|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
31.8.2015 21:20:49   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

v njih naj bi videl "priložnost"? drugače je pa on bolj v gradbeništvu. sej ma tud druge neke manjše posle, samo gradbeništvo mu prinese največ afaik. tud pri gold igriščih gradi cel paket, fensi hotel in tuto kompleto..



Normalno, da priložnost......saj naši kvizlingi razprodajajo podjetja za drobiž......user posted image

Recimo eno našo redko preživelo gradbeno podjetje je tako v gradbeništvu kot v kmetijskem sektorju.......mogoče je ravno zato dokaj solidno preživelo "gradbeno krizo".......

a si vidla njegov pompozni flet? vse se kopa v zlati barvi, marmorju, bež barvi in ornamentih user posted image
http://www.idesignarch.com/inside-donald-and-melania-trumps-manhattan-apartment-mansion/


Vidla......kič na kubik.....sicer mi pa vizuelno tudi njegova frizura ni všeč.......

Itak pa mislim, da nima šanse......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
31.8.2015 21:53:34   
mateyka
mogoče smo pa premale ribe (girice) za takega megalomana? user posted image osebno mislim, da smo v šapah drugih stricev (a la goldman sachs) in itak, nima šap zraven ta pravih sharkov, ker če bi mel, ne bi soliral kot zdaj....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
31.8.2015 22:31:56   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


a si vidla njegov pompozni flet? vse se kopa v zlati barvi, marmorju, bež barvi in ornamentih user posted image
http://www.idesignarch.com/inside-donald-and-melania-trumps-manhattan-apartment-mansion/


Vidla......kič na kubik.....sicer mi pa vizuelno tudi njegova frizura ni všeč.......


Razgled je krasen...in kar nekaj detajlov tudi. Vse ostalo je stvar okusa.

Torej nihče ne misli, da ima šanse? Jaz nimam pojma. Bushi mi niso všeč, Hillary pa tudi ne. Ostalih ne "poznam". Kdo bo torej prvi?


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
31.8.2015 22:55:42   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


a si vidla njegov pompozni flet? vse se kopa v zlati barvi, marmorju, bež barvi in ornamentih user posted image
http://www.idesignarch.com/inside-donald-and-melania-trumps-manhattan-apartment-mansion/


Vidla......kič na kubik.....sicer mi pa vizuelno tudi njegova frizura ni všeč.......


Razgled je krasen...in kar nekaj detajlov tudi. Vse ostalo je stvar okusa.

Torej nihče ne misli, da ima šanse? Jaz nimam pojma. Bushi mi niso všeč, Hillary pa tudi ne. Ostalih ne "poznam". Kdo bo torej prvi?


Meni je vsak, ki kandidira za predsednika zda, sumljiv patron user posted image Ga ne maram že po defoltu user posted image


< Sporočilo je popravil nejcko -- 31.8.2015 22:56:16 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
1.9.2015 7:55:30   
mateyka
nima veze kdo bo zmagal, ker je amerika itak ogliarhija.

evo, prebrei si malo: http://www.bbc.com/news/blogs-echochambers-27074746

Study: US is an oligarchy, not a democracy
The US is dominated by a rich and powerful elite.
When a majority of citizens disagrees with economic elites and/or with organised interests, they generally lose. Moreover, because of the strong status quo bias built into the US political system, even when fairly large majorities of Americans favour policy change, they generally do not get it.

Eric Zuess, writing in Counterpunch, isn''t surprised by the survey''s results.
"American democracy is a sham, no matter how much it''s pumped by the oligarchs who run the country (and who control the nation''s "news" media)," he writes. "The US, in other words, is basically similar to Russia or most other dubious electoral democratic countries. We weren''t formerly, but we clearly are now."

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.9.2015 7:59:38 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
1.9.2015 16:24:27   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Do poletja 2016, ko bosta kongresa obeh strank, mu bo najbrž zmanjkalo sape. Zanimivo je tudi, da četudi mu najbolje kaže med republikanskimi kandidati, bi od vseh republikancev najbolj izgubil proti demokratskemu kandidatu.

Sama itak navijam za demokrate, pa naj bo Hilary ali pa Bernie.

Mogoče res ni junaka, ki bi lahko razvozlal to svetovno godljo, ampak republikanci imajo dosti junakov, ki lahko to godljo še bolj zgodljajo.


Evropa je običajno, ko so vladali v ZDA demokrati, najkrajše potegnila........




Vidim, da obvladaš...napišeš, kdo je bil demokrat od zadnjih vlad?



Obama je želel približati ZDA evropskemu socialnemu primeru z zdravstveno reformo.......in povečal javno porabo......zelo, ker če uvajaš praktično na novo tak sistem, to stane...

Clinton je omogočil, da je lahko vsak američan prišel do bajte z najemom nepremičninskega kredita, četudi zato ni bil finančno sposoben.....

Saj zunanja politika je enaka, pa če so na vladi demokrati in republikanci......samo demokrati sprejemajo take reforme in zakone, ki ZDA kar silijo, da ustvarjajo vojna žarišča po svetu......samo mi v Evropi za vse krivimo republikance in gledamo na demokrate kot na rešitelje (ker mislimo, da so nemara podobni levičarjem? verjetno....)


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 17:07:52   
Stanislava_
Kar dobro mu gre:

http://www.24ur.com/novice/svet/v-juzni-karolini-zmagal-trump-v-nevadi-hillary-clinton.html

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 17:41:55   
liliana
Če bo Trump "proti" Clintonovi, se zna zgoditi, da zmaga......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 20:50:40   
Vijoličarka
Ne vem. Projekcije so, da če gre Trump proti Clintonovi, ne bo samo Clintonova zmagala, ampak bo tudi kongres demokratski.

Je pa hec. Tako demokratom, kot republikancem se dogaja, da se dviga popularnost kandidatom, ki jih oni v bistvu nočejo. Trump je nočna mora republikancev, Sanders pa nočna mora demokratov.

Tako da trenutno v republikanskem štabu na veliko razmišljajo in taktizirajo, kako se znebiti Trumpa.

Trenutno stanje:

http://www.usatoday.com/pages/interactives/poll-tracker-2016/

Ampak če tako pogledamo, sin in brat prejšnjih predsednikov je menda že odstopil in njegovi pristaši ne bodo šli k Trumpu, ampak najverjetneje k Rubiu ali morda Cruzu. Carson je najbrž naslednji na vrsti, da odstopi, kaj bodo storili njegovi pristaši, težko rečem in najbrž že sami ne vedo. Na koncu bosta najbrž ostala Cruz in Rubio. In potem bo treba vse preučiti in enega pregovoriti ter mu obljubiti raj na zemlji, da odstopi v korist drugega. Trump mogoče res vodi, ampak ima 34 % in veliko težavo, kako bi pridobil glasove, ki jih imajo ostali. Do maja je še veliko časa in do takrat se bodo republikanci že pregrupirali. Kajti pri Trumpu obstaja velika nevarnost, ker obstaja lepo število zvestih republikancev, ki bodo prej volili Clintonovo, kot pa Trumpa, med demokrati pa jih ni ravno veliko, ki bi raje volili Trumpa, kot pa Clintonovo.

Zdaj, če pogledamo demokrate, Sanders pridobiva in do maja lahko tudi dobi. Samo potem je problem, ker proti republikancem ima Clintonova več šans, kot Sanders.

Bo še zanimivo. Vse je odprto in vse se še lahko zgodi.


< Sporočilo je popravil Vijoličarka -- 21.2.2016 20:51:28 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 21:00:33   
Vijoličarka
Uh?!

Tele projekcije sicer niso ne vem kako zanesljive:

http://www.electionprojection.com/latest-polls/presidential-polls.php


Ampak videti je, da se obrača in da ima mogoče Sanders celo več možnosti, da premaga republikanskega kandidata, kot pa Clintonova. user posted image user posted image

Ampak, itak, vsak nekaj po svoje gleda in računa, vse je še odprto.

Sama mislim, da bo Trump zelo popestril bitko, ampak naslednji predsednik pa ne bo. Razen če se ne bo odlično pogodil s štabom in obljubil, da bo ubogljiva marioneta.

< Sporočilo je popravil Vijoličarka -- 21.2.2016 21:01:40 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 21:05:22   
RIJA*
jaz samo vem, da mi je Clintonova totalno nesimpatična...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 21:14:44   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


Sama mislim, da bo Trump zelo popestril bitko, ampak naslednji predsednik pa ne bo. Razen če se ne bo odlično pogodil s štabom in obljubil, da bo ubogljiva marioneta.


Pogoditi se zna, vprašanje za kaj. Na marioneto težko da bi pristal.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 21:15:48   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

jaz samo vem, da mi je Clintonova totalno nesimpatična...


Meni tudi ne potegne, pa ne vem, zakaj. Že samo zato, ker je ženska, bi morala dobiti nekaj simpatij, pa ne vem...ne potegne.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 21:19:09   
Vijoličarka
Rija, mogoče nisi slišala Madeleine Albright, da obstaja posebno mesto v peklu za tiste punčke, ki 'ne pomagajo' ostalim punčkam. Ti, ti! user posted image

Sama imam občutek, da je v tistem končku pekla še prav posebej dober žur.... user posted image



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 21:24:46   
Vijoličarka
E tu, Stanislava? user posted image

Saj bi bilo fino imeti žensko predsednico ZDA, ampak tako, ki si to res zasluži. Ne samo zato, ker je ženska.

Vseeno, veliko verjetnosti je, da se to zgodi in kakšne posebne drame ne bo. Pa tudi vzhičenja ne.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 22:09:32   
liliana
Američani so pred leti dokazali, da je možno praktično nemogoče..in ZDA so dobile črnca za predsednika....ne ženske....

Zato se tudi sedaj trump lahko zgodi....če mu bo protikandidatka clintonova...dvomim, da si zda želijo svojo Angelo....

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
21.2.2016 22:51:56   
Vijoličarka
Obama je premagal Clintonovo, ker ima 'protirasizem' vedno prednost pred 'feminizmom'. Poleg tega je Obama bolj simpatičen in diplomatski.

Clintonova niti pod razno ne more biti 'Angela', ker je čisto drugače usmerjena. Clintonova se je pripravljena preleviti desetkrat na dan, če je treba, samo da bo ugajala.

V bistvu je bila ona vedno močnejša od Billa. In je tragično, ker je bila rojena prekmalu in vzgojena in naučena, da se uveljavlja preko moškega in pri tem pogoltne kar je treba. Njegov mandat bi moral biti takrat v bistvu njen. Zdaj je pa že toliko pogoltnila, da golta refleksno.

Ti meniš, da ima Trump šanse, da postane predsednik, jaz pa imam občutek, da ne bo niti predsedniški kandidat. In ker se vse lahko zgodi in obrne, je oboje mogoče. Bova videli.

Ampak tile Američani so res neverjetni. Predsedniške bitke trajajo skoraj dve leti in to za štiriletni mandat.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
22.2.2016 0:43:41   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Meni je vsak, ki kandidira za predsednika zda, sumljiv patron user posted image Ga ne maram že po defoltu user posted image



enako razmišljam

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
22.2.2016 9:40:52   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Ti meniš, da ima Trump šanse, da postane predsednik, jaz pa imam občutek, da ne bo niti predsedniški kandidat. In ker se vse lahko zgodi in obrne, je oboje mogoče. Bova videli.



Trump je tako bogat.....tako nepredvidljiv in "nor", da bi se na volitvah komot pojavil kot neodvisni kandidat...in odžiral glasove republikancem....

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
22.2.2016 12:24:17   
Vijoličarka
Ja, menda je prosil za financiranje in hodil okoli ljudi, ki se potem niso odločili zanj, ampak za Clintonovo. Ne vem ali iz potrebe ali ker je podjeten. Koliko denarja mu bo ostalo, da bi se šel samostojno kandidaturo, je vprašanje. Sploh, ker s samostojno kandidaturo predsednik ne more postati, bo pa, kot praviš, odžiral glasove republikancem in s tem najverjetneje omogočil zmago demokratom. Res je toliko 'nor', da bi kaj takega storil.

Je tudi toliko 'nor', da bi v primeru odstopa svojim pristašem svetoval Sandersa ( v primeru da ta potolče Clintonovo na demokratski strani ).

Je pa zanimivo in se ne morem dovolj načuditi ironiji. Doslej je veljalo: 'When going gets tuff, conservatives fall in line and liberals fall apart.' Ampak v tej tekmi Trump trga konservativce na kose, še nikoli prej se niso tako žrli med sabo. Čeprav nima, spet samo po mojem mnenju, veliko možnosti, da postane predsenik, pa je veliko storil v tekmi sami. Prvič se na republikanski strani razpravlja, da vtikanje v zadeve drugih držav po svetu ni vrednota, da to siromaši domače prebivalstvo in to je njegova zasluga.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
22.2.2016 14:56:17   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
jaz samo vem, da mi je Clintonova totalno nesimpatična...

Meni tudi ne potegne, pa ne vem, zakaj. Že samo zato, ker je ženska, bi morala dobiti nekaj simpatij, pa ne vem...ne potegne.

Tudi moj podpis pri temle.

Priznam, da ostalih potencialnih kandidatov, poleg Trumpa in Clintonove, ne poznam dovolj dobro, da bi jih ocenjevala (njih in njihove možnosti), ampak zaenkrat se mi pa zdi, da Trump vseeno ni tak baubau, kot ga poskušajo prikazati. Naglas pove tisto, kar si mnogi Američani mislijo, rečt si pa ne upajo. Američani so nad Mehičani navdušeni ravno toliko, kot mi trenutno nad migranti ali že nekaj časa nad Balkanci. Pa to, da marsikaterega od njih dejansko potrebujemo, sploh nima nobene zveze pri tem. Seveda je še kup drugih stvari, zaradi katerih je Trump kontroverzen in izstopa, vsekakor pa je vprašanje, kaj se bo zgodilo v zadnjih mesecih pred dejanskimi volitvami.

Zaenkrat bi se meni kar fajn zdelo, če bi Trump postal predsednik. Ravno prav usekan je (veliko bolj, kot Obama), definitivno ima dovolj jajc za marsikaj, pa še Slovenko ima za ženo (ja, vem, full dober kriterij za izbiro kandidata user posted image ).

Vseeno pa trenutno še dvomim, da mu bo uspelo. Tisto noč (pri nas bo noč), ko bodo volitve, bom definitivno pokonci (kakor že dolga leta) in online spremljala, v kakšno barvo se bodo obarvale države. user posted image


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
22.2.2016 22:02:21   
Stanislava_
Boste prebrali:

http://www.amazon.com/Melania-Trump-Slovenian-communist-Village-ebook/dp/B01BZ6R7NU

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
22.2.2016 22:23:52   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Boste prebrali:

http://www.amazon.com/Melania-Trump-Slovenian-communist-Village-ebook/dp/B01BZ6R7NU

Ne.
Unauthorized zadev preberem dovolj že po SLO in USA medijih.

Bom pa z veseljem prebrala authorized, če bo kdaj izšla.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
22.2.2016 22:43:03   
Vijoličarka
Wau, bojan Požar je prodrl na mednarodno sceno! user posted image
Zanesljiv vir, vsekakor. On ve vse, tudi kaj predmeti njegovih 'razkritij' razmišljajo, ko si umivajo zobe.

No, Požar in Omerza sta definitivno dva Slovenca, ki navijata za Trumpa.

In definitvno knjiga, ki je spisana zgoj in samo iz želje po dobičku. Trump kandidira, poročen je z Melanijo, Melanija je Slovenka in ne glede na to, da je punca šla nekje s sedemnajstimi leti v svet, prav v Sloveniji vemo vse o njej.

Za bruhat.

In Melanija, četudi Trump zmaga, ne bo 'prav dama sveta', ampak samo prava dama ZDA.

Nisem ciljna grupa.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Trump - bo prvi ali ne?
22.2.2016 23:13:03   
liliana
Super....bodo Američani končno zvedeli za Slovenijo.....user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?