RE: IVF, kratki postopek - september 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Akajni -> RE: IVF, kratki postopek - september 2015 (21.10.2015 0:16:12)

No in ker sem tako "na easy", sem sedaj popolnoma slabe volje, ker sem danes pozabila vzeti kar DVE ESTIMI! Jemljem jih v službi, in ker je bil danes nek izreden dogodek (evakuacija), nisem bila na delovnem mestu in sem se šele potem okrog 19.00, ko sem šla domov, ugotovila, da nisem vzela odmerkov zjutraj in popoldne. Groza. Še toliko malo upanja, ko sem imela, je povsem splahnelo. Ima mogoče katera podobno izkušnjo ?




tajazan -> RE: IVF, kratki postopek - september 2015 (21.10.2015 7:40:04)

Akajni tukaj ti pa ne znam pomagat....glede pozabljene estime pa res nevem kako je...
Mogoce pa le ni tako narobe ce pozabis...nevem no...

Tudi mene je spikalo in zvijalo po jajcnikih in spodaj po trebuhu...ne meci puske ze zdj v koruzo...kdaj te caka test???

Jaz sem ok...dajejo me sicer slabosti cel dan,jem ko nora ze zdj...pa joske mam velke[sm=bravo.gif]
Drugace pa super...nestrpno cakam 29.10 ko bom mela UZ




Akajni -> RE: IVF, kratki postopek - september 2015 (22.10.2015 14:29:47)

Glede pozabljenih Estim je Pušenjak eni dogovril, da je to bolj za back up, tako da zdaj se glede tega ne sekiram več.

V ponedeljek bo 14 dni od ET, tako da bom test delala takrat, nič prej, ker niti ne vem, kdaj bi mi pravilno pokazal, glede na to, da sem imela ET že 2. dan.
Tajazan, ali si imela občutljive prsi? Ker jaz ne vem, kako naj bi to zgledalo. Vem samo, da če nimam modrca (zvečer) čutim malce pritiska v njih. Ali je to zaradi Estime?




tajazan -> RE: IVF, kratki postopek - september 2015 (22.10.2015 14:35:00)

Akajni vidis da se nimas kaj sekirat...bolj si na easy boljse je...

Ja joske so se mi napihnile in povecale ze prej...ko sem se jih dotaknila so me bolele...
Pa spodnji del trebuha je bil obcutljiv...skos me je spikal oz.ko bi me neki rezal...slabo pa tudi ze doati prej...veliko srece ti zelim...jaz sem imela et 3.dan in mi je test ze 9.dan pokazal crtico....drzim pesti zate




Akajni -> RE: IVF, kratki postopek - september 2015 (26.10.2015 7:52:30)

Živijo, punce. Test žal neuspešen [sm=smiley19.gif]. Kaj čmo, gremo dalje (edin zamenjala bom kliniko).

Ima mogoče katera sveže podatke, kolikšna je čakalna doba na kliniki v LJ za prvi pregled?
[sm=zmeden.gif]




tajazan -> RE: IVF, kratki postopek - september 2015 (26.10.2015 8:02:26)

Akajni[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Zal mi je...upala sem in drzala peati da bi ti uspelo...
Za Lj nimam pojma...vem da se kar obrne nekaj casa da prides na vrsto...
Jaz sem sla v Dravlje ravno zaradi tega ker prides takoj na vrsto za postopek




Adelle -> RE: IVF, kratki postopek - september 2015 (30.10.2015 20:13:21)


IZVIRNO SPOROČILO: Akajni

Živijo, punce. Test žal neuspešen [sm=smiley19.gif]. Kaj čmo, gremo dalje (edin zamenjala bom kliniko).

Ima mogoče katera sveže podatke, kolikšna je čakalna doba na kliniki v LJ za prvi pregled?
[sm=zmeden.gif]


Racunaj da je takoj 3-4-5 mesecev okrog... sicer ne za pregled ampak za postopek... na pregled prides dokaj hitro, potem pa posvet, pa konzilij,pa posta iz konzilija, pa narocit se....to vse veliko traja,res je. Jst sm sla prvic na kliniko aprila, v postopek sem bila novembra. Ampak, nekaj kar meni veliko pomeni je da nisi random oseba in ne tretirajo vsakega isto v postopku (tega sem bila delezna v Dravljah).




Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 8 [9]