RE: II pričakujemo septembra 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 7:51:20)


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Everest

Kateri test pa si naredila Sofie? Baby check mini je meni vedno kazal dve črtici, zato ga več ne uporabljam. First sign in Clear Blue pa sta mi pokazala, le ko sem bila noseča. Probaj še kakega drugega....držim pesti :)


BC mini sem delala. Meni po nekje 5 dnevih zamujanja BC mini ni pokazal nič, sedaj ko mi M zamuja 12 dni je bil 2x pozitiven. Sej zato sumim, da mogoče pač ni zanesljiv. Bom šla jutri na krvnega, da se 100% prepričam. Itak krvni stane nekako toliko kot CB.



Hm ... pa maš kakšne bolečine v predelu jajčnikov?




Sofie -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 8:02:16)


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Everest

Kateri test pa si naredila Sofie? Baby check mini je meni vedno kazal dve črtici, zato ga več ne uporabljam. First sign in Clear Blue pa sta mi pokazala, le ko sem bila noseča. Probaj še kakega drugega....držim pesti :)


BC mini sem delala. Meni po nekje 5 dnevih zamujanja BC mini ni pokazal nič, sedaj ko mi M zamuja 12 dni je bil 2x pozitiven. Sej zato sumim, da mogoče pač ni zanesljiv. Bom šla jutri na krvnega, da se 100% prepričam. Itak krvni stane nekako toliko kot CB.



Hm ... pa maš kakšne bolečine v predelu jajčnikov?


Ne, bolečin ni več. Sem dala danes kri, da se prepričam da ni bilo nič. Sem zjutraj itak začela krvaveti.




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 8:06:33)


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Everest

Kateri test pa si naredila Sofie? Baby check mini je meni vedno kazal dve črtici, zato ga več ne uporabljam. First sign in Clear Blue pa sta mi pokazala, le ko sem bila noseča. Probaj še kakega drugega....držim pesti :)


BC mini sem delala. Meni po nekje 5 dnevih zamujanja BC mini ni pokazal nič, sedaj ko mi M zamuja 12 dni je bil 2x pozitiven. Sej zato sumim, da mogoče pač ni zanesljiv. Bom šla jutri na krvnega, da se 100% prepričam. Itak krvni stane nekako toliko kot CB.



Hm ... pa maš kakšne bolečine v predelu jajčnikov?


Ne, bolečin ni več. Sem dala danes kri, da se prepričam da ni bilo nič. Sem zjutraj itak začela krvaveti.


Hm ... boš vidla kaj ti bo krvni pokazal ... če boš pa slučajn mela ene 200 - 400 bete pa pejd takoj k svoji G ...




Shana86 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 9:05:56)

Sofie: jaz sem po ss (res da je bila abrazija in sem bila noseča 11 tednov - ne vem, če to igra vlogo) dobila M šele 7 tednov po abraziji, pa imam sicer redne 28-dnevne cikle. Tako da je bila O šele 5 tednov po posegu, ko bi ubistvu morala dobiti že M... Midva itak nisva smela seksati do M zaradi posega, ampak se je treba kar zaščiti, po ss ne moreš računati na varne dni... Je pa bila ta prva M groooozna. Zelo močna (taveliki vložki so mi premočili v eni uri) in boleča - taki krči in bolečine v medeničnem dnu, da sem hodila ko stara mama in nisem mogla sedeti, kljub dvem močnim analgetikom.

Upam, da te zdaj čaka normalna M in potem čez 4 tedne en velik 100 % plusek! (Tako je bilo pri meni, pa sva pazila [sm=smiley36.gif])

Objemček za vse rdečke, navijam za vas!




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 11:27:12)

Sofie a maš že rezultate, kdaj so ti rekl, da bojo?




Sofie -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 12:02:51)


Hojla.

Je vse ok, samo M. Vrednost je 0.100 IU/L kar pomeni negativno. Testi so očitno narobe kazali. Sedaj sem si oddahnila in lahko v miru odletim na dopust[sm=smiley1.gif]




Neli3 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 12:20:59)

Ojla!

Sofie ocitno greva skupaj v naslednji mesec...danes zjutraj je bilo tudi pri meni par kapljic krvi kar verjetno pomeni zacetek M. Sem pa tudi jaz vceraj naredila test baby check mini in tudi meni je pokazal obris druge crtice. Tega testa zagotovo ne bom vec uporabila. Danes sem prav slabe volje. Res sem upala da je ratalo...[sm=smiley19.gif]

Drzim pesti za vse ostale [sm=smiley1.gif]
Mislim, da me na seznamu lahko pobarvate v rdeco [sm=smiley13.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 12:30:09)


IZVIRNO SPOROČILO: Jarka

Ojla!

Sofie ocitno greva skupaj v naslednji mesec...danes zjutraj je bilo tudi pri meni par kapljic krvi kar verjetno pomeni zacetek M. Sem pa tudi jaz vceraj naredila test baby check mini in tudi meni je pokazal obris druge crtice. Tega testa zagotovo ne bom vec uporabila. Danes sem prav slabe volje. Res sem upala da je ratalo...[sm=smiley19.gif]

Drzim pesti za vse ostale [sm=smiley1.gif]
Mislim, da me na seznamu lahko pobarvate v rdeco [sm=smiley13.gif]


Sem brala, da je tudi pred M prisoten en hormon, ki ga nosečniški test zazna kot beta HCG, pa vendar ni to ... men je isto pokazalo dve črtici, sicer druga slabo vidna, pa sem jo potem čez nekaj ur dobila...sem se tudi odločila, da ne bom več tega testa delala in sem si na plodnost. si naročila 10 nosečniških testov [sm=jezicek.gif] bila je akcija in vem, da je blo smešno poceni...
Drugače pa glavo gor, novim bojem naproti ... vem kako se počutiš [sm=smiley19.gif] pa mesci grejo pol tko hitr čez [sm=zmeden.gif]
Jaz bom tudi ta mesec sigurno ZELO razočarana in slabe volje, ampak potem se poberem in grem novim zmagam naproti .. [sm=bravo.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 12:31:03)

Jarka kateri dan pa je danes, da si jo že tako predčasno dobila? [sm=zmeden.gif]




Neli3 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 12:47:05)

Odvisno kako stejem. Ce vkljucim krvave izcedke je 26 dan, ce pa od dneva ko se je dejansko "ulilo" pa 24 dan...ah ne vem vec kaj je prav in kaj ni. Zanimivo je tudi to da sem probala tudi ovulacijski test, pa sta bili tudi tam dve crtici (bolj vidni kot pri baby check). Ocitno tudi pred M na teste vplivajo hormoni...ah nimam kaj bo ze. Ce ne bova pa psa kupila haha [sm=smiley36.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 12:50:47)


IZVIRNO SPOROČILO: Jarka

Odvisno kako stejem. Ce vkljucim krvave izcedke je 26 dan, ce pa od dneva ko se je dejansko "ulilo" pa 24 dan...ah ne vem vec kaj je prav in kaj ni. Zanimivo je tudi to da sem probala tudi ovulacijski test, pa sta bili tudi tam dve crtici (bolj vidni kot pri baby check). Ocitno tudi pred M na teste vplivajo hormoni...ah nimam kaj bo ze. Ce ne bova pa psa kupila haha [sm=smiley36.gif]



[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

Jaz sem tudi danes 24. dan pa me že neki ščemi v jajčnikih [sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif]




Neli3 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 12:54:49)

Mene pa cisto nic...pa me ponavadi vedno je ze kaksen dan prej
Po koncu menstruacije pa krvomocnica 2 skodelici dnevno...mogoce bo to pomagalo. Drzim pesti zate, dokler ne pritece je se upanje[sm=smiley1.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 13:01:04)


IZVIRNO SPOROČILO: Jarka

Mene pa cisto nic...pa me ponavadi vedno je ze kaksen dan prej
Po koncu menstruacije pa krvomocnica 2 skodelici dnevno...mogoce bo to pomagalo. Drzim pesti zate, dokler ne pritece je se upanje[sm=smiley1.gif]


Mene pa že spodej neki tišči, tud zjutej mi je blo ful slabo, včerj me je hotla glava bolet .. ponavad me predn jo dobim ornk res boli ...
pijem 2x na dan krvomočnico, da urejam cikluse ... ma bomo vidl no ... pustimo se presenetiti, ampak me res tko tišči kokr, da jo bom zdj zdj enx dobila ... [sm=zmeden.gif]




Neli3 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 13:17:15)

Mogoce ti je pa slabo ker je ne bos dobila [sm=smiley1.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 13:22:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Jarka

Mogoce ti je pa slabo ker je ne bos dobila [sm=smiley1.gif]


Čist dvomim ... slabo mi je zato, ker smo mel včerj praznovanje mamičine 60 letnice in sm se mal preveč napokala [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif] sem res gurman in rada dobr jem .. sam včasih pa pretiravam [sm=jezicek.gif]
To je tko k se cel teden držiš 'zdravo' jest, pol pa povn ene 'svinjarije' vase vržeš ... [sm=jezicek.gif]
No, če je ne bi dobila bi blo tud super .. sam prepoznam slabost - nosečniško al pa tako [sm=jezicek.gif]




Neli3 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 13:38:45)

Ja to je pa potem tudi mozno....ampak drzim pesti za [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 13:40:13)


IZVIRNO SPOROČILO: Jarka

Ja to je pa potem tudi mozno....ampak drzim pesti za [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]



No sej pr men upanje umre zadnje [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif] KO se pa ulije oz. k vidm izcedke že une rjavkaste pa točn vem, da bo pršla [sm=zmeden.gif]




mojamiška -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 15:46:54)

Čau punce,
kako ste kaj. nobenega novega pluska ni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Pri meni se nekaj dogaja sam nimam pojma ali je to o ali ne, ker me itak vsake 14 dni špika in potem mislim,da je to to, m pa ni od nikjer.
Špika in tišči me  v jajčnikih in včasih me še tam spodaj tako špikne,da mi kar sapo vzame. To nekak traja od sobote, danes je najhujše. Bomo probal biti čimbolj pridni in upam, da kaj pridelamo.

Janchek81 držim pesti dokler ne priteče
Sofie [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] in uživaj na dopustu

Sigurno sem kaj spustila, samo nimam veča časa, šibam....

Uživajte




Sofie -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 17:31:23)


Držim pesti za vse, ki v septembru še čakate plusek.

Se beremo čez 1 mesec[sm=smiley36.gif]




Anonimen -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 19:16:16)

Živjo punce!

Skoraj, da ne dnevno spremljal tale forum že pol leta, no pa imam končno še sama nekaj za dodati. :) Sicer s pratnerjem ne delava aktivno na [sm=duda.gif], ampak po principu ''če bo, bo'', torej brez zaščite, ampak brez računanja :) No, danes sem ugotovila, da mi že 2. dan zamuja [sm=hudicek1.gif]. Torej, morala bi jo dobiti v nedeljo zjutraj. Sem zelo redna, +/- 1 dan, pa še to bolj redko.
Sicer brez simptomov, edina stvar vredna omembe je ''rjava'' krvavitev na sredini meseca in istočasno hudooo špikanje v predelu spodaj + čudna bolečina v anusu? Trajalo je približno 45 minutk, ravno ko sem se vozila v LJ, tako, da ko me je zagrabilo sem z nogami kar pritiskala na sklopko od bolečin. To se mi res še ni zgodilo. Sicer nimam težav s krči, v tistem času meseca me ''šraufa'' kot pri driski. Lahko, da je šlo za vnetje, lahko, pa da bi res kaj blo.
No, če se do srede nič ne pokaže naredim testek.

Za vse, ki še čakate držim pesti, še bolj pa za tiste, ki greste v oktober :)

LP B.




Beat -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 20:25:13)

[sm=duda.gif] S E P T E M B E R [sm=duda.gif]

[sm=hudicek1.gif] NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]

2.9.2015
[sm=smiley19.gif] Pajama [sm=smiley19.gif]
[sm=smiley19.gif] Janchek81 [sm=smiley19.gif]

4.9.2015
[sm=smiley19.gif]dejkaa[sm=smiley19.gif]

6.9.2015
MladaMamiMojca

9.9. 2015
[sm=smiley19.gif]Beat [sm=smiley19.gif]
[sm=bravo.gif]mava1975[sm=bravo.gif]

10.9.2015
[sm=bravo.gif]PupaOdA[sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif]Anonimna [sm=pikapoka2.gif][sm=bravo.gif]

11.9.2015
sitka mala

12.9.2015
[sm=smiley19.gif]Marčevka2010[sm=smiley19.gif]

14.9.2015
[sm=smiley19.gif]Anonimna [sm=metulj.gif][sm=smiley19.gif]

17.9.2015
[sm=smiley19.gif]kris26[sm=smiley19.gif]

25.9.2015
Janchek81
lizika86

26.9.2015
[sm=smiley19.gif]Jarka[sm=smiley19.gif]

29.9.2015
Pajama

30.9.2015
Everest

x. september 2015
Anonimna [sm=zajcek.gif]
blackwoman
mojamiška

[sm=bravo.gif] NAVIJAČICE [sm=bravo.gif]
Sofie, niinii, LadyJen, Katte, PupaOdA, telly, Ashaya, Beat, Anonimna [sm=pikapoka2.gif], mava1975




Beat -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 20:29:38)

Sofie in Jarka [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Janchek81, držim pesti [sm=smiley1.gif]




lizika86 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (21.9.2015 21:29:34)

Sofie in Jarka, objemček!

Janchek81, upam, da uspe!!!

No, pri meni zaenkrat še fajn kaže. Je pa moj kriv, ker mi je teste danes kupil, me je valda premamlo in je bla rahla druga črtica! No, jaz jo vidim s pol metra, ni spet taka, da bi jo morala pod lučko gledat! Edin problem je, da je baby check mini in glede na vaše komentarje, lahko pričakujem oba scenarija. Drugač pa po mojih izkušnjah, mi je BC tudi že 2x pokazal lažno, 3. je bila pa rahla črtica nosečnost, tko da je vse odprto. Pa še 4 dni prej sem ga nardila. Ponovim čez 2 dni.

Drgač pa špikanje je še, prsi še bolijo, lulam neki dost (čeprav ne vem, to naj bi blo kasnej pomoje!).

Drugač pa punce, si meri katera bazalno temperaturo??? Meni je to zelo dober pokazatelj nosečnosti. Jaz sem si jo včasih merila in po tem točno videla ovulacijo in če bom dobila M ali sem noseča. Torej, po O je bazalna T višja in ob nosečnosti ostane visoka še naprej. Če pa nosečnosti ni, pa par dni pred M začne padat. Jaz imam enih 6 grafov spravljenih in je res blo zmeraj tko. No, danes sem si za foro zmerila in moja BT je še visoka, torej kaže dobro [sm=smiley1.gif] Še par dni jo bom merila.

LP!




Janchek81 -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (22.9.2015 7:55:17)

Hvala punce vsem, ki držite pesti... [sm=bravo.gif]

Da vam napišem zgodbo [sm=jezicek.gif]
Včeraj sta šla moj in hči ven na igrala in k nisem mela kej počenjat sem nardila test in je pokazal drugo črtico ... ampak glede na to, da niti ni 14 dni po O in da jo pričakujem šele v petek oz. četrtek mislm, da bo zdj zdj pršla ...
Ker sem prejšnji mesec nardila test ( sem o tem tud pisala ) in je tudi pokazal rahlo drugo črtico pol sem jo pa čez nekaj ur dobila, tko, da sklepam da bo tokrat isto ... jajčniki me občasno špikajo, utrujenost je sicer prisotna, ampak mislm, da zaradi vseh teh vremenskih spremembn, prsa niso nč drgačna, spodej me pa na čase tko boli kot da bi mela musklfibr - sklepam da od nedeljskega sexa [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]
Delala sem pa une teste iz plodnost.si, ki zaznajo hormon že na 10ml/l, kar pomeni, da je lahko prisoten že drug hormon - pred M ... ampak ... dokler je pač ne dobim je upanje .. se ne obremenjujem in nič, samo čakam in čakam ... bom pa ponovila test v četrtek, ko bo 28. dan [sm=smiley36.gif] če je še do takrat seveda ne bo ...

Lep dan vseeeem ... in mislim na vse vas, da je ne dobite in da zagledate [sm=rozacrtici.gif]




niinii -> RE: II pričakujemo septembra 2015 (22.9.2015 7:59:08)

Da še jaz napišem mojo štorijo. Pač Zgleda nisem imela svojih ovulacij, ker se mi je v zadnjih par ciklih podaljšal cikel in mi je dala G najprej Dabroston, kao da sproživa eno res pravo M, potem pa naj začnem jemati Klomifen. No in pač to sem naredila. In že tako kak teden pred pričakovano M, sem imela občutek, da je nekaj drugače in sem šla delat test in je bila rahla črtica. En teden prej. Kar verjet nisem mogla. No in sedaj smo že skoraj na polovici :) Tako da Janchek81 držim pesti zate in za vse ostale :)




Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>