zmedena (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


pisckotek -> zmedena (30.11.2014 11:40:53)

pozdravljeni
imam situacijo, ki je ne znam pojasniti. [sm=zmeden.gif]

25.10. sva imela s partnerjem nezasciten odnos, sicer kar v casu moje O.. 3.11. sem dobila M, ki pa je bila krajsa, srednja krvavitev, nato se ustavi pri 4 dnevu,( naceloma je 6 dnevni cikel) cez dva dni pa naenkrat pinki izcedek, pri obrisanju, 3x in se enako naslednji dan se 1x. Nato se zakljuci ampak..sledijo slabosti do konca meseca, zmerni krci, kot da bom dobila M spet- ne mocni samo taksno neprijetno crvicenje, pretakanje po trebusni votlini ampak najbolj pa slabosti po hrani, kavi.. In nato vmes beli izcedki, ki se niso koncali. Vsake toliko casa se je vlilo 1x ali 2x dnevno- bel izcedek- se opravicujem.. [sm=smiley36.gif]
Nato naj bi prisla M.. 27.11. nic.. dan kasneje sem letela na wc, ker sem se pocutila vsa mokra, nic, samo manjsi bel izcedek. Nato nic do naslednjega dne. Manjse nelagodje, kot pred M se nadaljuje, vceraj spet letim na wc, kao mokra, pa vodeni 1x rjavkast-cisto svetel-izcedek ko sem se obrisala. . pred tem sem mislila, da imam popadek, naenkrat me je stisnilo vse, otrdelo in grem na wc in pride to ven..nato nic celi dan, danes enako, zaenkrat nic.

Jaz sem cisto zmedena, nimam pojma, kaj je. Naj povem, da so moje M tocne, v vseh teh letih, imam ze dva [sm=duda.gif] in poraja se mi vprasanje. Je mogoce, da sem zanosila takrat oktobra? Namrec od takrat nisem imela vec odnosov- partner je odsoten sluzbeno in da sem krvavela a bila noseca? Razen konstantnih obiskov toalet, malce povecanih prsi- no te se nikoli niso nekako povecali niti pred M ali v nosecnosti- pa slabosti po kavi ali doloceni hrani ter ta pritisk v spodnjem delu, nimam nic kaj taksnega.

hvala za kakrsenkoli nasvet.[sm=smiley1.gif]





Anonimen -> RE: zmedena (30.11.2014 11:43:42)

Ta čas, ko si to vse pisala, bi že test lahko naredila? [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]




jona klara -> RE: zmedena (30.11.2014 12:04:04)

naredi test in bo vse jasno




Anonimen -> RE: zmedena (3.12.2014 12:36:22)

Tukaj pri takšnih problemih je najbolj jasnoviden test nosečnosti. Sicer pa lahko še malo počakaš, pa boš videla če trebušček raste [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]