RE: II pričakujemo APRILA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Allstar -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (27.4.2016 10:23:10)

Tudi mene že zanima [sm=smiley1.gif]. mota in pikapoka pika kako je?
pikapoka pika prav pogrešam tvoje pisanje in testkanje, punce so se hecale nazadne, le pridi nam sporočit kako ti kaže [sm=smiley1.gif]. Jaz imam še 4 dni do predvidene M, pa me že zdaj ima, da bi naredila kakšen test, se komaj nazaj držim [sm=smiley1.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (27.4.2016 12:00:05)


IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

No kje ste zdaj pupke, ki se biste obarvane?? Firbec me matra [sm=smiley36.gif]

Jaz sem očitno zadnja na aprilskem seznamu. (Ne)pričakujem je jutri, vendar mislim da bo kar prišla. Za ta mesec nimam kakšnega upanja, ker preprosto nisva bila pridna. Pa nekaj me že šraufa vsake toliko, tako da se bo po moje bo danes ali jutri prikazala v vsej svoji lepoti [sm=smiley36.gif]

Držim pa pesti za pikapoka pika in mota, da je pri vaju več sreče. pikapoka pika res te že pogrešamo. Oglasi se kaj [sm=smiley1.gif]




Mota -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (27.4.2016 13:39:20)

Hej!

Jst zaenkrat [sm=hudicek1.gif] še nism dobila. učeraj sem bila kot cunja, zakomirala sm za 2 uri, čeprav popoldan NIKOLI ne spim, razen če zbolim. tko da.... bomo videli. testirala še nism, ker me je po tabletkah ciklus kar hecal in taktično nism kupila testerja, danes je praznik, če je do jutri ne bo, grem po test [sm=smiley1.gif] Znakov pa nekako nimam. razn se pravim recimo utrujenost. Bomo videli [sm=smiley1.gif]




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (28.4.2016 9:57:43)

Drzim pesti, da bo kljub temu [sm=rozacrtici.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Sama sem bila vceraj pri ginekologinji, mi je naredila ultrazvok in me dala na krvnega. Krvni je 0,35 tako da koncno sem na nuli. Na uz je rekla, da je vse ok in da bi morala dobiti M cez nekje 2 tedna, ker sem na sredini cikla. Sama sem sicer mislila, da jo bom dobila vsak cas, ker me je zacelo spikat v jajcnikih en dan pred tem in to je ponavadi kaksen dan pred M. Nikoli do sedaj nisem cutila ovulacije, tako da mogoce je to prvic, da jo cutim, ker ce sem sredi cikla bi to stimalo, plus izcedek je taksen temu primeren. Itak pa ne nameravava delat na otroku tako da nima nobene veze. Me je pa ze vnaprej strah kako bo, ko pride [sm=hudicek1.gif] ker je od januarja nisem imela in bi tale znala bit peklenska.

In super seznamcek ta mesec! Sem full vesela za vse, ki ste zagledale [sm=rozacrtici.gif] in za tiste, ki testa se niste delala se vedno stiskam pesti. Vse ostale pa naslednji mesec.[sm=bravo.gif]




madjanca -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (28.4.2016 10:14:27)

Ne skrbi.. jaz je dostikrat nimam po vec mesecev in ni tako hudo ponavadi ko jo dobim... tako, da le pogumno[sm=smiley1.gif]




*tabu* -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (28.4.2016 10:26:51)

Zdravo,

jaz sem svojo menstruacijo dobila dobrih 7 tednov po ss, pa je bila čisto normalna, brez bolečin.
Zadnja pred nosečnostjo pa je bila decembra lani.




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (28.4.2016 11:19:57)

Mah glede na to, da tole ni bil ss ampak je bila zunajmaternicna oz. nosecnost neznane lokacije in metatreksat in vse skupaj, mam obcutek, da bo tale katastrofa. Ponavadi mam bolece M, ampak tudi po porodu je bila prva M katastrofa! [sm=hudicek1.gif]




Sareta88 -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (28.4.2016 13:35:33)


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Tudi mene že zanima [sm=smiley1.gif]. mota in pikapoka pika kako je?
pikapoka pika prav pogrešam tvoje pisanje in testkanje, punce so se hecale nazadne, le pridi nam sporočit kako ti kaže [sm=smiley1.gif]. Jaz imam še 4 dni do predvidene M, pa me že zdaj ima, da bi naredila kakšen test, se komaj nazaj držim [sm=smiley1.gif]


Allstar imaš mogoče kake znakce, ki bi nakazovali na to, da se mogoče kaj dogaja v tvojem telesu?
Močno držim pesti, da vama je uspelo pridelati [sm=rozacrtici.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (28.4.2016 14:37:01)

bibabuba12 lepo, da si se spet oglasila med nami [sm=smiley1.gif] sem te prav pogrešala in ravno te dni sem mislila nate, kako si zdaj po tej terapiji, če je vse ok. Super za dobre novice s pregleda [sm=bravo.gif] samo, da je ta nočna mora za tabo. Sem zelo vesela zate, res [sm=smiley1.gif]

Moje [sm=hudicek1.gif] še ni. Ne vem kaj menca [sm=jezicek.gif] že od včeraj me na trenutke zvija in špika v jajčniku, pa se še ni prikazala. Danes bi morala priti.




..noname.. -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (28.4.2016 14:38:57)

mimi_ka - ne bo je [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (28.4.2016 14:57:17)


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

mimi_ka - ne bo je [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Hehe noname..hvala za pozitivo, samo res nimam nobenega upanja ta mesec. Po moje bo kar prišla enkrat do večera [sm=smiley1.gif]




Mota -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (28.4.2016 15:33:42)

No jst sm dans delala test, popoldan in je bil -

Tko da verjetn se mi je ciklus spet kj podaljšal ta mesec. mam močnejši izcedek, bele barve, nič drugega.

Nvem, ali bi jutri zjutri mogoče ponovila, ali bi kr počakala da pride M.....




Katriss -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (29.4.2016 15:51:58)

Mimi_ka, kako kaže? Jaz imam občutek, da ne bo menstruacije pri tebi, ampak [sm=rozacrtici.gif]




Katriss -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (29.4.2016 15:53:39)

Čestitke vsem, ki ste dočakale plusek [sm=bravo.gif] Dober mesec, ni kaj. Upam, da bo tudi maj tako zelen.




Allstar -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (29.4.2016 20:18:44)


IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Tudi mene že zanima [sm=smiley1.gif]. mota in pikapoka pika kako je?
pikapoka pika prav pogrešam tvoje pisanje in testkanje, punce so se hecale nazadne, le pridi nam sporočit kako ti kaže [sm=smiley1.gif]. Jaz imam še 4 dni do predvidene M, pa me že zdaj ima, da bi naredila kakšen test, se komaj nazaj držim [sm=smiley1.gif]


Allstar imaš mogoče kake znakce, ki bi nakazovali na to, da se mogoče kaj dogaja v tvojem telesu?
Močno držim pesti, da vama je uspelo pridelati [sm=rozacrtici.gif]


Sareta88 ne vem, sem zagovornik tega, da se znakci ne morejo pojaviti pred [sm=rozacrtici.gif]. Po mojem me to drži nekam na realnih tleh, vseeno pa hočem od časa do časa malo poleteti[sm=smiley1.gif]. Že par dni imam v ustih veliko več sline kot ponavadi (verjetno od tega, ker sem začela končno redno jemati Elevit), pa dva dni me zvečer pika, kar pa je verjetno tudi čisto naključje [sm=smiley1.gif]
. Še 2 dni pa bomo vedeli bolj točno [sm=smiley1.gif].




mimi_ka -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (30.4.2016 9:43:38)

Evo punce, situacija primeni nespremenjena, [sm=hudicek1.gif] še ni. Sem pa danes naredila test in je bil seveda po pričakovanjih negativen. Saj sem vedela, ampak ker me že par dni zvija, M pa od nikjer, si mislim, da sem potrebovala to potrditev testka, da bo zdaj lahko v miru prišla [sm=smiley36.gif] upam, da čim prej oz. še danes, ker če je še par dni ne bo, se bom preselila kar v junijsko temo in bom maj preskočila [sm=jezicek.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo APRILA 2016 (30.4.2016 9:46:08)

Allstar držim pesti, da bo 1.maj res prazničen [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 17 18 [19]