gospodinjski aparati (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


kaboname -> gospodinjski aparati (6.5.2015 19:49:17)

Pozdravljeni

Ker naju kmalu čaka malo večji nakup aparatov(pečica, indukcijska ter pomivalni stroje) si malo ogledujem ponudbo na trgu.In ja od tega se mi že počasi meša saj je polno enih različnih firm.Ker pa denarja ni neskončno na razpolago iščeva neko srednjo varianto( malo sva gledala firme beko, korting, gorenje, elektroluks). Torej zanima me katere firme imate aparate in s čim ste zadovoljni oz. niste zadovoljni.
Hvala za vaša mnenja??




RIJA* -> RE: gospodinjski aparati (6.5.2015 23:17:42)

pečico in ploščo mam gorenje, po desetih letih dela ok, tudi zgleda še super, ker sem takrat vzela malo boljšo....pomivalni stroj imam bosch in zaenkrat tudi dela ok

v sanjah pa sanjam gaggenau [sm=smiley36.gif]




enea -> RE: gospodinjski aparati (6.5.2015 23:26:57)

hladilnik s skrinjo, skrinjo- omaro, pečica, steklokeramika in pralni stroj - gorenje, pomivalni - bosch sušilni - brandt,... vse dela bp.
Sem imela pralni - bosch, smo ga mogli po 6 letih zamenjat, ker mu je šel ležaj, pa me je nov cenovno prišel manj kot starega popravit, pa še skozi je bil serviser pri meni, ker je skozi nekaj ropotalo noter okoli bobna, pa niso mogli ugotovit kaj,.. zvok je bil kot bi udarjal kovino ob kovino, a boben je bil plastičen, oz. bazen kjer boben leži




Stran: [1]