RE: II pričakujemo junija 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Janchek81 -> RE: II pričakujemo junija 2015 (8.6.2015 12:03:30)


IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

Čestitke vsem, ki ste dočakale +, vesela zelo za vas [sm=bravo.gif]

Pri nas smo ta mesec naredili pavzo, ker je bilo čisto preveč stresno vse skupaj. Tako da se vam bom pridružila v juliju spet. Jutri pa me čaka prvi pregled pri moji G, ker je že čez leto "truda"...
Se mi je pa čisto porušilo ravnovesje ščitničnih hormonov, tako da najbrž tudi to kaj pripomore k vsem tem nevšečnostim.
Ampak ostajam pozitivna in še vedno upam, da tudi zame obstajata v prihodnosti tisti [sm=rozacrtici.gif]

A je katera, ki ima podobne težave s ščitnico? Katera kaj ve koliko vpliva le ta na zanositev?




Sama sicer nimam teh težav, jih pa ima moja sestra in zaradi tega sta se tudi v prvo namučila več kot eno leto, da je zanosila. Potem, ko je šla na pregled pa ji je sama ginekologinja odsvetovala, ker je imela zelo povišan ščitniški hormon in ji je rekla, da pri čem takem, da bi se prvo zelo namučila glede zanositve, potem pa ali bi sploh donosila [sm=zmeden.gif]
Sicer ima ona res ZELO povišan ščitniški hormon, tako, da ima tudi ene jodove tablete,.....nočem te strašiti, ampak naj te prvo zdravijo, če bo to zelo povišano ....




PupaOdA -> RE: II pričakujemo junija 2015 (8.6.2015 12:14:47)

O hvala Janchek81 za odgovor, no saj ravno tega se bojim... Jaz se že tri leta zdravim za hashimoto, se mi pa očitno vsake pol leta mal zruši (do dve enoti povišan, ker takrat že čutim da ni ok in hitro zahtevam odvzem krvi). So mi zdaj povišali dozo in upam da bo kmalu šlo vse na mesto...

A je mogoče jemala kakšne vitamine v smislu elevita? Ker jaz sem jemala sedaj od solgarja ene podobne vitamine in se bojim da je to kaj vplivalo [sm=zmeden.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo junija 2015 (8.6.2015 12:20:16)


IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

O hvala Janchek81 za odgovor, no saj ravno tega se bojim... Jaz se že tri leta zdravim za hashimoto, se mi pa očitno vsake pol leta mal zruši (do dve enoti povišan, ker takrat že čutim da ni ok in hitro zahtevam odvzem krvi). So mi zdaj povišali dozo in upam da bo kmalu šlo vse na mesto...

A je mogoče jemala kakšne vitamine v smislu elevita? Ker jaz sem jemala sedaj od solgarja ene podobne vitamine in se bojim da je to kaj vplivalo [sm=zmeden.gif]


KO je zvedla, da je zanosila vem, da je jemala Elevit ja ... pa tud čist ok donosila, brez problemov, je bla tud do konca še zlo aktivna....še jst sm jo 'nadirala', da nej se mal umiri in nej mal počiva ... [sm=smiley36.gif]




Že 1x mami -> RE: II pričakujemo junija 2015 (8.6.2015 13:11:24)

Čestitam za novi plusek :)

Jaz sem se danes ravno naročila na prvi pregled. Sicer ša nisva prav dobro dojela, da nama je ratalo v prvo. Se sploh en počutim nič kaj nosečniško. Edino zize me bolijo da adijo pamet. Upam, pa, da me slabosti tudi v tej nosečnosti izpustijo.

[sm=smiley31.gif] za vse, ki jim ta mesec ni uspelo.




Lunca133 -> RE: II pričakujemo junija 2015 (8.6.2015 17:35:51)

Hvala za to spodbudno sporočilo...[sm=smiley1.gif]. Priznam, da sem veliko razmišljala, ampak prej se nisem počutila pripravljena. Tudi midva želiva čimprejsni +. Tudi vsem, ki se trudijo želim čimprejsne [sm=modricrtici.gif]




Lunca133 -> RE: II pričakujemo junija 2015 (8.6.2015 17:37:13)

Seveda vsem novim noseckam pa čestitam [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




niinii -> RE: II pričakujemo junija 2015 (9.6.2015 7:54:03)




[sm=duda.gif]J U N I J [sm=duda.gif]

[sm=hudicek1.gif] NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA [sm=modricrtici.gif] [sm=rozacrtici.gif]



03.06.2015

[sm=smiley31.gif][sm=smiley19.gif]Sofie[sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif]
[sm=smiley31.gif][sm=smiley19.gif]Branwen[sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif]

05.06.2015

[sm=smiley31.gif][sm=smiley19.gif]LadyJen[sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif]
[sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif]bubu_[sm=bravo.gif][sm=nosecka.gif]

08.06.2015

[sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif]Že 1x mami[sm=bravo.gif][sm=nosecka.gif]

09.06.2015

Marčevka2010
[sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif]Emma1987[sm=bravo.gif][sm=nosecka.gif]

10.06.2015

[sm=smiley31.gif][sm=smiley19.gif]Minikimi[sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif]

15.06.2015

PupaOdA
sakuL

20.06.2015

Lunca133

26.06.2015

Beat

27.06.2015

niinii

28.06.2015

Branwen
m_dzaba

Junij
[sm=smiley31.gif][sm=smiley19.gif]MauMow[sm=smiley19.gif][sm=smiley31.gif]
bubika86


[sm=bravo.gif] NAVIJAČICE[sm=bravo.gif]
niinii, LadyJen, chocolatecake, telly, ~pikapoka~, Beat, Katte, Shana86, Beat









Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.6.2015 8:30:45)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




snika -> RE: II pričakujemo junija 2015 (9.6.2015 10:44:52)

Živjo punce,
ali se vam lahko pridružim, za mano je 1 IVF postopek, vstavili so mi eno blastocisto, če je uspešno pa bova izvedela 22.6.
Vsem želim veliko sreče in čim več [sm=rozacrtici.gif]. lp




Beat -> RE: II pričakujemo junija 2015 (9.6.2015 10:56:47)

snika, dobrodošla [sm=smiley1.gif]




perla* -> RE: II pričakujemo junija 2015 (9.6.2015 11:10:23)

Živjo punce! [sm=smiley1.gif]

Nekatere se me verjetno še spomnete, tukaj se "pasem" že več kot 2 leti. Zadnje mesece nisem veliko sodelovala, ker sem se odmaknila od vsega.
V dveh letih je za nama kup preiskav, odstranitev pregrade, laporoskopija - odkrita žarišča endometrioze, hormonski testi, O testi, spermiogram, en neuspeli IVF postopek, jemanje Estime, bioresonanca, ajurveda, spremenjena prehrana, meditacija, Domančič, bla, bla, bla [sm=smiley1.gif]
No, pred kratkim sva na dan obletnice poroke zagledala magične črtice [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif] [sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif]
Zdej sem naročena na prvi pregled, sem popolnoma na easy, brezskrbna, kar bo bo. Upam, da me drži čimdlje! [sm=smiley1.gif]

Želim vam, da pot do cilja prehodite mnogo hitreje in lažje kot jaz. Upam, da se ta mesec vas še čim več pridruži. Jaz sicer ne bom sodelovala v debatah Čvekanje v pričakovanju, ker razne ideje in izjave ne vplivajo dobro name...se popolnoma prepuščam toku, kar bo prinesel.
Punce srečno in pogumno! [sm=bravo.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo junija 2015 (9.6.2015 11:12:03)

Perla* čestitke!




Shana86 -> RE: II pričakujemo junija 2015 (9.6.2015 11:48:01)


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Živjo punce! [sm=smiley1.gif]

Nekatere se me verjetno še spomnete, tukaj se "pasem" že več kot 2 leti. Zadnje mesece nisem veliko sodelovala, ker sem se odmaknila od vsega.
V dveh letih je za nama kup preiskav, odstranitev pregrade, laporoskopija - odkrita žarišča endometrioze, hormonski testi, O testi, spermiogram, en neuspeli IVF postopek, jemanje Estime, bioresonanca, ajurveda, spremenjena prehrana, meditacija, Domančič, bla, bla, bla [sm=smiley1.gif]
No, pred kratkim sva na dan obletnice poroke zagledala magične črtice [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif] [sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif]
Zdej sem naročena na prvi pregled, sem popolnoma na easy, brezskrbna, kar bo bo. Upam, da me drži čimdlje! [sm=smiley1.gif]

Želim vam, da pot do cilja prehodite mnogo hitreje in lažje kot jaz. Upam, da se ta mesec vas še čim več pridruži. Jaz sicer ne bom sodelovala v debatah Čvekanje v pričakovanju, ker razne ideje in izjave ne vplivajo dobro name...se popolnoma prepuščam toku, kar bo prinesel.
Punce srečno in pogumno! [sm=bravo.gif]



Super [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




PupaOdA -> RE: II pričakujemo junija 2015 (9.6.2015 13:21:08)


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: PupaOdA

O hvala Janchek81 za odgovor, no saj ravno tega se bojim... Jaz se že tri leta zdravim za hashimoto, se mi pa očitno vsake pol leta mal zruši (do dve enoti povišan, ker takrat že čutim da ni ok in hitro zahtevam odvzem krvi). So mi zdaj povišali dozo in upam da bo kmalu šlo vse na mesto...

A je mogoče jemala kakšne vitamine v smislu elevita? Ker jaz sem jemala sedaj od solgarja ene podobne vitamine in se bojim da je to kaj vplivalo [sm=zmeden.gif]


KO je zvedla, da je zanosila vem, da je jemala Elevit ja ... pa tud čist ok donosila, brez problemov, je bla tud do konca še zlo aktivna....še jst sm jo 'nadirala', da nej se mal umiri in nej mal počiva ... [sm=smiley36.gif]




[sm=smiley36.gif] super da je bila polna energije, namreč kdaj te ti hormoni res zmučijo, že brez nosečnosti...

Danes me je G malenkost potolažila, da naj bi mi vitamini le koristili glede na mojo anamnezo, tako da naslednji ciklus začnem spet jemati, zaenkrat pa mal pavze [sm=smiley1.gif]




PupaOdA -> RE: II pričakujemo junija 2015 (9.6.2015 13:26:42)


IZVIRNO SPOROČILO: perla*

Živjo punce! [sm=smiley1.gif]

Nekatere se me verjetno še spomnete, tukaj se "pasem" že več kot 2 leti. Zadnje mesece nisem veliko sodelovala, ker sem se odmaknila od vsega.
V dveh letih je za nama kup preiskav, odstranitev pregrade, laporoskopija - odkrita žarišča endometrioze, hormonski testi, O testi, spermiogram, en neuspeli IVF postopek, jemanje Estime, bioresonanca, ajurveda, spremenjena prehrana, meditacija, Domančič, bla, bla, bla [sm=smiley1.gif]
No, pred kratkim sva na dan obletnice poroke zagledala magične črtice [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif] [sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif]
Zdej sem naročena na prvi pregled, sem popolnoma na easy, brezskrbna, kar bo bo. Upam, da me drži čimdlje! [sm=smiley1.gif]

Želim vam, da pot do cilja prehodite mnogo hitreje in lažje kot jaz. Upam, da se ta mesec vas še čim več pridruži. Jaz sicer ne bom sodelovala v debatah Čvekanje v pričakovanju, ker razne ideje in izjave ne vplivajo dobro name...se popolnoma prepuščam toku, kar bo prinesel.
Punce srečno in pogumno! [sm=bravo.gif]




Take zgodbe s srečnim koncem ti pa res pogrejejo srce [sm=smiley31.gif] in prav zaradi takih mislim, da večina nas še dobi neko upanje tam nekje globoko v sebi.

Čestitke perla* in želim ti lepo nosečnost [sm=pikapoka1.gif]




Beat -> RE: II pričakujemo junija 2015 (9.6.2015 17:30:16)

perla* [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
ful vesela za vaju [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo junija 2015 (10.6.2015 7:30:39)

perla* čestitke za pluseeeek [sm=bravo.gif]
No, jaz sem bila včeraj pri moji G, mi je dala napotnico....zadej mi je napisala, da jih prosi za pregled HSSG ... moram zdaj pogledati ali je to prehodnost jajcevodov po novi metodi ali po 'stari'? Sem jim že včeraj pisala za datum, tako, da upam, da ga danes dobim in potem vprašam ali je to star postopek ali že nov ... pa 3 dni prej moram dat kri za hemogram - nimam pojma zakaj to rabijo ampak OK [sm=smiley1.gif]
Lep dan želim vsem ...




MauMow -> RE: II pričakujemo junija 2015 (10.6.2015 8:24:03)

Punce..... jaz v totalnem šoku..... Pa da vam povem zakaj....

včeraj zvečer pojedla za ta cikel zadnjo tableto Dabrostona (zato da potem pride M). In ker moram naredit N test, just in case, sem ga danes ponoči, oz zgodaj zjutraj, ko sem šla na WC, potem pa šla spat še za 2 ure. No in pridem na WC zjutraj in totalni šok, bile sta dve črtici..... Ker sem mislala da sem še zblojena, se umijem uredim, spet pogledam in ja dve črtici... Kako ne vem (kajti pri prvem + sem imela vse možne znake, tokrat nič, razen to da mam mal očutljivo eno dojko..... pa še izcedke sem mela včeraj mal rjavo rdeče - kot vedno pred M....). In ker seveda nisem testa pogledala takoj ko sem ga nardila, sem rekla ok vrjetno napaka, grem še po CB ko odprejo lekarno. No in kupi CB digital in navadnega, pa še en čist pocen N test sem mela doma. In samo dve uri po prejšnem lulanju grem naredit teste - hja vsi trije takoj pozitivni, navadna dva dve črtici BC digital pa + in 1-2 tedna.... JAZ V ŠOKU ŠE VEDNO.... No tako da sem danes zjutraj nadaljevala z Dabrostonom.

Moj ravno včeraj šel na službeno pot in pride šele v petek... Vem da bo noro vesel, sam mu ne bom povedala dokler domov ne pride. No jaz mislim da ne bo vrjela še nekaj časa.... Potem pa bo spet prišel strah za mano če bo vse ok, ker prvič ni bilo....




Janchek81 -> RE: II pričakujemo junija 2015 (10.6.2015 8:26:05)


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Punce..... jaz v totalnem šoku..... Pa da vam povem zakaj....

včeraj zvečer pojedla za ta cikel zadnjo tableto Dabrostona (zato da potem pride M). In ker moram naredit N test, just in case, sem ga danes ponoči, oz zgodaj zjutraj, ko sem šla na WC, potem pa šla spat še za 2 ure. No in pridem na WC zjutraj in totalni šok, bile sta dve črtici..... Ker sem mislala da sem še zblojena, se umijem uredim, spet pogledam in ja dve črtici... Kako ne vem (kajti pri prvem + sem imela vse možne znake, tokrat nič, razen to da mam mal očutljivo eno dojko..... pa še izcedke sem mela včeraj mal rjavo rdeče - kot vedno pred M....). In ker seveda nisem testa pogledala takoj ko sem ga nardila, sem rekla ok vrjetno napaka, grem še po CB ko odprejo lekarno. No in kupi CB digital in navadnega, pa še en čist pocen N test sem mela doma. In samo dve uri po prejšnem lulanju grem naredit teste - hja vsi trije takoj pozitivni, navadna dva dve črtici BC digital pa + in 1-2 tedna.... JAZ V ŠOKU ŠE VEDNO.... No tako da sem danes zjutraj nadaljevala z Dabrostonom.

Moj ravno včeraj šel na službeno pot in pride šele v petek... Vem da bo noro vesel, sam mu ne bom povedala dokler domov ne pride. No jaz mislim da ne bo vrjela še nekaj časa.... Potem pa bo spet prišel strah za mano če bo vse ok, ker prvič ni bilo....



Waaaaaa ...... iiiiii .... kr skačem tuki po pisarni [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




sakuL -> RE: II pričakujemo junija 2015 (10.6.2015 8:53:57)

Zivijo punce.

Danes sem zagledala [sm=modricrtici.gif] :)
Drzim pesti tudi za vas punce[sm=9nebesa.gif][sm=pikapoka1.gif]




MauMow -> RE: II pričakujemo junija 2015 (10.6.2015 8:55:08)


IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

Zivijo punce.

Danes sem zagledala [sm=modricrtici.gif] :)
Drzim pesti tudi za vas punce[sm=9nebesa.gif][sm=pikapoka1.gif]


Čestitke jaz tudi danes [sm=smiley36.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo junija 2015 (10.6.2015 8:57:47)

SEm rekla, da bojo te poletni dnevi polni pluskov .. čestitkeeee [sm=bravo.gif]




sakuL -> RE: II pričakujemo junija 2015 (10.6.2015 9:42:36)

Mau mow cestitke :))

Za ostale drzimo pesti naprej.




PupaOdA -> RE: II pričakujemo junija 2015 (10.6.2015 9:49:41)

Waaa punce kako lepooo [sm=rozica.gif]

Maumow probaj odmislit strah čimbolj, stres ti sedaj ne koristi [sm=smiley31.gif]




Beat -> RE: II pričakujemo junija 2015 (10.6.2015 11:47:21)

MauMow [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif], zdaj pa kar optimistično naprej in naj bo vse dobro [sm=smiley1.gif]

sakuL [sm=bravo.gif], naj ti nosečnost lepo poteka [sm=smiley1.gif]

Fino izgleda ta junijski seznamček, upam, da se bo tako nadaljevalo [sm=smiley1.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>