marogica -> Varuška - Tomy? (19.9.2005 9:49:04)

Jaz razlik ne poznam, ker sem našega "špijona" dobila za darilo. Je slovenske proizvodnje in smo že 4,5 leta zelo zadovoljni (stal pa je okoli 10 jurjev). Seveda je teh variant več, važno, da je tebi ok. Naša dva ima sobo v drugem nadstropju, kot pa midva spalnico in vse slišimo in tudi funkcionira brezhibno. Mogoče ti bodo druge lahko več pomagale.




Pajaca -> Varuška - Tomy? (19.9.2005 9:50:43)

Mi smo z Tomyjem izredno zadovoljni. Tako da ga priporočam.




k1 -> Varuška - Tomy? (19.9.2005 11:52:01)

mi tudi imamo tomyja pa je ok. meri tudi temperaturo sobe. poglej med male oglase, včasih tudi tam prodajajo - po moje funkcionira enako kot nov...




pravljica -> Varuška - Tomy? (19.9.2005 12:00:11)

nam pa tomi ni funkcioniral kot bi moral (sprobali smo 2 cenovna razreda - neko srednjo varianto in najdražjega in smo oba lepo nesli nazaj v trgovino)...odvisno je, kje ga boste uporabljali...doma od sobe do sobe verjetno ne bi smelo bit problema z nobenim...meni se je šlo pa predvsem za v avto, za zunaj in za na morje
v avtu je največ motenj in do stanovanja je vlekel samo en Brevijev
večkrat ga pustimo tudi zunaj v vozičku in vleči mora okoli hiše do zgornje etaže...pa seveda na morju-tam je nepogrešljiv - vleče iz apartmaja do plaže...to nam je pri ta veliki piki prišlo prav 4 leta




Andy13 -> Varuška - Tomy? (19.9.2005 13:53:00)

Punce, hvala za nasvete.

Saj primarno bi varuško potrebovali, da bi slišali malčka iz sobe v sobo, vmes pa bi bilo zaprtih troje vrat.

Pravljica, kje pa ste kupili Brevijevega, pa koliko je stal (če se morda spomniš?).




pravljica -> Varuška - Tomy? (19.9.2005 16:42:11)

v BC, bil je pa okoli 15000 sit, ne vem več točno...ampak nisem niti pomislila na to firmo, ker se mi zdi kvaliteta njihovih izdelkov bol tako tako, mi smo pa res iskali dobro varuško...najprej smo vzeli tomijevo in še drugo tomijevo, pa smo bili zelooo razočarani, ker je vsaka stvar povzročala motnjo...tale je pa res malo večji in robusen, pa izgleda grozno za moje pojme, ampak lovi pa tisto, kar mora
ne vem če jih še imajo, ampak ko boš kupila, prej probaj al pa nesi nazaj če ne bo delalo tako kot je za pričakovati...jaz nisem nič oklevala




Stran: [1]