|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne morje...
14.6.2014 16:06:52   
miška2010
Pozdravljene vse,
ponavadi nimamo problemov kar se tiče kam iti na dopust..
Letos sem jaz v pričakovanju, kar pomeni da vročina na morju in bazeni ne pridejo v poštev.
Da se ne bi tamali dolgočasil, bi radi šli na kakšno turistično kmetijo, kjer bi imeli živali, da bi se dogajalo kaj za otroka in predvsem da je zraven kakšna reka za se osvežiti. Pa kakšne "otroške" zanimivosti v okolici za iti pogledati.

Vsak predlog je zaželen..tudi če poznate kak dober apartma ali kmetijo.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
14.6.2014 17:10:56   
petea
Morje s prijetno senco na plaži in bazen, če uporabljaš ustrezne tampone za v vodo, so tudi v nosečnosti lahko čisto sprejemljiva možnost dopustovanja.

Drugače pa kakšno jezero - v alpskem svetu jih je nekaj kar prijetno mrzlih user posted image ali reka, kot si že sama predlagala (Kolpa, Soča, Savinja, Sava v zgornjem toku ...).


Ali pa kakšna destinacija boj proti severnemu delu Evrope.

(odgovor članu miška2010)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
14.6.2014 17:11:39   
bskrle
Most na SOČI, penzion Šterk, imaio nekaj živali, bazen, po jezeru vozi ladjica, do Mosta lahko pridete z avtovlakom, potem je Kosmačeva učna pot ...

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu miška2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
14.6.2014 19:41:51   
eva1
men se zdi pa morje najboljša destinacija med nosečnostjo...sonček, morje, vetrček :) bolj kt jezero al pa reka...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
1.7.2014 12:39:27   
kalbo
Ne vem no, sej nisi bolna, si samo noseča. Morje, senca in kaka dobra knjiga bo zate in tvoje veselo pričakovanje super. Mož bo pa usput naučil 4 letnika plavat.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
1.7.2014 13:08:35   
Balerina
Tudi meni se zdi morje dobra ideja si ne predstavljam da nebi šli pa sem bila 2X noseča poleti, 1. rodila konec julija 3. sredi septembra. Obakrat smo šli na morje.
Pri 3. nosečnosti se je mož več ukvarjal z otroci pa smo se imeli prav fino. Je pa res da smo bili v prikolici in ne v šotoru, kjer se spi na tleh.

Drugače pa so fine tudi gore, je polno turističnih kmetij, pa kakšna koča, mali ima lahko s sabo kolo in se malo sprehajate, mali pa s kolesom zraven.
Odvisno kaj imate raje apartma, hotel, kočo,...
Lahko tudi kakšna Rogla imate polno mošnosti za hojo pa še bazen imajo, tako na Rogli kot v Zrečah in gresta mož ter sin malo v bazen

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
1.7.2014 17:40:21   
kokosh
Jezera na avstrijskem Koroškem - ogromno jih je, so čista, urejena infrastruktura, večinoma primerna za plavanje (npr. Baško, Vrbsko jezero). Poglej na Google.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
1.7.2014 18:31:07   
Stanislava_
Bohinj - v jezeru se lahko fantek tudi kopa, v bližini so kmetije (se mi zdi-preveri), izlet na Vogel, na Bled..kar nekaj možnosti.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu miška2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
4.7.2014 14:05:43   
familyfreak
Mogoče bo tole pomagalo... jaz tudi rabim ideje za izlete in sem med raziskovanjem našla spletno stran izletko.si, kjer je res veliko idej za izlete, še posebej družinske.
Upam da bo to pomagalouser posted image !!!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
12.7.2014 9:07:04   
miška2010
IZVIRNO SPOROČILO: familyfreak

Mogoče bo tole pomagalo... jaz tudi rabim ideje za izlete in sem med raziskovanjem našla spletno stran izletko.si, kjer je res veliko idej za izlete, še posebej družinske.
Upam da bo to pomagalouser posted image !!!


Hvala, to bo super, grem pogledati :)


(odgovor članu familyfreak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
12.7.2014 9:20:51   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: familyfreak

Mogoče bo tole pomagalo... jaz tudi rabim ideje za izlete in sem med raziskovanjem našla spletno stran izletko.si, kjer je res veliko idej za izlete, še posebej družinske.
Upam da bo to pomagalouser posted image !!!


Hej, ce se greste izletniski turizem si poglej se enkrat zvezek iz predmeta turizem, 1 letnik SŠ. Cisto na zacetku ste obravnavali definicijo izleta, dopusta in razliko med tem. Full fajn predmet.

(odgovor članu familyfreak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
12.7.2014 10:22:06   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Cisto na zacetku ste obravnavali definicijo izleta, dopusta in razliko med tem.


user posted image

kaj bi zdaj raje - dopust ali izlete? user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
12.7.2014 12:41:54   
malaMravljica
Jaz bom izlet. Moj sin in midva, zlata starsa si ze dolgo zelimo
na izlet v ZOO. Dolgo sem iskala ponudbo in koncno, cisto nakljucno na spletu nasla stran www.naiven.sem Stran je odlicna, sem jih kontaktirala in so strasno prijazni. In kaksna sreca, ker sem rezervirala tocno na polno luno smo izlet v ZOO dobili brezplacno. V ZOO ju nam cas_tijo se sladoled in Haribo medvedke. Mi gremo zagotovo se z njimi. Zelo so simpaticni in imajo hudo ugodne ponudbe. Priporocam. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 12.7.2014 12:43:14 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
12.7.2014 13:29:30   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Jaz bom izlet. Moj sin in midva, zlata starsa si ze dolgo zelimo
na izlet v ZOO. Dolgo sem iskala ponudbo in koncno, cisto nakljucno na spletu nasla stran www.naiven.sem Stran je odlicna, sem jih kontaktirala in so strasno prijazni. In kaksna sreca, ker sem rezervirala tocno na polno luno smo izlet v ZOO dobili brezplacno. V ZOO ju nam cas_tijo se sladoled in Haribo medvedke. Mi gremo zagotovo se z njimi. Zelo so simpaticni in imajo hudo ugodne ponudbe. Priporocam. user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

a te daje polna luna?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
12.7.2014 14:15:27   
malaMravljica
kaj je polna luna? Na to pri nasi druzini nekako nismo obcutljivi, vsaj nekaj.

Ne, sam to spletno stran mislim odpret in si morem zadosti hitro reklamo naredit. Bomo tako prijazna in dobra spletna ponudba user posted image user posted image user posted image in hip hip hura za nas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
12.7.2014 14:32:07   
mateyka
joj mravla, you crack me up user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
12.7.2014 14:34:27   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Jaz bom izlet. Moj sin in midva, zlata starsa si ze dolgo zelimo
na izlet v ZOO. Dolgo sem iskala ponudbo in koncno, cisto nakljucno na spletu nasla stran www.naiven.sem Stran je odlicna, sem jih kontaktirala in so strasno prijazni. In kaksna sreca, ker sem rezervirala tocno na polno luno smo izlet v ZOO dobili brezplacno. V ZOO ju nam cas_tijo se sladoled in Haribo medvedke. Mi gremo zagotovo se z njimi. Zelo so simpaticni in imajo hudo ugodne ponudbe. Priporocam. user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomoč, kam na dopust z 4 - letnikom (ne m...
12.7.2014 18:31:26   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Ne, sam to spletno stran mislim odpret in si morem zadosti hitro reklamo naredit. Bomo tako prijazna in dobra spletna ponudba user posted image user posted image user posted image in hip hip hura za nas user posted image


mislim, da ti področij, za katera se bo dalo uporabiti naslov strani, hitro ne bo zmanjkalo ...

user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
Družinski izlet v neznano
Starši smo sicer vodje družine, pa vendar lahko vodenje kdaj načrtno prepustimo otrokom. Zakaj se ne bi ta vikend odprav...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?