Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Maxica -> Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (20.9.2005 9:44:49)

Naš je sedaj očitno v enem takem obdobju, ko bi rad vsako stvar nekako peljal za sabo. Najljubša mu je ena stara miška, ki jo prime za kabel in vlači za sabo. Ali pa polnilec za telefon. Sedaj me pa zanima, kje bi se dobilo kakšno tako pametno igračo, da bi bila na vrvici in bi jo otrok vozil za sabo? Imate vi kaj podobnega doma?




muki1 -> Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (20.9.2005 9:52:06)

Mi imamo, smo kupili v BC enega psa dalmatinca na vrvici, ki vsake toliko zalaja.




Baby -> Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (20.9.2005 9:57:22)

Pri kakšnem prodajalcu suhe robe dobiš račke ali kakšne podobne živali, ki jih vlečeš za sabo in premikajo noge in krila.




polona2 -> Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (20.9.2005 10:56:52)

V Eduschu so imeli luštne račke in medvedke, drugače iz pliša, ampak tega gladkega, in na lesenih kolescih. Mi imamo račko, se je pa dalo to kupiti tudi v kakšnem večjem Sparu čez mejo, kjer imajo te Eduscho oz. Tchibo kotičke, cena je bila okrog 5 Evrov, pa kolesa so na ježka.




a&m -> Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (20.9.2005 11:41:46)

Oj,
naš ima enega slončka od Fisher prica, ima tudi vrvico in potem vleče slončka za sabo.Zraven so še kocke, ki jih potem meče v ločkov rilček, ob tem pa slonček spušča različne zvoke.

Poglej v BC, po moje se kar najde.




puncica -> Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (21.9.2005 10:22:45)

Mi imamo tud eno tako doma, ko bi vse vlekla za sabo, kolk pa te zadeve kej stanejo, mislim račke pa to?




Mikica -> Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (21.9.2005 11:11:19)

Naš je pa dobil za rojstni dan konja, ki ima tudi kasaško prikolico s kasačem (kot na dirkah). Ko vleče za sabo, zgleda kot da se kasač premika gor pa dol (ma, ne znam to opisat ). Je pa to plastična zadeva od proizvajalca igrač TOLO.




frutka_ -> Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (21.9.2005 23:25:04)

Mi imamo eno leseno mucko ki jo potiska na palčki pred seboj, ima pa še leseno račko, ki jo je dobil iz Berlina od moje prijateljice in jo vlači za sebo, na vrvici. Full je luštna, ker ko jo vlečeš spušča glasove podobne gaganju.

Morda poskusi v Toysu ali pa v kakšni tg+rgovini z lesenimi igračami. V MB vem da jih imajo v Svetu lesenih igrač.




Jančika_ -> Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (21.9.2005 23:27:17)

Ne vem no, jaz bi kar nekaj na štrik privezala. Tamalim je itak dokaj vseeno.




pravljica -> Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (22.9.2005 11:50:45)

se mi zdi da je teh igrač polno po trgovinah

mi jih imamo veliko še od velike pike - lesenega kužka, ki premika tace ko ga vlečeš (ta je še zdaj pri 7ih aktualen ), avto, ki se mu ob vlečenju dviguje sprednji pokrov, mama račka z malimi račkami, ki gagajo ko jih vlečeš, slon s kockami ki tudi spušča glasove...ma res imamo veliko tega, pa še smo kaj sami privezali na vrvico   




Anonimen -> RE: Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (24.9.2005 15:47:30)

Zdaj nism čist zihr, ampak tiste lesene račke, ki se jim premikajo noge, ko jih vlečeš (pravzaprav plavuti), so v začetku septembra na sejmu stale 2.500sit al 3.500 sit [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Nism zihr. Sam tkole na stojnici se da za ceno malce pogajat [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Pupica -> RE: Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (26.9.2005 21:43:08)

Mi imamo Kužka(Tomy), ti ga bom jutri dala v album. Zlo simpatičen.

LP




Blink1 -> RE: Igrača,ki se jo da peljati na vrvici (27.9.2005 13:49:35)





Ojla

Mi imamo en tovornjak na vrvici...kupljen v Šparu. Pa račke od Fisher Price, ki (moteče) zagagajo vsakič ko potegne za vrvico. Pri babici ima slonča od Fishera, ki meče kocke.

V BC ziher najdeš kaj takega, cene pa so tudi do 5 tisoč






Stran: [1]