mlade mamice in nosečnice prosim za pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


študentka94 -> mlade mamice in nosečnice prosim za pomoč (30.3.2016 13:28:09)

Pozdravljene mlade mamice in nosečnice.
Sem Mirjam Fortuna in obiskujem 3. letnik Naravoslovnotehniške fakultete. V sklopu diplomske naloge bi potrebovala večje število nosečnic in mladih mamic, za anketiranje in daljše sodelovanje. V kolikor ste zainteresirane za sodelovanje ali pa imate kakšno dodatno vprašanje, me prosim kontaktirajte na mail: fortuna.mimi7@gmail.com

Hvala.

Lep dan še naprej.




študentka94 -> RE: mlade mamice in nosečnice prosim za pomoč (4.4.2016 20:09:57)

Pozdravljene nosečnice in mlade mamice.
Sem študentka Naravoslovnotehniške fakultete in za diplomsko delo ustvarjam nosečniški planer po željah potrošnic/naročnic. Prosila bi vas, če lahko izpolnete spodnjo anketo in mi pomagate pri diplomski nalogi. Hvala.

Link do ankete: https://www.1ka.si/a/90589




Stella83 -> RE: mlade mamice in nosečnice prosim za pomoč (7.4.2016 22:57:01)

Živijo, če ti bo slučajno kaj v pomoč.

Jaz sem si kupila malo lepši zvezek s trdimi platnicami. Notri zapisujem že od samega začetka, ko sem naredila test (nalepila fotko plusa v zvezek). Zapisujem več ali manj, ko imam pregled (lepim kopije slikic z uz, napišem mere na tisti dan, narišem tudi z ravnilom koliko je velik - za lažjo predstavo), ko so kakšni pomembnejši dogodki (npr. Rojstni dnevi ožjih družinskih članov; sem vmes naredila tabelo in vpisala vse datume), kupila/dobila sem že nekaj stvari za otroka, pa sem fotkala in pripisala kdo je kupil....

Imela sem namen pisati v svojem imenu (npr. Sem šla k zdravniku; še vedno ne vem spola..), ko sem pa začela pisati, sem pa kar naenkrat ugotovila, da pišem v imenu dojenčka (mami je spet šla k zdravniku; mami še vedno ne ve katerega spola sem ipd.).

Ponavadi nimam časa sproti pisati, ampak si vzamem čas enkrat na vsake toliko in zapišem še vse za nazaj [sm=smiley36.gif]

Aja poleg fotk pa lepim tudi kakšne kupljene luštne nalepke, da malo popestrijo vse skupaj.

Srečno pri pisanju diplome [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]