II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


pikapoka pika -> II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 13:14:33)

Živjo punce!

Jaz sem kar odprla novo temo, ker sva se z možem odločila za še enega otročka..juhu [sm=smiley1.gif]

Ne pričakujem pa 24.februarja ☺ upam da se še kakšna pridruži v čakanju na februarski plus ☺









Damuš -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 13:23:32)

Tudi midva sva se odločila povečati družinico za še enega člana ali pa članico[sm=smiley36.gif]Sicer še ne vem točno a bomo čakali februarja ali marca, ampak se ti bom kar pridružila.




mimi_ka -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 13:34:03)

Evo, sem se opogumila in se vam ta mesec pridružim tudi sama [sm=smiley1.gif] tudi midva se trudiva za drugega otročka že kar nekaj časa. Problem je pa tudi v tem, da ne [sm=sloncek.gif] ravno pogosto, ker se zaradi službenih obveznosti mojega moža skoraj ne vidiva med tednom in nama ostanejo samo vikendi. To je pa bolj loterija kot ne. No, ampak nisem še obupala. Bova vztrajala še nekaj časa, čeprav ga zaradi moje starosti nimava prav veliko več. Ne pričakujem je pa 22.2.




pikapoka pika -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 14:05:23)

Mimi_ka midve mava pa blizu datum ☺

Jaz bom predvsem rabila podporo da ne delam testa prehitro..to je moja šibka točka 😀 ampak ne tokrat počakam do 24. ☺ Bi bil pa to najin tretji sonček.




Daise -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 14:13:25)

Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!




mimi_ka -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 15:01:44)


IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Mimi_ka midve mava pa blizu datum ☺

Jaz bom predvsem rabila podporo da ne delam testa prehitro..to je moja šibka točka 😀 ampak ne tokrat počakam do 24. ☺ Bi bil pa to najin tretji sonček.

Hehe..res je, bova skupaj stiskale pesti [sm=bravo.gif] čeprav meni se je zadnje mesece cikel nekoliko porušil in jo dobim kar kakšen dan ali dva prej že. Z izjemo prejšnjega meseca, ko mi je dva dni zamujala in sem bila seveda prepričana, da se je prijelo in naredila test, ki je bil negativen, čez par ur pa se je vlila. Joj kaj vse dela ta psiha [sm=smiley13.gif] Zato sem jaz ravno kontra kar se testov tiče. Sploh jih ne kupujem in si jih ne upam delat, dokler res ne zamuja, ker sem še bolj napsihirana potem. Tukaj sem kar trdna in se držim. Ta ki sem ga naredila prejšnji mesec je bil prvi, odkar delava na drugem otroku. Upam da naslednji ki ga delam pokaže [sm=rozacrtici.gif] [sm=bravo.gif]




..noname.. -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 15:14:04)


IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!



Evo, še ena, k bo za valentinovo testirala se javlja [sm=smiley36.gif]




Sareta88 -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 16:58:19)

No punce jaz se vam pridružujem kot navijačica, ker z mojim uradno še ne delava na [sm=rozacrtici.gif]. Sva rekla enkrat letos, moj bolj navija, da bi bil otrok poletni, jaz da bi mogoče še letos postala mamica, ampak če se bo zgodilo pa kje vmes pa tudi prav. Držim pesti za vse vas![sm=bravo.gif]




..noname.. -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 17:14:47)


IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

No punce jaz se vam pridružujem kot navijačica, ker z mojim uradno še ne delava na [sm=rozacrtici.gif]. Sva rekla enkrat letos, moj bolj navija, da bi bil otrok poletni, jaz da bi mogoče še letos postala mamica, ampak če se bo zgodilo pa kje vmes pa tudi prav. Držim pesti za vse vas![sm=bravo.gif]


torej bo zima ravno pravšnja za oba [sm=smiley2.gif]




Katriss -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 17:16:10)

Tudi jaz se javljam [sm=smiley36.gif] Ne pričakujem je 12.2. Pa držim pesti, da uspe tudi ostalim, ki si tega želite [sm=smiley1.gif]




Sareta88 -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 17:17:41)


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

No punce jaz se vam pridružujem kot navijačica, ker z mojim uradno še ne delava na [sm=rozacrtici.gif]. Sva rekla enkrat letos, moj bolj navija, da bi bil otrok poletni, jaz da bi mogoče še letos postala mamica, ampak če se bo zgodilo pa kje vmes pa tudi prav. Držim pesti za vse vas![sm=bravo.gif]


torej bo zima ravno pravšnja za oba [sm=smiley2.gif]


Mogoče pa res, pustimo se presenetit [sm=smiley1.gif]




pikapoka pika -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 19:42:25)

Mimi_ka imava ful podobne težave.. tud moja M pride kdaj kak dan prej ali kasneje, ta mesec je bila tudi dva dni prej. Prejšnji mesec sem mislila da sem zanosila, je zamujala 4 dni babycheck pa rahlo pozitiven...tale babycheck mi je že večkrat pokazal lažne črtice tko da ga nikoli več ne delam.

O valentinovo..kok lep datum za plusek. upam da vama uspe ☺




Anonimen -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 20:25:31)

Živjo punce!

Še ena, ki februarja pričakuje plusek. Po mojih izračunih okrog 3.2. (kok bo to hitro). Se mi zdi, da se samo prestavljam iz meseca v mesec. [sm=smiley13.gif]


Anonimna [sm=zz_skip.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 22:59:42)


IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Mimi_ka imava ful podobne težave.. tud moja M pride kdaj kak dan prej ali kasneje, ta mesec je bila tudi dva dni prej. Prejšnji mesec sem mislila da sem zanosila, je zamujala 4 dni babycheck pa rahlo pozitiven...tale babycheck mi je že večkrat pokazal lažne črtice tko da ga nikoli več ne delam.

O valentinovo..kok lep datum za plusek. upam da vama uspe ☺

Hihi Pikapoka pika to pa je kot da bi samo sebe brala [sm=smiley1.gif] meni se to dogaja zadnje mesece, ko bolj aktivno delava na tem in se mi neprestano podijo po glavi razne čudne misli in scenariji [sm=zmeden.gif] sem prepričana, da je vse to psihološkega izvora, ker prej se mi to ni dogajalo. Bom pa vseeno povprašala ginekologa aprila, ko imam pregled, če še vedno ne bo nič, ali ni morda tudi kaj drugega narobe [sm=smiley13.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 23:03:17)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo punce!

Še ena, ki februarja pričakuje plusek. Po mojih izračunih okrog 3.2. (kok bo to hitro). Se mi zdi, da se samo prestavljam iz meseca v mesec. [sm=smiley13.gif]


Anonimna [sm=zz_skip.gif]

Ti boš pa res zelo kmalu na vrsti. Držim pesti, da zagledaš [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 23:09:55)


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!


Evo, še ena, k bo za valentinovo testirala se javlja [sm=smiley36.gif]

Vidve pa bosta mogoče imeli res čarobno valentinovo, pa še Katriss se vama bo pridružila [sm=smiley1.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (27.1.2016 23:14:43)


IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

No punce jaz se vam pridružujem kot navijačica, ker z mojim uradno še ne delava na [sm=rozacrtici.gif]. Sva rekla enkrat letos, moj bolj navija, da bi bil otrok poletni, jaz da bi mogoče še letos postala mamica, ampak če se bo zgodilo pa kje vmes pa tudi prav. Držim pesti za vse vas![sm=bravo.gif]

Kar pogumno v akcijo [sm=smiley2.gif], tudi me navijamo zate. [sm=bravo.gif]




Damuš -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (28.1.2016 6:26:57)


IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

O valentinovo..kok lep datum za plusek. upam da vama uspe ☺


Midva sva pri prvem zvedela za valentinovo, da bova zibala[sm=smiley27.gif].





Damuš -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (28.1.2016 6:28:27)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo punce!

Še ena, ki februarja pričakuje plusek. Po mojih izračunih okrog 3.2. (kok bo to hitro). Se mi zdi, da se samo prestavljam iz meseca v mesec. [sm=smiley13.gif]


Anonimna [sm=zz_skip.gif]


Anonimna, boš videla, da bo kmalu uspelo. Držim pesti za vaju[sm=bravo.gif]. Kako dolgo se pa že trudita?




mava1975 -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (28.1.2016 7:24:43)

Jaz je ne pričakujem nekje konec februarja, zdaj čakam da se mi M usuje za ta mesec....




Sandyy -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (28.1.2016 9:41:00)

Se pridruzim tudi jaz :) cene pa sem lih vceraj zacela s pitjem krvomocnice. Pijem 2 skodelici na dan. Pa cakamo do 10tega pa bomo vidli. :) kako ste kaj ali se katera pije ta caj? [sm=smiley1.gif]




madjanca -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (28.1.2016 9:48:43)

Jaz pa bom ta mesec le navijacica, saj moram malce pocakati, da zacnem s klomidom.. in glede na to da [sm=hudicek1.gif] kar ni in ni, bom z njim zacela komaj marca..




Amour -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (28.1.2016 10:16:52)


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Ojla punce! Jaz je ne pričakujem 14.2., bi blo res lepo valentinovo :) Bo pa to najin prvi mesec aktivnega delanja na tem, prejsnji mesec je pomotoma spustil notri ob pravem casu, ta mesec pa zares :) sem pa tud jst taka, da me ze par dni prej zacnejo prsti srbet (za testkat).
Drzim pesti za vse nas!



Evo, še ena, k bo za valentinovo testirala se javlja [sm=smiley36.gif]


Hihihi, vsekakor lepši datum kot najin, ko sva (pozitivno) testirala 1. novembra [sm=smiley36.gif]

Punce, jaz navijam za vas [sm=bravo.gif]





mimi_ka -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (28.1.2016 10:59:52)


IZVIRNO SPOROČILO: Sandyy

Se pridruzim tudi jaz :) cene pa sem lih vceraj zacela s pitjem krvomocnice. Pijem 2 skodelici na dan. Pa cakamo do 10tega pa bomo vidli. :) kako ste kaj ali se katera pije ta caj? [sm=smiley1.gif]

Jaz imam namen ta mesec poskusit s pitjem krvomočnice. Če sem si prav zapomnila, naj bi se začelo piti po koncu menstruacije in do konca ovulacije, potem pa naj bi prenehala. Kako pa ti piješ? Kaj ti dve skodelici piješ čez cel dan ali eno zjutraj drugo pa npr zvečer?




Katte -> RE: II pričakujemo FEBRUARJA 2016 (28.1.2016 11:42:59)

Navijam.




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>