rjav izcedek (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Elizabeta31 -> rjav izcedek (29.7.2014 17:20:09)

Vse lepo pozdravljene,upam da mi lahko malo pomagate s svojimi izkušnjami in znanjem.Imam stalnega partnerja,družine ne načrtujem bi pa bila vesela zanositve...zadnjo menstruacijo sem imela 19.6,ta mesec pa je bilo drugače in sicer sem imela 16.7rahlo krvavitev naslednje tri dni pa samo rjav izcedek iz nožnice te dni pa sem imela tudi zelo nizek tlak,omotice in zaspanost...sedaj pa ni nič več od tega niti izcedka ne,samo pekopč občutek spodaj.ki je tudi minil,aja sp.del križa pa me kr boli,kaj mislite.hvala vsem.lp




astrid1 -> RE: rjav izcedek (30.7.2014 8:42:32)

Če si imela zanemarljivo krvavitev namesto menstruacije, bi bilo dobro, da narediš test nosečnosti.




Anonimen -> RE: rjav izcedek (30.7.2014 14:45:12)

Ojla, pri meni je bilo zelo podobno, če ne kar enako. Na koncu sem naredila test in glej ga zlomka, bil je pozitiven.
Tako da čim prej naredi test da boš sigurna.
Srečno[sm=smiley1.gif]




Elizabeta31 -> RE: rjav izcedek (30.7.2014 17:14:00)

Hvala za vaše odgovore,praviš da je bilo pri tebi zelo podobno,kdaj si pol naredila test..nekje 14.dan a ne približno,ja saj ne bi verjela,če bi blo res..




astrid1 -> RE: rjav izcedek (30.7.2014 19:30:38)

Test se dela po izostanku menstruacije. če misliš, da tista krvavitev ni bila menstruacija, ga lahko narediš kadarkoli.




Stran: [1]