Zmedena :S (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Anonimen -> Zmedena :S (27.6.2014 0:44:56)

Zdravo punce,
mene samo nekaj zanima, jaz jemljem tabletke qlaira že kar nekaj časa redno, a se mi do zdaj še ni zgodilo, da nebi imela M, vedno je prišla za kak dan, dva, tri, ta mesec pa mi je zelo čudno, ker je ni (niti sledu o njej), pojavlja se pa skoraj vsak dan beli tok, ter bolečine v spodnjem delu trebuha (kar so med M redke)...
Mislite, da je to samo zaradi tabletk ali je možnost za zanositev (kar mislim, da je zelo majhna verjetnost)

Ima katera kakšne podobne izkušnje?[sm=zmeden.gif]




Jakica 73 -> RE: Zmedena :S (27.6.2014 10:20:10)

Pri teh tabletkah je lahko čisto normalno,da ne pride kakšen mesec do menstruacije. Če pa te skrbi,pa naredi kakšen test,samo je skoraj nemogoče,da bi bila noseča,če si jih redno jemala.




kaboname -> RE: Zmedena :S (27.6.2014 12:15:25)

tudi meni se je to naredilo z temi tabletkami, en mesec je nisem dobil nato pa drugi mesec pa še to zelo malo




Anonimen -> RE: Zmedena :S (27.6.2014 14:00:05)

Sem jih jedla in se mi je enkrat zgodilo, da je M zamujala skoraj en teden. Tabletke so mi bile super, samo, ko sem jih pa prenehala jemati sem se začela strašno rediti. Prvi mesec po prenehanju sem dobila 8 kg, drugi mesec 5kg. In potem je teža ostala na teh pridobljenih kilogramih skoraj eno leto, kljub dietam in rekreaciji.




Anonimen -> RE: Zmedena :S (27.6.2014 14:22:47)

Hvala za hitre odgovore in vaše izkušnje :)

Jakica73: Naredila bom en testek, magari tudi jaz mislim, da nemore bit +

kaboname: Aha, verjetno bo pri meni isto :)

Anonimna: Ajoj, to pa ni lih dobr, da se tok zrediš, če jih nehaš jemat :S




Stran: [1]