Zaprtje dojenčka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


MiaTeja -> Zaprtje dojenčka (3.10.2014 23:30:22)

Pozdravljene mamice!

Moja dojenčica bo kmalu stara 3 mesece. Se polno dojive, ne dodajave nobenega adaptiranega mleka. Imave pa problem, 10 dni ze ni kakala. Vceraj in danes zjutraj na tesce sem ji dala sladkane kamilice. (1 zlicko na 1dcl vode) ni pomagalo! Vsak dan ji masiram trebuscka v smeri urinega kazalca, krcive noge in nic ne pomaga. Trebuscek ni trd. Klicala sem v bolnisnico in so mi rekli da ce je samo dojena, ni nic narobe. Ces da 10 dni ali vec ne kakajo. Naj se ne sekiram. Pa sem mislila pac ok. Danes sem spet klicala, govorila z drugim zdravnikom in mi rece da je 10 dni res malo prevec in da naj jutri zjutraj grem k dezurnemu pediatru. Me je pa vprasal ce imam doma kaksno glicerinsko svecko in sem rekla da ne, ampak sem se odlocila da grem v lekarno po njo. Ampak te svecke za otroke so res velike, moja puncka pa ima tako majhno luknjico... nisem ji dala, ker me je bilo strah da bi ji kaj poskodovala. Poleg tega sem probala ze varianto z termometrom, ampak tudi to ne pomaga. Vetrovi pa grejo, vsak dan bolj. Vendar imajo neprijeten vonj. Kaj se dogaja? Kaj naj naredim? Je to normalno? [sm=zmeden.gif]

Prosim za nasvete in najlepsa hvala! [sm=smiley1.gif]




respect -> RE: Zaprtje dojenčka (4.10.2014 17:51:34)

100000x ponovimo [sm=smiley1.gif] trebuh NI trd ,otrok NE joka zaradi bolečin. In če 10 dni in tudi 14 dni čisto ok ,če dojeni otroci ne kakajo. če pa se pojavijo trd trebuh,močno napenjanje ,jok... seveda potem otroku pomagaš. Lahko tudi lactecon sirup ,ki daješ otroku vsak dan




bskrle -> RE: Zaprtje dojenčka (6.10.2014 15:48:32)

Skopaj jo, fino zmasiraj zadnjik, v ritko ji daj svečko, ki jo sama narediš iz masla. Pri nas JE TO VEDNO POMAGALO.




MiaTeja -> RE: Zaprtje dojenčka (8.10.2014 10:13:38)

Evo 11. dan se je pokakala. To je bilo v soboto 4.10. Do zdaj spet se ni kakala.

Hvala za nasvete mamice! [sm=smiley1.gif]




Lelly28 RR -> RE: Zaprtje dojenčka (14.3.2019 21:05:37)

Dojenim otrokom lahko dodamo tudi kakšen požirek ali dva DonatMg. Pomaga sigurno. Če jo napenjajo mehurčki, ga pa čez noč pustimo v kozarcu, da ga razmehurčkamo. Upam da pomaga [sm=smiley1.gif]




Majicahop -> RE: Zaprtje dojenčka (27.9.2020 19:25:45)

Pozdravljeni,
Sem mamica stare puncke 3 mesce in je navajena odvajati blato z palckami kaj lahko naredim




RenBru -> RE: Zaprtje dojenčka (12.1.2022 20:12:37)

Hej...

Kako ste? Pri nas smo to tegobo reševali z Bowonovo terapijo...odlično je pomagalo in od takrat naprej res ni več problemov...

Priporočam...


Lep pozdrav




RenBru -> RE: Zaprtje dojenčka (21.1.2022 19:34:24)


IZVIRNO SPOROČILO: RenBru

Hej...

Kako ste? Pri nas smo to tegobo reševali z Bowonovo terapijo...odlično je pomagalo in od takrat naprej res ni več problemov...

Priporočam...


Lep pozdrav


Ah sem pozabila omenit kje smo mi bili www.rehamedical.si
Super in prijazni

Lep pozdrav




Stran: [1]