RE: II pričakujemo decembra 2015 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


madjanca -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (29.12.2015 9:54:54)

Vouu ste se razpisale.. [sm=smiley36.gif]

Čestitke vsem noseckam tega čudežnega meseca.. [sm=bravo.gif]
jaz pa do danes nisem dobila [sm=hudicek1.gif], testi pa so tudi negativni.. tako, da bom mogla najprej počakati do pregleda in da mi tam povejo kako in kaj.. oh kje je še 26. januar... sem bla pa danes na razgovoru in mi je dobro šlo. Očitno pikica čaka, da dobim službo pa se bo potem pojavila [sm=smiley36.gif]




foxy_cat -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (29.12.2015 9:58:30)


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Vouu ste se razpisale.. [sm=smiley36.gif]

Čestitke vsem noseckam tega čudežnega meseca.. [sm=bravo.gif]
jaz pa do danes nisem dobila [sm=hudicek1.gif], testi pa so tudi negativni.. tako, da bom mogla najprej počakati do pregleda in da mi tam povejo kako in kaj.. oh kje je še 26. januar... sem bla pa danes na razgovoru in mi je dobro šlo. Očitno pikica čaka, da dobim službo pa se bo potem pojavila [sm=smiley36.gif]


O držim pesti za službo, če že pikica nagaja [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] kje je še moj 27. januar [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




madjanca -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (29.12.2015 11:25:10)

Hvalaaa.. ma tut to bom se cakala... sporocijo enkrat po praznikih...




Ashaya -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (29.12.2015 12:01:34)

O madjanca, vidim, da sva midve v podobni situaciji...veš kaj mi povej...a gre pri tebi za službo za določen ali nedoločen čas? Ker mene je resnično strah zanosit, da jim ne pobegnem že prvo leto, ko bi še imela pogodbo za dol.čas, potem bi mi najbrž še podaljšali in zdaj sem kar malo v precepu, kaj storit[sm=zmeden.gif]




madjanca -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (29.12.2015 12:21:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

O madjanca, vidim, da sva midve v podobni situaciji...veš kaj mi povej...a gre pri tebi za službo za določen ali nedoločen čas? Ker mene je resnično strah zanosit, da jim ne pobegnem že prvo leto, ko bi še imela pogodbo za dol.čas, potem bi mi najbrž še podaljšali in zdaj sem kar malo v precepu, kaj storit[sm=zmeden.gif]


Ponavadi potem ne podaljsajo.. pri meni gre za dolocen cas do dveh let, potem pa nedolocen. Samo z mojim sva zatrdno odlocena, ce bo potrebno, da grem na porodnismo samo za tri mesce in ostalo opravi moz, ki ze ima sluzbo kar nekaj let..




Marčevka2010 -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (29.12.2015 21:01:05)

Foxy Catnajprej čestitke za nosečnost in srečno do konca![sm=bravo.gif] Kdaj imaš rok?

Na dajanje krvi pa najbolje, da se čim prej navadiš. Jaz sem pred 2. pregledom ta mesec dala ene 3 ampulce, ker testirajo vse živo.
Naslednjič spet grem najprej dat kri in vodo, potem šele h ginekologu.

Meni je bilo huje dat vodo, sem se prej nalivala in čakala precej časa, ko je bilo za lulat pa komaj. Pa še eno nestrpno bitje je čakalo, da gre za mano noter. Imam srečo, da mi vedno kdo trka in jaz vsa živčna, da komaj lulam potem.

Jaz sem še vedno doma, dobila od komisije odobreno bolniško za naprej. Upam, da se mi MV podaljša, da bom šla vsaj malo delat. Ker se mi zmeša, da sem 7 mesecev doma. Bom potem dovolj. če delaš čas vsaj hitreje šiba in manj premišljuješ o vsem živem.







Amour -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (29.12.2015 21:08:04)


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Ponavadi potem ne podaljsajo.. pri meni gre za dolocen cas do dveh let, potem pa nedolocen. Samo z mojim sva zatrdno odlocena, ce bo potrebno, da grem na porodnismo samo za tri mesce in ostalo opravi moz, ki ze ima sluzbo kar nekaj let..


Sicer poznam kar nekaj parov, ki so naredili tako, no, običajno je on ostal doma po cca 5, 6 mesecih, pri 3 mesecih ona pogosto še doji. Skratka, poznam nekaj takih in vsi imajo odlične izkušnje, sploh kar se tiče povezanosti očeta in deteta. Priznam pa, da če ne bi bilo nujno, tega ne bi storila. Ne vem, če sem pripravljena podrediti otroka službi in se odreči času z njim ...




foxy_cat -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (29.12.2015 23:01:12)


Marčevka2010


Hvala [sm=bravo.gif]..po internetnih izračunih 1.9. ..prvi pregled pa 27.1. saj bo...vsak dan je 1 dan bližje [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] kri pa jaz..pa ne greva skupaj [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] že zadnjič mi 3 ampule vzeli za raziskave joj-joj...MUKAAA[sm=smiley19.gif]




madjanca -> RE: II pričakujemo decembra 2015 (30.12.2015 7:38:16)


IZVIRNO SPOROČILO: Amour


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Ponavadi potem ne podaljsajo.. pri meni gre za dolocen cas do dveh let, potem pa nedolocen. Samo z mojim sva zatrdno odlocena, ce bo potrebno, da grem na porodnismo samo za tri mesce in ostalo opravi moz, ki ze ima sluzbo kar nekaj let..



Sicer poznam kar nekaj parov, ki so naredili tako, no, običajno je on ostal doma po cca 5, 6 mesecih, pri 3 mesecih ona pogosto še doji. Skratka, poznam nekaj takih in vsi imajo odlične izkušnje, sploh kar se tiče povezanosti očeta in deteta. Priznam pa, da če ne bi bilo nujno, tega ne bi storila. Ne vem, če sem pripravljena podrediti otroka službi in se odreči času z njim ...



Ja tudi jaz nebi, samo če bo tako naneslo se odločim.. v teh časih si ne morem privoščiti prevelikega izostanka..




Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 58 59 [60]