RE: Bodoče nosečke II (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Ashaya -> RE: Bodoče nosečke II (12.9.2015 22:13:52)

Kak dolgo pa sta že skupaj? Pelji ga na večerjo oz.nekam, kar rada skupaj počneta, potem ga malce zapelji in [sm=sloncek.gif], po tem pa ga mirno vprašaj, česa ga je najbolj strah v zvezi s tem, da bi imela [sm=duda.gif]. Nekateri moški so najbrž samo bolj prestrašeni (z mojim sicer nisem imela težav, ker si ga je želel že kmalu po tem, ko sva ugotovila, da sva pripravljena na resno zvezo ampak imava pa dosti prijateljev, ki imajo podoben problem :/). Zato najprej razčistita, ali ga morda skrbijo finance ipd.ali je problem bolj čustvene narave... če oba vesta, da je vajina zveza zagotovo takšna kot si je želita in se vidita le drug z drugim..no, če prideta do tega zaključka, potem no najbrž začel tudi na otroka gledati drugače. Naj pa vama ne bo otrok beg iz določenih težav, ki jih imata morda vidva med seboj![sm=zmeden.gif].

Drugače pa, tudi sama imam danes en tak turoben dan, ko mi solze želijo izbruhnit za vsako nepomembno malenkost. Moj je že cel dan v službi in mu niti ne morem nič pojamrat :) pa sploh nimam pametnega vzroka za žalost, samo nikamor se ne premaknejo ti dnevi, ko še moram jemati KT do konca škatlice po operaciji. Groozno je, ker si želiš delati na [sm=duda.gif], hkrati pa MORAŠ goltat še tabletke [sm=smiley13.gif]Upam, da bodo potem kaj bolj srečni dnevi ko bo konec hormonskega naboja :)




..noname.. -> RE: Bodoče nosečke II (13.9.2015 8:08:06)

Skupej sva 7 let, poročena sva 1 leto...živiva v svoji hiški, oba imava službe (sicer noben za nedoločen čas).

Sej tle ni problem, da si nebi želel, ampak pravi, da sva še mlada in da morava še malo uživat skupej. Mogoče bi bilo drugače če bi bil on malo starejši od mene. No sej pravi, da bova mela otročke in to, samo ne še sedaj.

Drugače se imava pa super in vse je ok.




MauMow -> RE: Bodoče nosečke II (13.9.2015 9:38:26)


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

Skupej sva 7 let, poročena sva 1 leto...živiva v svoji hiški, oba imava službe (sicer noben za nedoločen čas).

Sej tle ni problem, da si nebi želel, ampak pravi, da sva še mlada in da morava še malo uživat skupej. Mogoče bi bilo drugače če bi bil on malo starejši od mene. No sej pravi, da bova mela otročke in to, samo ne še sedaj.

Drugače se imava pa super in vse je ok.


Daj mu mal časa. Moj je isto govoril ko sem bila jaz že pripravljena na to. Potem pa me je na enkrat presenetil - cca pol leta po tem ko sva mela ta pogovor pa reče ej dajva met otročka.[sm=smiley36.gif] Moški morajo premleti. Pa povej mu da boste 3 uživali.




foxy_cat -> RE: Bodoče nosečke II (13.9.2015 10:20:04)

Res je moški rabijo svoj čas [sm=smiley36.gif] moj je drugače isto govoril, "bova imela ko bo čas za to"..enkrat sem mu pa rekla "a misliš da te bom jaz čakala do 35-leta?" ...[sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif] včasih se morajo zgodit tudi grde stvari, da se odločiš za nekaj lepega, žal tako je.




..noname.. -> RE: Bodoče nosečke II (13.9.2015 12:19:36)

hahah, zdej ste me pa spravile v dobro voljo[sm=smiley36.gif]
Torej ni samo moj tak[sm=smiley36.gif]
Sej bom dočakala, bo pa takrat lepo...samo jaz sem taka predvsem zato k je vedno več mojih kolegic nosečih ali z otroci. Ene jih imajo celo že v šoli...

Sem ga danes malo pohecala glede tega pa je reku, da če želim met otroka na določen mesec morava pač še malo počakati..pa sm mu rekla, da v prvo pa tut ne bo prjelo[sm=smiley36.gif]




Sofie -> RE: Bodoče nosečke II (13.9.2015 18:37:07)

..noname.. kot so ti že ostale napisale mu daj čas. Pri nama je bilo sicer obratno in sem jaz potrebovala nekje pol leta, da sva sploh začela delat na otročku. In ubistvu šele ko sem imela SS sem dojela kako si želim biti mama. Vem, da bom imela svojega otroka zelo rada, ne bom pa nikoli ena tistih mam, ki živi samo za svoje otroke. To preprosto nisem jaz.

Midva sva začela tako, da sem nekje po 3m pogovora nehala s tabletkami in potem rabila še dobre 3m, da sva nehala uporabljat zaščito[sm=smiley36.gif]

Tudi moje prijateljice imajo otroke že v šoli, ene jih imajo že tri itd. Samo to ne more biti razlog, da bi jih imela tudi jaz [sm=smiley1.gif]

Sem pa absolutno za to, da si morata otroka želeti oba.




PupaOdA -> RE: Bodoče nosečke II (14.9.2015 0:04:20)

No, da se še jaz mal vmešam sem :)
moj je vedno pravil" jaz nikoli ne bom imel otrok "in da če se imava rada, da bova pač ravno tako lepo živela. No jaz pa vedno, da si želim, ampak sem se nekako sprijaznila in preprosto uživala v ljubezni.
Prišla je naslednja pomlad in ko je dal neke svoje težave skoz, kar sam izjavi " mislim, da je čas, da bi midva kakšnega otroka imela..." no in sva končno prišla do skupnega jezika [sm=smiley1.gif]
Pa ima 36let, torej ni mulc, ki ne ve kaj bi. Je potreboval sam čas da je vse to počasi predelal [sm=smiley1.gif]

Torej, ne obupat. Potrebuje samo čas [sm=smiley20.gif]




mana12 -> RE: Bodoče nosečke II (14.9.2015 7:04:13)

Pozdravljene vse [sm=smiley1.gif]
Pri nama je bilo nekako tako, da sem jaz že dolgo načenjala temo o otročičkih, vendar niti zase nisem vedela, če si ga že želim imeti. Pa potem seveda nikoli nisva prišla do zaključka. Moj pa je tudi bil vedno za to, da bova mela otroke, samo časa nisva definirala. Počasi je bila potem ta tema pogovora vedno bolj pogosta in s tem sem najprej jaz ugotovila, da si ga pa res že želim in potem čez čas je to začutil še moj. [sm=smiley36.gif]
Mogoče je dobro, da večkrat načneš to temo, da mu daš material za razmišljati [sm=smiley36.gif]. Potem mogoče sam pride do tega, da si ga želi.




Janchek81 -> RE: Bodoče nosečke II (14.9.2015 8:09:21)

noname ti mu dej čas, da on to sam premleva in bo prišel do zaključka, da si tudi on želi otroka ... verjem .. samo ne izvajaj pritiska na njega in ga v neki silt, ker to ravno kontra dosežeš pri moških ... pač so res iz druzga planeta kot me [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




..noname.. -> RE: Bodoče nosečke II (14.9.2015 16:57:58)

Hvala vsem za spodbudne besede...janchek, to se popolnoma strinjam s teboj. Je pa že kar velik napredek od 1 leta nazaj in danes...počasi bo sam prišel do tega, da si ga želi...mislim, da mi ne bo nič jasno ko bo reku da zdej pa bi[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Janchek81 -> RE: Bodoče nosečke II (15.9.2015 7:47:51)


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

Hvala vsem za spodbudne besede...janchek, to se popolnoma strinjam s teboj. Je pa že kar velik napredek od 1 leta nazaj in danes...počasi bo sam prišel do tega, da si ga želi...mislim, da mi ne bo nič jasno ko bo reku da zdej pa bi[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


Ko bo to rekel bo veselje nepopisno ... [sm=bravo.gif]




foxy_cat -> RE: Bodoče nosečke II (15.9.2015 10:34:39)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ko bo to rekel..se pa pripravi na akcijo [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




..noname.. -> RE: Bodoče nosečke II (15.9.2015 15:23:50)

kok ste zakon...prav nasmejite me vsak dan[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] bom že kar zdej v nizkem štartu, da bo polj uspelo maksimalno dobr in čimprej :)[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




Sofie -> RE: Bodoče nosečke II (15.9.2015 16:39:31)


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

noname ti mu dej čas, da on to sam premleva in bo prišel do zaključka, da si tudi on želi otroka ... verjem .. samo ne izvajaj pritiska na njega in ga v neki silt, ker to ravno kontra dosežeš pri moških ... pač so res iz druzga planeta kot me [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]


Po moje na moške najbolj deluje obratna psihologija[sm=smiley36.gif]




mojamiška -> RE: Bodoče nosečke II (16.9.2015 15:49:49)

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

noname ti mu dej čas, da on to sam premleva in bo prišel do zaključka, da si tudi on želi otroka ... verjem .. samo ne izvajaj pritiska na njega in ga v neki silt, ker to ravno kontra dosežeš pri moških ... pač so res iz druzga planeta kot me [sm=smiley36.gif] [sm=jezicek.gif]


Po moje na moške najbolj deluje obratna psihologija[sm=smiley36.gif]


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] s tem bi se pa kar strinjala. Sploh ko je tamala tečna in zjalasta, takrat ga mine želja po otrocih, no sej včasih tudi mene pa se tolažim, da dva nista enaka in bo drugi nasprotje prvi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] v sanjah mogoče[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
Drugač pa, moj bi prvega otroka imel zelo kmalu, pa mi je začel o poroki in otrocih pa sem kar hitro rekla, da naj neha, da ne uidem. ker takrat mi res na kraj pameti ni prišlo, čeprav sem vedela, da si jih želim ampak ne še tako kmalu. Je pa sanjal o 3, jaz o 2. Po rojstvu tamale sva oba utihnila, potem sva se enkrat pogovarjala in ugotovila,da bi blo fajn met še kakšnega, nič pa nisva dorekla, ker tamala je ultra naporen otrok. No potem sem nenačrtovano zanosila in imela ss, po tistem sva dala vse skupaj na stran zaradi drugih stvari. Zdaj sva se pa že en čas pogovarjala in sem jaz rekla, da bo treba pohitet ker nisva več tako mlada in načela temo o še 2 in se je strinjal. Zdaj kako bo, bomo pa vidli. Tako, da noname upam, da tvoj spremeni mnenje, je kar teško takole, če si nekdo otroka želi nekdo bi pa še kar čakal. Ker je res luštno.




Twixie22 -> RE: Bodoče nosečke II (17.9.2015 7:45:08)

Živjo. Upam da sem se obrnila na prave osebe :) S partnerjem poskušava zanositi..v ponedeljek 14.9. bi morala dobiti M, pa je do danes še nisem. Prejšnji ponedeljek pa je bila prisotna krvavitev, a samo tisti dan, pa cel teden me bolijo prsa. Zato sem včeraj naredila test, ki pa ni pokazal čisto nič. Kaj mislite da bi lahko bilo? Hvala za odgovore. Lp




MauMow -> RE: Bodoče nosečke II (17.9.2015 7:46:54)

IZVIRNO SPOROČILO: Twixie22

Živjo. Upam da sem se obrnila na prave osebe :) S partnerjem poskušava zanositi..v ponedeljek 14.9. bi morala dobiti M, pa je do danes še nisem. Prejšnji ponedeljek pa je bila prisotna krvavitev, a samo tisti dan, pa cel teden me bolijo prsa. Zato sem včeraj naredila test, ki pa ni pokazal čisto nič. Kaj mislite da bi lahko bilo? Hvala za odgovore. Lp


Če ti test nič ne pokaže bo najbolj 100% če greš na krvni test. Ta ti bo sigurno pokazal če si noseča. Vso srečo!

Aja pa ker si mela tako zgodaj krvavitev ki je trajala en dan je tudi možno da si imela ovulacijsko krvavitev. V kolikor je bila to bo potrebno še mal počakati da bo test kar koli pokazal.




Janchek81 -> RE: Bodoče nosečke II (17.9.2015 7:47:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Twixie22

Živjo. Upam da sem se obrnila na prave osebe :) S partnerjem poskušava zanositi..v ponedeljek 14.9. bi morala dobiti M, pa je do danes še nisem. Prejšnji ponedeljek pa je bila prisotna krvavitev, a samo tisti dan, pa cel teden me bolijo prsa. Zato sem včeraj naredila test, ki pa ni pokazal čisto nič. Kaj mislite da bi lahko bilo? Hvala za odgovore. Lp


Krvavitev bi mogoče lahko bila vgnezditvena ... v kakšnem izobilju pa je bila krvavitev?
Počakaj še kakšen dan ali dva in test ponovi .... lahko, da je bila bolj pozna ovulacija .... ali veš kateri dan si ovulirala? Po navadi 14 dni po ovulaciji naj bi test pokazal pravilno ...




Janchek81 -> RE: Bodoče nosečke II (17.9.2015 7:48:02)

Ja, krvni test bo definitivno pravi pokazatelj ...




Twixie22 -> RE: Bodoče nosečke II (17.9.2015 7:53:39)

2.9 sva imela spolni odnos. Takrat sem imela ovulacijo. Krvavitev je bila tisti dan srednje močna..




Janchek81 -> RE: Bodoče nosečke II (17.9.2015 7:55:01)


IZVIRNO SPOROČILO: Twixie22

2.9 sva imela spolni odnos. Takrat sem imela ovulacijo. Krvavitev je bila tisti dan srednje močna..


Pol bi mogu test dons že pokazati pravilno ... ali na krvnega ali pa test ponovi čez ene 2 dni ...




MauMow -> RE: Bodoče nosečke II (17.9.2015 7:56:40)


IZVIRNO SPOROČILO: Twixie22

2.9 sva imela spolni odnos. Takrat sem imela ovulacijo. Krvavitev je bila tisti dan srednje močna..


A si delala O teste? Potem če si 100% vedla kdaj je O potem pojdi na krvnega. In če pokaže - potem al bo še prišla ali pa je že bila tista krvavitev.




Twixie22 -> RE: Bodoče nosečke II (17.9.2015 7:57:07)

Bom poskusila danes pred službo iti na krvni test, v nasprotnem primeru pa bom še ponovila test. Tudi na splošno se mi zdi da občutim neko spreminjane v telesu :) Hvala za odgovore




Twixie22 -> RE: Bodoče nosečke II (17.9.2015 7:58:18)

Ja tudi O teste sem delala..




MauMow -> RE: Bodoče nosečke II (17.9.2015 7:58:57)


IZVIRNO SPOROČILO: Twixie22

Ja tudi O teste sem delala..


Potem pa priporočam krvni test. Ta ti bo ziher povedal kaj se dogaja v telesu. DRŽIM PESTI!!!!




Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>