RE: II pričakujemo avgusta 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Janchek81 -> RE: II pričakujemo avgusta 2015 (1.9.2015 8:23:32)


IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Čestitke vsem, ki vam je uspelo [sm=bravo.gif]
Vsem, ki vam ni, pa pošiljam [sm=smiley31.gif]

Ampak zakaj se rabijo pravzaprav ti O testi? Vem, da zato, da veš, kdaj ovuliraš, ampak a potem samo te dneve seksate, drugače pa redkeje?


Midva načeloma vsak dan [sm=sloncek.gif] ampak O teste bom delala zato, da vem bolj iz firbca kdaj imam O .... ker zdaj lahko samo sklepam kdaj je in zdaj želim potrditev ... z O testi bom pa začela v soboto [sm=smiley36.gif]




Mayche -> RE: II pričakujemo avgusta 2015 (1.9.2015 10:25:59)

Hvala vsem za čestitke... Ampak sem ta vikend ponovno doživela veliko moro. Še v petek sem ponovila test in je bil pozitiven, no, v soboto zjutraj pa ko sem šla lulat in se obrisala, zagledam krvav izcedek [sm=smiley19.gif]. Je bla kar sveža kri, ne samo rjavo... tako da me je takoj panika, da spet prestajam isto kot marca... vseeno sem šla takoj v bolnico k dežurnemu, me je pogledal na UZ, kjer je rekel, da ničesar ne vidi, niti najmanjšega mehurčka, vidi pa, da krvavim kar fejst. Je rekel, da sicer v 3-4 tednu ginekološke nosečnosti, pa če so neredni cikli, je možno, da še ne more kaj dosti videt, zato so mi odvzeli tudi kri. Izvid mi je pokazal vsebnost hCG 32,93. Dežurni G je komentiral, da je to kar nizko in da je treba ponovit test, da vidi ali raste ali je izvenmaternična nosečnost in ali je propadla. Vendar je dejal, da po njegovi presoji je verjetno propadla [sm=smiley19.gif].

Sem danes bila še pri svojem G in me je poslal na ponoven krvni test, tak da sedaj čakam na izvid. Samo verjetno je res vse skupaj propadlo. Zanimivo mi je samo, da pri prvem SS sem imela kar močne krče in zelo močno krvavitev en teden, so mi kar celi kosi ven leteli. Sedaj pa sem imela krvavitev kakor pač imam ob menstruaciji - zmerno močno, samo v soboto in nedeljo, včeraj in danes pa je komaj kaj opazno (če ne bi bil pozitiven test bi si mislila, da imam normalno M).

Sem zelo razočarana in žalostna. Sploh, ker se je to zgodilo drugič zaporedoma, ko sem zanosila. Prvič me ni tolki vrglo, sedaj pa sem bila za vikend čisto na tleh. Tudi moj dragi. [sm=smiley13.gif]

Vsem ostalim, ki je pa uspelo te dni pričarat [sm=rozacrtici.gif] pa čestitam [sm=bravo.gif]






Janchek81 -> RE: II pričakujemo avgusta 2015 (1.9.2015 10:36:22)

Mayche žal mi je za to kar se dogaja .. čeprav je velika verjetnost, da maybe sploh nisi bila noseča, kajti pravijo ( že spet teorija ) če je beta HCG manj kopt 40 naj ne bi šlo za nosečnost ... edino, če ti je vzel kri ko si že krvavela in je hormon začel padati, pa vendar ne pada hormon tako hitro ,... [sm=smiley19.gif]




Mayche -> RE: II pričakujemo avgusta 2015 (1.9.2015 10:39:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Mayche žal mi je za to kar se dogaja .. čeprav je velika verjetnost, da maybe sploh nisi bila noseča, kajti pravijo ( že spet teorija ) če je beta HCG manj kopt 40 naj ne bi šlo za nosečnost ... edino, če ti je vzel kri ko si že krvavela in je hormon začel padati, pa vendar ne pada hormon tako hitro ,... [sm=smiley19.gif]



Janchek81, vzel mi je kri v soboto, ko sem že krvavela... je pa res, da sem jaz test delala en teden po vgnezditveni krvavitvi in je možno, da hormon še ni tolko narasel. Ne vem, verjetno testi nosečnosti ne bi bili pozitivni, če ne bi bila noseča... [sm=zmeden.gif]




mava1975 -> RE: II pričakujemo avgusta 2015 (1.9.2015 11:36:32)

Mayche, žal mi je[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Beat -> RE: II pričakujemo avgusta 2015 (1.9.2015 11:38:54)

Mayche [sm=smiley31.gif] [sm=smiley31.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo avgusta 2015 (1.9.2015 11:43:21)


IZVIRNO SPOROČILO: Mayche


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Mayche žal mi je za to kar se dogaja .. čeprav je velika verjetnost, da maybe sploh nisi bila noseča, kajti pravijo ( že spet teorija ) če je beta HCG manj kopt 40 naj ne bi šlo za nosečnost ... edino, če ti je vzel kri ko si že krvavela in je hormon začel padati, pa vendar ne pada hormon tako hitro ,... [sm=smiley19.gif]



Janchek81, vzel mi je kri v soboto, ko sem že krvavela... je pa res, da sem jaz test delala en teden po vgnezditveni krvavitvi in je možno, da hormon še ni tolko narasel. Ne vem, verjetno testi nosečnosti ne bi bili pozitivni, če ne bi bila noseča... [sm=zmeden.gif]


Meni je enkrat pokazal CB test + pa nisem bila noseča...[sm=smiley19.gif]
Tudi baby check mini mi je pokazal rahlo črtico pa sm jo potem čez nekaj ur dobila ...
Boš videla, ko boš dobila izvid naslednje krvi ... potem bodo lahko vedeli ali gre za SS ali pa IMN ... objemčeeek




Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]