Spet v akciji ..? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


caddie54 -> Spet v akciji ..? (16.6.2014 18:14:08)

Vsem lep pozdrav,
že nekaj časa prebiram razne forume ..in tukaj sem našel kar nekaj zelo koristnih in dobrih nasvetov.
No, pa še moj problem...zanima me predvsem kje sem ga v zakonu "pobiksal" ... zanimajo me še vaša mnenja..ker res ne vem več kako bi zakon spet popestril..
samo nekaj mojih izhodišč:
starost 49, malce osivel.. ;) srednja izobrazba, nič kaj posebnega
žena bi pa kar naprej seksala...ampak..poleg moje službe (vsaj 12 ur dnevno, ona je doma) mi ne paše prav vsak dan..
pa še takrat ko bi malce sexija..vedno čaka da prevzamem pobudo

..saj..nič ne rečem..če bi imel 18 ...ufff...udri.. sedaj pa pričakijem še kakšen "feedback"... ali imam prav?






Stanislava_ -> RE: Spet v akciji ..? (16.6.2014 18:54:50)

IZVIRNO SPOROČILO: caddie54


..saj..nič ne rečem..če bi imel 18 ...ufff...udri.. sedaj pa pričakijem še kakšen "feedback"... ali imam prav?





Glede česa [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




RIJA* -> RE: Spet v akciji ..? (16.6.2014 19:02:20)


IZVIRNO SPOROČILO: caddie54

pa še takrat ko bi malce sexija..vedno čaka da prevzamem pobudo




najprej se odloči, kdo ima premalo.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (16.6.2014 19:30:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




aknela123 -> RE: Spet v akciji ..? (16.6.2014 21:53:23)

[sm=zz_bounce.gif]




Polona31 -> RE: Spet v akciji ..? (17.6.2014 8:51:22)


IZVIRNO SPOROČILO: caddie54

ker res ne vem več kako bi zakon spet popestril

žena bi pa kar naprej seksala...


pa še takrat ko bi malce sexija..vedno čaka da prevzamem pobudo



Tukaj se izjave med seboj tepejo, tako da...če bi žena rada kar naprej akcijo, potem mislim da je tvoj zakon kar pester...ampak...če moraš vedno ti dati pobudo, kako potem veš da bi ona kar naprej...ne vem no...se je vrnil Lukka z novim imenom?




Senina -> RE: Spet v akciji ..? (17.6.2014 19:34:38)


IZVIRNO SPOROČILO: caddie54

... žena bi pa kar naprej seksala...




Ugotavljam, da bi bila tvoja žena in moj mož idealen par[sm=smiley36.gif].




SU -> RE: Spet v akciji ..? (26.6.2014 11:42:33)

Mogoče pa, glede na to, da ona bi kar naprej, ona tudi čaka, da daš ti kdaj pobudo in "prevzameš vajeti"... In potem takrat, ko se pa ti odločiš, da "bi", pa se njej zdi neumno, da bi kr skočila in plesala okrog tebe... Poskusita se mal na "isto valovno dolžino" naštimat... Če ona bi kar naprej, ni hudič, da je kakšen od teh dni tudi tak, da bi pa ti tudi... Enkrat en, drugič drugi... vzajemno in drug drugemu... Ne vedno samo eden... pa bo. [sm=smiley2.gif]




majkeljanuar -> RE: Spet v akciji ..? (4.7.2014 14:44:12)

Jah emšo dela svoje, tu ni kaj za dodat... O tem se je treba pogovarjat. Verjetno bo žena že razumela, da si utrujen po dvanajstih urah dela. Romantika, zmenki pa tudi delajo čudeže :D




Stran: [1]