zmedena...... (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


maladeklica -> zmedena...... (13.10.2014 9:26:31)

Pozdravljene!

Popolnoma sem zmedena glede tega sem al nisem noseča. Namreč zadnji dve menstruciji sem dobila na 32 dan. Sedaj pa sem zadnjo menstrucijo imela 9.9. in jo do danes 13.10 še vedno nisem dobila se pravi je danes že 35 dan. Naredila sem test v soboto na 33 dan. Pa žal ni pokazau nobenega pluska. 10 dni imam takomočne krče v jajčnikih, prsi imam občutljive na dotik. Danes na 35 dan se je pa pojavil zelo rahel rjavi tok. Kar pa ponavadi nimam pred menstruacijo. Mislite da sem mogoče vseeno delala prezgodaj test.

Hvala za mnenja
neprimerne komentarje pa zadržite zase.




Anonimen -> RE: zmedena...... (13.10.2014 9:35:49)

Pozdravljena,

tako sem imela jaz....

pojdi na krvnega ali pa pokliči ginekologa za pregled...
mene je pogledala,takrat se je vidla vrečka ploda ne...čez 14 dni ponovni pregled in je bilo vse ok...smo potem ugotovili da je bila kasnejša ovulacija...

srečno




Shana86 -> RE: zmedena...... (13.10.2014 9:39:34)

Na tvojem mestu bi ponovila test na vsake 2-3 dni in če se stvari do konca tedna ne bi izjasnile (M ali +), bi poklicala G. Se mi zdi, da je možno oboje, pozna zanositev ali pa neko hormonsko frkanje z izcedkom, ki se bo spremenil v M. Želim ti seveda [sm=nosecka.gif] [sm=bravo.gif]




maladeklica -> RE: zmedena...... (13.10.2014 10:51:04)

joj tole čakanje namreč res ubija. nočem pa zganjat panike. sicer imam že kar nekaj časa težave z tole mojo menstruacijo namreč več kot 7 mesecev sem morala jemati dabroston da se mi je sprožila menstruacija ker je ni in ni bilo :( sedaj je pa bila sama 2x :) pa sva upala da bo mogoče sedaj pa uspelo :) tako da kar še upava da bo to rundo
v soboto sem se že odločila da grem danes k gin pa sej je sedaj pojavil ta rjavi izcedek in ne vem bom sedaj počakala do četrtka ko spet dela moj gin.




maladeklica -> RE: zmedena...... (14.10.2014 9:38:51)

še nekaj me zanima.
namreč recimo da je ta rjavi tok ki je prisoten zdaj že drugi dan in ni sledu o menstruaciji možno da je vgnezditvena krvavite. me pa sedaj zanima kdaj je test po tej vgnezditveni pozitiven? oz. točen




astrid1 -> RE: zmedena...... (14.10.2014 9:41:14)

Test je pozitiven lahko kadarkoli. Pred rjavim izcedkom ali po njem ali pa vmes. Merodajen podatek je le datum ovulacije in tistih 14 dni po tem datumu.




Shana86 -> RE: zmedena...... (14.10.2014 9:55:24)

Po vgnezditvi je načeloma test pozitiven v 1-2 dneh. Jah teli rjavi izcedki pred M lahko trajajo tudi par dni, jih ima veliko punc - sploh če imaš težave s hormoni.




Anonimen -> RE: zmedena...... (14.10.2014 17:51:22)

Mene pa nekaj zanima, skoz sem jemala yasminelle in dobila točno M na 28 dni, sedaj sem pa pojedla samo do 19 tabletko, potem sem pa opustila, saj načrtujeva novega člana....pa me zanima, kdaj približno bo zdaj nastopila naslednja ovulacija, mislim se bo štel 14 dan po tej M, ki bo prišla ta teden, ali se bo vse skupaj zmešalo...




beba92 -> RE: zmedena...... (15.10.2014 21:15:16)

isto se je men prejšni mesec dogajalo in na koncu je prišla [sm=hudicek1.gif] [sm=smiley19.gif]
mogoče je pri tebi drugače, naredi še kak test in poročaj




maladeklica -> RE: zmedena...... (16.10.2014 8:21:48)

no žal sem jo danes na 38 dan dobila :(tako da več sreče prihodnji mesec.




Stran: [1]