RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


kalbo -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 9:25:47)

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Upam že, samo dame ne hodimo ven s tipi, ki se ne znajo nost v kafičih in ženske pošiljajo v PM, ker so zanje verbalno prekratki [sm=zz_running.gif]
Sicer pa bi znala biti zanimiva izkušnja. Mene še nikoli ni noben tip poslal v PM, ti pa tudi še nisi verjetno dobil kave v naročje zaradi svojega dolgega in kosmatega jezika. Vse je enkrat prvič [sm=smiley36.gif]


A za damo se imaš? Nisem moški, ki bi se obnašal kavalirsko do žensk samo za to, ker so ženske, če mi gre ženska na jetra bo od mene dobila popolnoma enako dozo PM, kot bi moški, pa je zarad mene lahko dvojnica Monice Belluci, me ne gane, je že marsikatera doživela hladen tuš, ker njeni čari name niso imeli vpliva, ena ravno včeraj. A pa s kofetom bi me polivala, in za damo se imaš. Dober je tvoj, da zdrži, al ga maš na štriku, al pa prekleto dobro vlečeš.




RIJA* -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 9:45:40)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


aja, pa še to- ne reče se kleješ temveč preklinjaš...sori tvoje "klekljanje" me je nekako zbodlo v uho.[sm=zz_smoke.png]


če se pri vas tak ne reče, še ne pomeni, da nekdo res tak ne govori...ti šolana matrona bi pa ja mogla vedet, koliko dialektov je v sloveniji....[sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.4.2015 9:47:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ronja -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 11:58:38)

No, ti si definitivno slabša kot jaz.

Patrino, pred bogom smo vsi enaki, baje. Verjetno bi mel vsakemu kaj za povedat...

.tebe recimo v oni temi o učenju v 2. razredu nisem dregala.......če pa ne bi šlo ravno zate, bi pa skoraj verjela, da "ronja" drega mene...

Zdaj ne vem, a naj to jemljem kot kompliment ali kot grajo ali kot zajebancijo[sm=zmeden.gif][sm=jezicek.gif]

ne projiciri, ni ona biolog kot ti. user posted image

RR je njena terapija pucanja psihe, sej je to že potrdila.

Maš prav, spet to delam - projekcije... Samo tisto dreganje, da potem drugi skoči, meni takoj potegne na miške...
Ampak da je rr njena terapija, je rekla patrino, ne lili. Lili je rekla, da je rr njena zabava, tako da to je res, hotela sem samo razložit, da so vzroki, zakaj tu gor visimo, pri vseh precej neškodljivi in nobena nobeni nič hudega noče:). Se pa malo prcamo, da je bolj zabavno;).

si temperamentna na miren način


[sm=jezicek.gif]Lili, ti pa mene vedno znova nasmeješ![sm=smiley1.gif] Pa če citiraš mene ali pa koga drugega, vedno znaš tako fajn stvari povzet, da ratajo čisto absurdne in ful hecne! Hvala[sm=smiley1.gif]

Dober je tvoj, da zdrži, al ga maš na štriku, al pa prekleto dobro vlečeš.

Haha, po moje je tako kot pri vseh ostalih: mamo svoje tečne momente, včasih se tu gor spucamo, včasih nam je fino, če lahko komu pomagamo, samo ima pač vsaka svoj način, kako. Doma smo verjetno vse mal manj zafilozofirane;).




kalbo -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 12:26:56)

Ronja, ne prmerjaj se ti s tole vljudno nesramnico. Si daleč od tečnosti in zbadljivosti zavite v celofan. Ti si na strani žensk, do katerih se vedno kavalirsko obnašam, kar za patrino žal ne morem rečt.




mateyka -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 18:07:32)


IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
... vljudno nesramnico.


ko bi vsaj bila vljudna! [img]http://www.pasoti.co.uk/talk/images/smilies/smiley_laughing.gif[/img]

samo ni glih, samo sebe kiti s tujim damskim perjem in upa da se bo prijelo.. [img]http://1.bp.blogspot.com/-up8FZG8VyZQ/UKfyFNcbvOI/AAAAAAAAP-U/1FZ7rI9Fe8w/s1600/boum-schwati-oush-smiley.gif[/img]




petea -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 18:15:08)

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Dober je tvoj, da zdrži, al ga maš na štriku, al pa prekleto dobro vlečeš.


[sm=zz_big_green.png]




Stanislava_ -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 19:20:37)

Dama [sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_bounce.gif]?

Prej vaška babura, ki leta okrog s predpasnikom in metlo, misli, da vse ve, pa nima pojma o ničemer.




malaMravljica -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 19:31:00)

Stanislava

a ha ha ha ha ha...




petea -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 20:29:16)

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
a ha ha ha ha ha...


MM,
to pa se tako počasi smeješ, kot da testenine delaš zraven na strojček ... [sm=smiley8.gif]




mateyka -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 20:37:53)

patrino je fauš ronji in mravli, ko mata dobre mašine za pašto, to bo...




malaMravljica -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 20:41:29)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
a ha ha ha ha ha...


MM,
to pa se tako počasi smeješ, kot da testenine delaš zraven na strojček ... [sm=smiley8.gif]


ljuba dusa, moja masina sama dela pasto, mi ni treba zraven svetit. Takrat mam cas za kaj druzga [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




petea -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 20:47:10)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
a ha ha ha ha ha...


MM,
to pa se tako počasi smeješ, kot da testenine delaš zraven na strojček ... [sm=smiley8.gif]


ljuba dusa, moja masina sama dela pasto, mi ni treba zraven svetit. Takrat mam cas za kaj druzga [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Za patrino in deljenje receptov in nasvetov? [sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (13.4.2015 21:00:42)


IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
a ha ha ha ha ha...


MM,
to pa se tako počasi smeješ, kot da testenine delaš zraven na strojček ... [sm=smiley8.gif]



ljuba dusa, moja masina sama dela pasto, mi ni treba zraven svetit. Takrat mam cas za kaj druzga [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Za patrino in deljenje receptov in nasvetov? [sm=smiley36.gif]


neeeee






ronja -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (14.4.2015 13:07:25)

patrino je fauš ronji in mravli, ko mata dobre mašine za pašto, to bo...

Jaz nimam kake ful hude. Imam dobro Ampio (ročni), ampak to ni neka strašno draga reč, kupljena je bila za 7000 sit. Pa zdaj mam ta gorenjev mikser z nastavkom za testenine, pa nisem ravno navdušena, tako da... ni treba bit fauš, mislim, da si lahko patrino s svojim multipraktikom to privošči;).




mateyka -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (14.4.2015 14:54:18)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
mislim, da si lahko patrino s svojim multipraktikom to privošči;)


kaj govoriš - patrino JE multipraktik ali pa vsaj ima živečega multipraktika.




ronja -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (14.4.2015 15:15:27)

ja, saj to sem mislila - s svojim multipraktik možem si verjetno lahko privoščita en tak mikser kot ga mamo mi;).




mateyka -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (14.4.2015 16:11:17)

ne razumeš - mož je mikser
[img]http://payload.cargocollective.com/1/1/40982/1604624/Dave-Blenderman-2_800.jpg[/img]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.4.2015 19:12:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ronja -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (14.4.2015 20:54:47)

Za kvašeno testo, ker včasih potem zadeva vzhaja... saj veš, kako pravijo angleži "bun in the oven".




patrino -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (15.4.2015 19:33:13)

Pa gremo lepo po vrsti[sm=smiley1.gif]...
A za damo se imaš? Nisem moški, ki bi se obnašal kavalirsko do žensk samo za to, ker so ženske, če mi gre ženska na jetra bo od mene dobila popolnoma enako dozo PM, kot bi moški, pa je zarad mene lahko dvojnica Monice Belluci, me ne gane, je že marsikatera doživela hladen tuš, ker njeni čari name niso imeli vpliva, ena ravno včeraj. A pa s kofetom bi me polivala, in za damo se imaš. Dober je tvoj, da zdrži, al ga maš na štriku, al pa prekleto dobro vlečeš.

Hja, no, ne morem reči da ravno za damo- to sem navrgla bolj za štos-poleg kažina okrog frocov, dela doma, v službi itd, se ponavadi ne počutim ravno kot dama. Sem pa očitno definitivno razvajena glede tretiranja s strani moških, ker pač nimam izkušenj, da bi me kdo kam pošiljal. Očitno kljub vsemu "groznemu" obnašanju ( ob katerem bi ti - kot praviš,že visel s trama[sm=jezicek.gif]), nekako ne čutijo potrebe da bi se do mene grdo obnašali. Ne tisti, s katerimi grem na kofi in ne moj doma. Očitno privlačim oz. rada kofetkam s takimi , ki brez dvoma uživajo v moji družbi in jaz v njihovi. K temu pač ne spada pošiljanje v vse mogoče " dežele" in polivanje s kavo.
Ker pa se med nama že ob virtualnem debatiranju pojavijo prvinske želje po zmerjanju in polivanju eden drugega- bova midva pač očitno bolj malo kofetkala [sm=zz_spin.gif]

Glede štrika in vlečenja pri mojem pa- hja, ga ni štrika in ne takšnega in drugačnega vlečenja, ki bi ga moj toleriral in prenašal, če mu to ne bi resnično pasalo [sm=smiley36.gif]






patrino -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (15.4.2015 19:53:24)

Pri nas se kolne. Izgovorjava: koune. user posted image

Tudi pri nas. Pa pri bolj finih včasih tudi preklinja. Definitivno pa ne kleje- zato mi je bilo to hecno[sm=smiley1.gif]


če se pri vas tak ne reče, še ne pomeni, da nekdo res tak ne govori...ti šolana matrona bi pa ja mogla vedet, koliko dialektov je v sloveniji....user posted image
Vem, da ljudje govorijo svega i svašta- tudi prej predenj sem postala šolana matrona, sem to vedela. Pa vseeno to ne pomeni, da se mi določeni izrazi ne zdijo smešni.

Ronja, ne prmerjaj se ti s tole vljudno nesramnico. Si daleč od tečnosti in zbadljivosti zavite v celofan. Ti si na strani žensk, do katerih se vedno kavalirsko obnašam, kar za patrino žal ne morem rečt.

Ja Ronja, ne se primerjat z mano - vljudno nesramnico[sm=smiley36.gif]- tu ima Kalbo prav .Če uporabim malo prirejen njegov izraz- ti si zelo vljudna prijaznica, ki marsikomu polepša dan. Tudi meni. Bolje zate, da se me virtualno preveč ne dotikaš. Saj veš- dandanes je vsemogoče nalezljivo. Mogoče tudi vljudna nesramnost[sm=jezicek.gif].


ko bi vsaj bila vljudna! user posted image
Pa saj sem. A nisi prebrala zgoraj pri Kalbotu. Sem vljudna, samo na čisto poseben način[sm=smiley9.gif]

Prej vaška babura, ki leta okrog s predpasnikom in metlo, misli, da vse ve, pa nima pojma o ničemer.

Sicer nisem vaška- ker nisem na vasi- vendar dostikrat z metlo in s predpasnikom okrog bokov. Ja pa marsikaj tudi vem in znam. Med drugim kuhati in pometati[sm=smiley1.gif]

kaj govoriš - patrino JE multipraktik ali pa vsaj ima živečega multipraktika

Ja tako pač je. Sva kar oba. Ne gre drugače. Če ne bi bila, eden drugega ne bi dohajala in ne bi šla vštric[sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (15.4.2015 21:16:12)

me zanima kje maš pa ti un knofek, ki ga ma mož-blenderman na popku [sm=smiley36.gif]




patrino -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (15.4.2015 22:00:50)

Če izvzamemo dejstvo, da so tele slikce rahlo spooky[sm=smiley26.gif]...
gumb- ga nimava- delava dokler ne zariba motor[sm=smiley36.gif]




kalbo -> RE: Vmešavanje tasta in tašče v vzgojo ter partnerstvo (16.4.2015 9:44:21)

Naj ti prevedem, ker sem pozabil dat vljudna v navednice. "vljudna"

Sam nikakor ne mislim, da si vljudna, to misliš in tud večkrat poveš sama. V bistvu si nesramna do amena brez vljudnosti. Sicer poizkušaš svoje nesramnosti zavijat v poceni celofan, samo ti ravno ne ratuje. V bistvu je vse skupi še bolj za kozlat.




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>