RE: II pričakujemo septembra 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Beat -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 7:54:29)


[sm=duda.gif] S E P T E M B E R [sm=duda.gif]

[sm=hudicek1.gif] NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]

2.9.2015
Pajama
Janchek81

4.9.2015
dejkaa

6.9.2015
MladaMamiMojca

9.9. 2015
Beat
mava1975

12.9.2015
Marčevka2010

16.9.2015
Anonimna

[sm=bravo.gif] NAVIJAČICE [sm=bravo.gif]
Sofie, niinii, LadyJen, Katte








Beat -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 7:59:14)

Sofie [sm=bravo.gif] da je vse ok in si je ginekolog vzel čas zate in ti vse razložil ter te pomiril. Jaz sicer upam, da se mi v oktober ne bo treba selit na seznam čakajočih, ampak da bom tam samo navijala zate in ostale, ki bodo čakale na [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley36.gif]

mava1975, jaz imam trenutno tudi dela čez glavo pa tudi stresa mi ne manjka, ampak sem optimistična spet [sm=smiley1.gif]

Janchek81, ja vem kako je, ko ne veš, kdaj naj pravzaprav [sm=hudicek1.gif] sploh pričakuješ. Sem imela tudi neredne cikluse in mi je šlo ful na živce, ker nisem vedela kdaj bo.

Vse nove punce pa dobrodošle [sm=bravo.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 8:03:27)

Pred prvo uspelo nosečnostjo sem imela redne cikluse, maybe 1 dan al pa 2 gor al pa dol ... zdej pa ne vem, a je bil ciklus 23. dni zato, ker sem imela tist 'poseg' prehodnosti, drgač se pa kr giblje tm nekje 28 - 34 dni ... niti ni tok zamika zaenkrat, upam vsaj, da tko nekak ostane ... bomo vidli kako bo v prihodnosti [sm=smiley36.gif]
Test bi pa itak delala šele enx, ko bi mi po 34. dnevu zamujala še ene 2 al pa 3 dni .. prej definitivno ne [sm=bravo.gif]




Pajama -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 9:00:00)

Uporablja katera ovulacijski mikroskop?

V prejšnjih debatah sem zasledila, da ste nekatere pridne pri merjenju BT? Ima me, da bi preko E-baya naročila komplet termometer in cel arzenal nosečniških testerjev.
Ok, mogoče je zdaj videti, da sem čisto fanatično pristopila k zadevi, a glede na moje okoliščine (samo 1 jajcevod, SS in starost) mislim, da je to zdaj opravičujoče. [sm=zmeden.gif]




Pajama -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 9:01:25)

Janchek81 - tudi jaz imam po porodu celo zmedo s temi ciklusi in nekimi čudnimi izcedki ... Cena ki jo plačamo, a ne?




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 9:04:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Uporablja katera ovulacijski mikroskop?

V prejšnjih debatah sem zasledila, da ste nekatere pridne pri merjenju BT? Ima me, da bi preko E-baya naročila komplet termometer in cel arzenal nosečniških testerjev.
Ok, mogoče je zdaj videti, da sem čisto fanatično pristopila k zadevi, a glede na moje okoliščine (samo 1 jajcevod, SS in starost) mislim, da je to zdaj opravičujoče. [sm=zmeden.gif]


Jaz sem mela ta O mikroskop, dala sm okol 30€ pr nam, pa sm bla čist razočarana .. pod prvo k sm ga začela uporabljat mi je vedno kazala praprot .. pol sm šla tja k sm ga kupla in je una rekla, da je leča zgleda mal čudna, mi dala nouga, pol mi pa ni sploh pokazal nč .. sm ga pol še tistga nazaj nesla, povedala kako in kaj, sicer valda smo vedno kupke krive, da ne znamo uporabljat .. ampak moja kolegica, ki ga je ene pol leta nazaj kupila je bla isto razočarana in ga je isto nazaj nesla ... moj mnenje je vseen, da slina ne more pokazat 100% zanesljivega rezultata ... pa še tko, da predn si slino dal na mikroskop, pod lečo, nisi smel 2 ure nč pit in nč jest ... [sm=jezicek.gif]
Tko, da ti res odsvetujem ovulacijski mikroskop ...

Ma ja, mava midve dost podobno preteklost ... jaz mam tud sam en jajcevod prehoden, mela sm IMN, da pa prej ne govorimo, ker sm mela v prvi nosečnosti UPN [sm=smiley19.gif] Da pa o ciklusih sploh ne pišem, ker so res zmedeni do konca, včash pa točni kot urca [sm=bravo.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 9:05:16)

Pajama kok si pa stara, če ni skrivnost?




Pajama -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 9:14:24)

Ja tudi za moj jajcevod je kriva IMN :( Janchek81 kaj pomeni kratica UPN?
Sem pa 1982letnica.




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 9:21:04)


IZVIRNO SPOROČILO: Pajama

Ja tudi za moj jajcevod je kriva IMN :( Janchek81 kaj pomeni kratica UPN?
Sem pa 1982letnica.


UPN - umetna prekinitev nosečnosti ( sem mela prekinitev v 24. tednu ) [sm=smiley19.gif]
No, če si ti stara, sm kaj pol jst k sm letnik 1981 ... nehi s starostjo no ... kok je pa prvi otrok star?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.8.2015 9:26:01)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 9:30:29)


IZVIRNO SPOROČILO: LadyJen

UPN.. to je pa tut mene zanimal, kaj pomeni! Sliši se grozno. [sm=smiley13.gif] A to zaradi kakšne napake pri dojenčku, a ne? Že če splavis na začetku nosecnosti, je katastrofa, da ti pa v sredini prekinejo, to pa ne vem, kako se človek sploh potolazi.. Najbrs s časoma, sej drugega ti tako ne preostane.. [sm=zz_frown.png]


Ne, ubistvu ti druzga ne preostane .. šla sm na morfologijo, povedala mi je, da ima otrok spina bifido ( ni se mu zaprla nevralna cev ) in da se mu že vodica nabira v možgane, kar pomeni, da ne bi biu mentalno ok in biu bi tetraplegik, potem se pa na osnovi tega, ko ti povedo sam odločiš, al boš do konca donosil ali se boš odločil za umetno prekinitev ... ja, zlo je blo težko, res najhujši dnevi, mesci mojga življenja [sm=smiley19.gif] postopek je tud dokej 'bedn', ker dobesedno čutiš, ko ti vbrizgajo injekcijo, kako otroček umrčka notri v trebuščku in potem ti sprožijo popadke in greš rodit [sm=smiley19.gif] Zato sem pa morala potem v naslednji nosečnosti in tudi zdaj jemati tok višji odmerek folne kisline, ker nevralna cev se ne zapre zaradi pomanjkanja folne kisline ... jaz se pa spomnem takrt, da je prej nism jemala, potem mi je pa še na NS una rekla nej jem femibion, ki ima pa še pol manj folne kot elevit, tko da ... sej nobenga ne krivim, samo tega je vedno več ...

Pač, preboliš, greš naprej ... je pa tko, da ko rodiš maš iste simptome kot da bi rodil zdravega otročka ( teče ti mleko, nabrekle dojke, .... ) ... ubistvu grozno, ampak po drugi strani pa dobr, da to ugotovijo, ker bi bil lahko cel življenje nesrečen kot starš, otrok se pa itak ne bi ničesar zavedal [sm=smiley19.gif]




Pajama -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 10:05:17)

Janchek81 Nočem si niti predstavljati tvoje bolečine. Opažam, da si zelo močna osebnost in te kar občudujem. Jaz sem že samo ob čiščenju zaradi zadržanega splava doživljala psihično in fizično kalvarijo.
In vse to si dala skozi pred 1 zdravim otrokom, oz. ne vem kako naj se izrazim (dokončano nosečnostjo)???? Res vsaka čast, da imaš pogum in srce za nove boje. [sm=smiley32.gif]

Moj nagajivec bo pa kmalu dopolnil 3 leta. In z vsakim dnem se bolj zavedam, kakšen privilegij je in sem srečna, da je z nami!!! Pa ne ono materinska ljubezen, ki je samoumevna, ampak tako - zavedam se, kako tanka je meja, da ga sploh ne bi dobili.




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 10:36:50)

Ja to so hude bolečine, sej se sploh nekak nočm spominjati, 23.9. bo že kar 5 let odkar je šel med angelčke ... [sm=zz_cloud9.png]
Je pa tako, al je dolgo žalovanje, ali pač se spopadeš s tem in probaš iti naprej ... po UPNju sem potem čez 8 mesecev ponovno videla [sm=rozacrtici.gif] in potem smo januarja 2012 dobili zdravo punčko [sm=bravo.gif]
Tudi sama se zavedam, da je naš zaklad, naše veselje in da je to res neki neprecenljivega ... sej ne sprašuj kako sem se v tej nosečnosti ( po UPNju ) vsakič tresla, .. so me mel pa vsaj tok pod drobnogledom, da mi je pripadala daljša NS in zgodnja morfologija + potem morfologija, da so videli ali je vse ok z otrokom ali ne ...

Tako, da žal v nobeni nosečnosti ne bom mirna, ne more bit mirna, pa čeprav si tako želim so posledice iz preteklosti še vedno nekje v podazvesti [sm=smiley19.gif] je pa tako, da prej me je skrbelo ali bo z otrokom vse ok ... zdej me že skrbi, ko bom zagledala + ali je stacioniran pravilno v maternici ali kje drugje [sm=smiley19.gif] pač, nimam sreče, da bi lahko od začetka do konca bila brez skrbi [sm=zmeden.gif]

Ampak poleg vsega tega sem še vedno večni optimist [sm=bravo.gif]




Anonimen -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 10:38:46)

Janchek81, en veelik [sm=smiley31.gif] zate! Ne morem si niti predstavljat, kako hudo je iti čez tako kalvarijo.. [sm=smiley13.gif] Jaz sem jokala cel teden, ko sem imela letos v začetku leta ss v 8.tednu, ampak tole... [sm=smiley19.gif]
Iz vsega srca ti privoščim [sm=modricrtici.gif] čim prej.


Anonimna [sm=metulj.gif]




Beat -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 12:34:23)

Janchek81 [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] to mora biti grozljiva izkušnja in ti si res super ženska, da se tako dobro držiš po vsem kar si prestala. Res ti želim, da čimprej zagledaš + na testu in bo nosečnost potekala ok [sm=bravo.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 12:37:57)

Hvala punce ... tudi sama upam na + in da bo vse tako kot mora biti ....




MladaMamiMojca -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 15:35:46)

ajej, Janchek81, [sm=smiley19.gif]ko slišim zgodbo, kot je tvoja, se zavem, da sem najbolj srečna pod soncem - da imam zdravo punčko, če bo drugi otrok bo, če ne bo, pač ne bo, glavno da je moja pikica zdrava in sploh živi




mava1975 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 17:12:53)

Janchek81 [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]. Drugače pa drage moje, da se ne boste kaj ven z leti metale jaz jih imam 39, se pa ne počutim nič staro oz. to me bremeni le toliko, ker se bojim, da morda moja jajčeca niso več o.k. pa da zaradi tega ne morem zdaj zanositi.
Sem pa ta mesec kupila ovulacijske teste, da se testiram kako je z mojo ovulacijo, ker se bojim, da sva morda zamudila pravi čas. Vsak mesec imam sluz, ampak bolj ko razmišljam, bolj kompliciram... če še ta mesec ne bo pokličem ginekologinjo in se naročim... Za vse držim pesti, naj bo september mesec [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif] in [sm=duda.gif]




Sofie -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 18:51:37)


Janchek81 [sm=smiley31.gif]




Sofie -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 18:55:34)


Danes je pa tako zaspan dan[sm=smiley29.gif] Se mi čisto nič ne da.




Beat -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 21:03:08)

Sofie, res je. Non-stop nekaj dežuje, da niti ven ne moreš prav in ti res ni do drugega kot do poležavanja. Kar je pri nama ok, ker je moja [sm=hudicek1.gif] mimo in smo že pridni [sm=smiley36.gif]




Sofie -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 21:23:12)


IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Sofie, res je. Non-stop nekaj dežuje, da niti ven ne moreš prav in ti res ni do drugega kot do poležavanja. Kar je pri nama ok, ker je moja [sm=hudicek1.gif] mimo in smo že pridni [sm=smiley36.gif]


Pa je tudi v dežju nekaj pozitivnega [sm=smiley36.gif]




Sofie -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (19.8.2015 21:27:23)


Koliko časa se ve že trudite za otročka? Pri nama je šele 4. krog pa se mi zdi že celo večnost.




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (20.8.2015 6:53:16)

Pri nama je zdej drugi krog [sm=smiley36.gif] po IMNju ane .. prej nama je v prvo ratal [sm=bravo.gif]
A katera uporablja aplikacije glede O ... npr menstruacija.si al pa kj podobnga ... men je npr za včerj pisal da mam O .. sam glede na to, da sm notr zapisala, da mam 30 dnevni ciklus mi je on kr dal da nej bi ocvulirala na 17 in 18 dan [sm=smiley36.gif] a ni kao po teoriji na polovici ciklusa, da naj bi bla O [sm=smiley36.gif]




mava1975 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (20.8.2015 7:07:40)

Midva sva tretji krog, glede na to da sem prej v prvo zanosila se mi tole zdi že dolgo, ampak ko pa berem forum sem pa lahko srečna. Jaz uporabljam aplikacijo, samo kot vem če imaš različno cikluse, ti neko povprečje vzame, vsaj pri meni je tako. Bom pa ta mesec se testirala z lističi za ovulacijo in bom potem lahko rekla ali je aplikacija točna ali ne.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>