RE: vrtec v AT (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


LuLu -> RE: vrtec v AT (1.7.2014 22:20:34)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Majke mi, nič ne lažem- res da bi se našel prostor tudi zate. Častna titova[sm=jezicek.gif]


ja, ta del verjamem...

sem na enem brezveznem predavanju poslušala, da če si nekdo nekaj tako zelo želi, to tudi dobi [sm=smiley36.gif]




patrino -> RE: vrtec v AT (1.7.2014 22:24:25)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Majke mi, nič ne lažem- res da bi se našel prostor tudi zate. Častna titova[sm=jezicek.gif]


ja, ta del verjamem...

sem na enem brezveznem predavanju poslušala, da če si nekdo nekaj tako zelo želi, to tudi dobi [sm=smiley36.gif]

No vidiš Lulu, potem tako ni panike.Če si to res tako zelo želiš, se ti bo to zagotovo enkrat uresničilo. Zagotovo me boš lahko enkrat objela[sm=smiley36.gif]




LuLu -> RE: vrtec v AT (1.7.2014 22:29:24)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Majke mi, nič ne lažem- res da bi se našel prostor tudi zate. Častna titova[sm=jezicek.gif]


ja, ta del verjamem...

sem na enem brezveznem predavanju poslušala, da če si nekdo nekaj tako zelo želi, to tudi dobi [sm=smiley36.gif]

No vidiš Lulu, potem tako ni panike.Če si to res tako zelo želiš, se ti bo to zagotovo enkrat uresničilo. Zagotovo me boš lahko enkrat objela[sm=smiley36.gif]


fajn... rada pomagam pomoči potrebnim. Od nekdaj imam ta čut in takoj vidim kdo potrebuje objem.




petea -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 8:46:08)

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: reni70
ti pa glih ves kolk dolgo smo v tujini.


reni70,
saj se verjetno zavedaš, da se v tvojih dosedanjih objavah na RR da najti veliko informacij o tebi, kajne?

Jaz glede na tvoje zapise sklepam, da ste v sosednji prestolnici največ leto dni.

Mimogrede - družinske težave si v tem času uspela rešiti ali si 'jih pustila doma'?

IZVIRNO SPOROČILO: reni70
Nobena druga pravila niso za otroke,,nismo na drugem planetu ok.

Bilo bi smešno, če ne bi bilo - sploh mnogim otrokom - žalostno, da zanje veljajo precej drugačna, manj prijetna pravila kot za druge otroke - pogosto že v njihovi neposredni bližini.




Reni70, verjetno ste se v tem več kot tednu dni uspeli pogovoriti z vzgojiteljico?


Po mojem se niso uspeli pogovoriti. Nekako se mi ta tema vedno bolj zdi provokacija v stilu Lukke. Predvsem zaradi tega, ker podobno kot Lukkica avtorica ne v tej ne v drugih temah, kjer je prosila za forumaško pomoč, ne odgovarja na njej nevšečna vprašanja, ampak sel teme brez njenih pojasni razvijajo v kokošje boje ostalih forumašic glede čisto tretjih zadev.

Glede mojega podčrtanega besedila pa pripenjam povezavo na še eno frčanje perja zaradi iste avtorice: http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=5991301.




mateyka -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 9:26:52)

oh, don't worry petea, saj zdaj je v avstriji in ima za položnice, po novem moža in še malo dete - v glavnem terna tudi če je vrtec problem [sm=smiley36.gif]




petea -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 9:42:48)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

oh, don't worry petea, saj zdaj je v avstriji in ima za položnice, po novem moža in še malo dete - v glavnem terna tudi če je vrtec problem [sm=smiley36.gif]


Življenje pač ne more biti brez problemov.

Če jih ni, se pa jih naredi. [sm=smiley2.gif]




Plus minus -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 10:48:02)

Hahahaha.
Ena motena ženska vrže koruzo, pa vse stacionirane RR kokoške priletijo na kup.
Kot zgleda, ne prvič [sm=jezicek.gif]




petea -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 11:21:51)


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Hahahaha.
Ena motena ženska vrže koruzo, pa vse stacionirane RR kokoške priletijo na kup.
Kot zgleda, ne prvič [sm=jezicek.gif]


Vplivi vesoljcev ...
[sm=jezicek.gif]




reni70 -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 15:20:51)


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Hahahaha.
Ena motena ženska vrže koruzo, pa vse stacionirane RR kokoške priletijo na kup.
Kot zgleda, ne prvič [sm=jezicek.gif]



Tocno tako pametnjakovic!!kdo je kriv kokoskam,ce nimajo druzga dela.[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]






reni70 -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 15:23:50)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

oh, don't worry petea, saj zdaj je v avstriji in ima za položnice, po novem moža in še malo dete - v glavnem terna tudi če je vrtec problem [sm=smiley36.gif]


Upam,da si ti v sluzbi,in ,da imas za poloznice,ker vidim,da prevec casa porabis tule......kokodak..kokoko[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




LuLu -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 16:14:45)


IZVIRNO SPOROČILO: reni70


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Hahahaha.
Ena motena ženska vrže koruzo, pa vse stacionirane RR kokoške priletijo na kup.
Kot zgleda, ne prvič [sm=jezicek.gif]



Tocno tako pametnjakovic!!kdo je kriv kokoskam,ce nimajo druzga dela.[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]






si ti dobro preštudirala na kak forum prihajaš s takim odnosom in s svojimi problemi? [sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.7.2014 17:03:07)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mateyka -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 17:57:52)


IZVIRNO SPOROČILO: reni70
Upam,da si ti v sluzbi,in ,da imas za poloznice,ker vidim,da prevec casa porabis tule......kokodak..kokoko[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


ja, a se boš še kar naprej ukvarjala z mano?? te ni nič strah, da te ne bodo vesoljci vzeli?? pazi se!! [sm=jezicek.gif]




Stanislava_ -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 18:07:45)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Reni, kako si torej ukrepala v vrtcu, ste kaj razrešili, se pogovorili, naredili skupni plan reševanja problemčka al nič?


Ker so očitno težave v jeziku - Was haben Sie gemacht?




reni70 -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 20:40:16)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Reni, kako si torej ukrepala v vrtcu, ste kaj razrešili, se pogovorili, naredili skupni plan reševanja problemčka al nič?



Uredili smo zadevo tako,da ga bodo vzeli povsod kamor grejo..Vzg.bo dal roko!




reni70 -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 20:46:21)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: reni70


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Hahahaha.
Ena motena ženska vrže koruzo, pa vse stacionirane RR kokoške priletijo na kup.
Kot zgleda, ne prvič [sm=jezicek.gif]



Tocno tako pametnjakovic!!kdo je kriv kokoskam,ce nimajo druzga dela.[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]






si ti dobro preštudirala na kak forum prihajaš s takim odnosom in s svojimi problemi? [sm=jezicek.gif]


Pa kaj je s tabo,si jedla nore gobe..[sm=smiley1.gif]
Kdo je prvi zacel iz provokacijami.Beri!!!

Pa seveda sem vedela na kater forum moram pisat moj problem,.Zato obstaja-haloo




patrino -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 20:47:43)

IZVIRNO SPOROČILO: reni70


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Reni, kako si torej ukrepala v vrtcu, ste kaj razrešili, se pogovorili, naredili skupni plan reševanja problemčka al nič?



Uredili smo zadevo tako,da ga bodo vzeli povsod kamor grejo..Vzg.bo dal roko!

Reni70 zelo sem vesela zate, da se je uredilo tako kot se je.
Sedaj pa se umikam dol, ker ste nekatere tako zelo žaljive in nesramne da me je resnično sram za vas. Spustile ste se na tak nizkoten nivo ( kdo je sposoben plačevati položnice itd in se zraven norčevati iz človeka v stiski in to v večini takšne, ki živijo na tuj račun, saj same sploh nimajo zaposlitve ), da se človeku ob branju obrne. Nekaterim pa res ni nič sveto.

In ne, ni treba vlačit Lukke zraven- tole je čisto druga stvar in drage moje- smešne ste edino same sebi žal.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.7.2014 21:25:55)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Katy78 -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 22:01:22)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

IZVIRNO SPOROČILO: reni70


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Reni, kako si torej ukrepala v vrtcu, ste kaj razrešili, se pogovorili, naredili skupni plan reševanja problemčka al nič?



Uredili smo zadevo tako,da ga bodo vzeli povsod kamor grejo..Vzg.bo dal roko!



Me veseli, da ste prišli do dogovora.


Jaz tudi, ampak to pomeni konec žajfaste limonade, mi je branje postov določenih uporabnic prav popestrilo zadnje večere. V negativnem smislu, seveda, ne morem verjet, na kakšen nivo se nekatere spuščate, pa da se vam da iskat stare poste od avtorice itd. Morate pa res imeti dolgočasno življenje. [sm=jezicek.gif]




LuLu -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 22:04:44)


IZVIRNO SPOROČILO: reni70

Pa kaj je s tabo,si jedla nore gobe..[sm=smiley1.gif]
Kdo je prvi zacel iz provokacijami.Beri!!!

Pa seveda sem vedela na kater forum moram pisat moj problem,.Zato obstaja-haloo



smešna si [sm=smiley36.gif]

pa malo manj se deri.. [sm=smiley4.gif]




reni70 -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 22:07:34)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Reni, kako si torej ukrepala v vrtcu, ste kaj razrešili, se pogovorili, naredili skupni plan reševanja problemčka al nič?


Ker so očitno težave v jeziku - Was haben Sie gemacht?





Tezav v jeziku pa res nimam,hvala bogu govorim tekoce nemsko..Ce pa ne bi znala,bi bil dodaten problem resevenja.
Kako lahko kar predvidevas tezave v jeziku?In kar na pamet nekaj pises.




reni70 -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 22:15:12)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: reni70


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Reni, kako si torej ukrepala v vrtcu, ste kaj razrešili, se pogovorili, naredili skupni plan reševanja problemčka al nič?



Uredili smo zadevo tako,da ga bodo vzeli povsod kamor grejo..Vzg.bo dal roko!

Reni70 zelo sem vesela zate, da se je uredilo tako kot se je.
Sedaj pa se umikam dol, ker ste nekatere tako zelo žaljive in nesramne da me je resnično sram za vas. Spustile ste se na tak nizkoten nivo ( kdo je sposoben plačevati položnice itd in se zraven norčevati iz človeka v stiski in to v večini takšne, ki živijo na tuj račun, saj same sploh nimajo zaposlitve ), da se človeku ob branju obrne. Nekaterim pa res ni nič sveto.

In ne, ni treba vlačit Lukke zraven- tole je čisto druga stvar in drage moje- smešne ste edino same sebi žal.


Hvala veliko,Najbolj realne,cutne in postene odg,sem prebrala od tebe.(in nekaterih izjem...

Ostale so se res spustile na zelo nizek nivo.

Zelim ti veliko srece!!




LuLu -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 22:21:02)


IZVIRNO SPOROČILO: reni70

Ostale so se res spustile na zelo nizek nivo.



IZVIRNO SPOROČILO: reni70

Pa kaj je s tabo,si jedla nore gobe..


daj priznaj nooooo... ista si kot "ostale"... zato pa si smešna, ko se tak upiraš biti kokoška [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 22:50:23)

IZVIRNO SPOROČILO: petea


Glede mojega podčrtanega besedila pa pripenjam povezavo na še eno frčanje perja zaradi iste avtorice: http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=5991301.


Vidim, da leta 2012 ni bilo ne duha ne sluha o podivjanem detetu, ki uhaja vzgojiteljicam v vrtcu....[sm=smiley36.gif]

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Hahahaha.
Ena motena ženska vrže koruzo, pa vse stacionirane RR kokoške priletijo na kup.
Kot zgleda, ne prvič [sm=jezicek.gif]


Brati nas je pa fajn iz varnega ozadja a ne.....?[sm=jezicek.gif] In se pametno izpostaviti v velikem slogu čisto na koncu, ko je že vse počiščeno, da ne bi slučajno v kak kurji drekec stopila.......[sm=smiley36.gif]






mateyka -> RE: vrtec v AT (2.7.2014 23:53:17)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
..da ne bi slučajno v kak kurji drekec stopila.......[sm=smiley36.gif]


[img]http://www.hazelnet.org/icon/emote/happy/laugh3.gif[/img]

po kurji bitki je lahko biti kmetica al kako že gre star čebelji pregovor [sm=smiley36.gif]


1 nula za kure [sm=smiley17.gif]
[img]http://files.backyardchickens.com/img/smilies/yippiechickie.gif[/img]




Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>