Čevelji iz Yello-vta (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Urška* -> Čevelji iz Yello-vta (21.9.2005 23:08:42)

Ojla!

Berem, da ste večina kupile za prve korake Cicibanove čevlje.
Mene pa samo informativno zanima, kaj pa npr. čevlji iz Yello-vta, ali pa Turbo schuha???(saj ne vem kako se trgovini napišeta pravilno)

Žan bo rabil ene čevlje za krst, pa mi je škoda dat 10 jurijev za ene čevlje,ki mu bodo itak premali ko bo začel hodit. Bi rabla ene bolj za okras in da ga ne bo zeblo v nogice.
Kaj pravite?

pa pa




frutka_ -> Čevelji iz Yello-vta (21.9.2005 23:27:44)

Ne vem odkod si ampak če še ne hodi potem res morda ne potrebuje čeveljcev. Odvisno od tegakaj bo imel oblečeno mu lahko natakneš samo kakšne lepše copatke (če bo v belem kompletku). Če bo oblečen frajersko v hlačke in srajčko pa mu morda kupi navadne čevlje iz HM-a.

Turbo Schuha ne poznam prav tako ne Yello-ta...mislim njihovih izdelkov.




Urška* -> Čevelji iz Yello-vta (21.9.2005 23:36:07)

Frutka sem iz MB-ja! Ja, bo pa oblečen frajrsko, se pravi srajčka in hlače.

Hvala, bom pogledala kaj se bo še našlo v HM, sicer pa ene čevlje iz HM-a že ima, mogoče bojo pa celo uporabljene. Samo ne pašejo k kombinaciji oblačil.
Bomo vidli...

pa pa




polona2 -> Čevelji iz Yello-vta (21.9.2005 23:58:52)

Ja, če ne hodi, so idealni čevlji iz H&M-a, saj jih imaš kar nekaj na izbiro, pa še iz Maribora si, prikladno.




BUČKO -> Čevelji iz Yello-vta (22.9.2005 8:06:23)

Mi smo imeli prve cicibanove sandalčke,sedaj pa sem adidaske v jellotu kupila pa se mi zdi da lažje raca,hodi še ne,kot pa v cicibanovih.




Anonimen -> Čevelji iz Yello-vta (22.9.2005 9:37:58)

A Pikapoloniuca je v MB? Tam imajo tudi take čeveljčke za dojenčke (no, tudi malo velje dojenčke).




želvica*** -> Čevelji iz Yello-vta (22.9.2005 10:46:05)

Nevem mi smo do sedaj imeli vse Cicibanove čevlje.




Urška* -> Čevelji iz Yello-vta (22.9.2005 10:47:30)

Hvala punce!

Ja, Splišni, na Pikapolonico pa sem čisto pozabla. Bom pogledala še tam!

pa pa




SISI25 -> RE: Čevelji iz Yello-vta (25.9.2005 16:53:39)

Če še ne hodi je brezveze dati toliko denarja. Čeprav jaz sem obema za krst kupila Cicibanove in dala malo morje denarja, ker drugih ceneje takrat nisem našla. Imata 19 in takrat nisem našla nikjer te številke cenejše in takšne, da bi zraven cotk pasale.




elizabeta p -> RE: Čevelji iz Yello-vta (25.9.2005 20:36:51)

Mi smo imeli ene iz Yellota pa so bili čisto v redu, iz Turbota smo imeli pa sandale in jim ni čisto nič manjkalo.




Urška* -> RE: Čevelji iz Yello-vta (25.9.2005 22:44:35)

Hvala tudi vama![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




pravljica -> RE: Čevelji iz Yello-vta (26.9.2005 12:21:25)

poglej še v mothercare...jaz sem tam kupla ene lušne, pa komaj se nazaj držim da jih ne bi še več, ker 3 pare ima pa za prve 3 mesece res dovolj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]...imajo veliko modelov (tistih kao copatkov, pa ful frajerski so)




Stran: [1]