hladna sterilizacija (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


žlička -> hladna sterilizacija (21.9.2005 19:44:54)

kupila sem chiccovo škatlico za dude, kjer piše, da priporočajo hladno sterilizacijo.....kaj je to, vem kaj pomeni dudo sterilizirat v vroči vodi oz. da jo prekuhaš, ampak tole....

lp




jazz -> hladna sterilizacija (21.9.2005 19:50:46)

Mogoče obstaja kakšna raztopina-kot razkužilo...možno da celo od iste firme,nimam pojma,prvič slišim za to!




snorlax -> hladna sterilizacija (21.9.2005 20:17:11)

Hladna sterilizacija je sterilizacija s pomočjo posebne tabletke oz. tekočine.

Jaz ne bi pretiravala s to kemijo. Pri nas dudo splaknemo večkrat na dan pod tekočo vodo, vedno imam pokrito s pokrovčkom, če je ne uporablja in nikoli je nihče razen tamalega ne daje v usta. Do sedaj ni bilo nobenih glivic, gobic ali drugih težav.

L.p.




m_m -> hladna sterilizacija (22.9.2005 0:01:23)

Mi mamo tut škatlico za dudo in jo vedno not spravljam, ko je mala nima. Perem, če pade na tla, pod vročo tekočo vodo. Menjamo pa na 1mesec uporabe - silikonsko. Je pa vedno sam ena v obtoku, ko je zanič, pride druga.

Ta sterilizacija je pa verjetno sam njihova reklama za en drug izdelek, po moje nepotreben.




JASNA D -> hladna sterilizacija (22.9.2005 0:06:23)

Brez sterilizacije "ustnih" pripomočkov sta do sedaj preživela oba moja otročka. Pa mislim, da Jančikin tudi, če sem si prav zapomnila.

Drugače pa le vrzi malo v vrelo vodo, pa je. Itak pa se duda že "kontaminira", takoj, ko jo ven vzameš iz kropa.

Jasna




žlička -> hladna sterilizacija (22.9.2005 9:56:31)

hvala punce, torej brez komplikacij pa bo




Stran: [1]