RE: II pričakujemo MAJA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Katriss -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 9:57:55)

Veronique, držim pesti in upam, da je vse ok!





Katriss -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 9:59:40)

Mimi_ka, si testkala? Čakam na tvoje [sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley1.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 10:12:39)

Ta izraz sem našla na googlu, pametno a?[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] V bistvu bi naj šlo pač za zelo zgodnji spontani splav, takrat ko še ni vse skupaj v redu vgnezdeno. Jap, je kazal 1-2, nimamo pa več nič [sm=smiley13.gif] Sem zdaj naredila še enega digitalnega, da se prepričam in kaže negativno, krvavitev pa še vedno je.
Mogoče sem ga tudi prehitro delala, nevem. Če bi se mi res cikel podaljšal (bi bil na 30 dni glede na pozno ovulacijo) sem ga delala torej ene 3 dni pred M. Pa je pokazal, potem pa ni šlo vse skupaj v redu naprej, nevem. Res nevem, nisem več dovolj pametna[sm=zmeden.gif]




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 10:27:17)

Veronique [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] Bomo se naprej drzali pesti zate. Tudi ti bos docakala svojega [sm=duda.gif]!

Allstar meni so ti obcutki vsi cisto novi in nepoznani, zato sem rekla da prav morem vprasat. Ker sem se bala, da je mogoce povezano s tisto cisto, ki sem jo imela po IMN vidno v jajcniku. Ker takrat so mi rekli, da je nenevarna, ampak da ce bi me zacelo bolet, da jo bodo odstranili. Je pa res da pojma nimam, ce je se ali je potem ob M pocila in izginila. Mah, glavno da vem, da je to normalno. Hvala.




Veronique -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 10:29:28)

Seveda da bom![sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif] Upam samo, da mi ne bo treba predolgo čakat... Ampak tudi če bo, bo vredno[sm=smiley1.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 10:52:11)

Veronique sem kar malo v šoku, ko to berem [sm=smiley13.gif] žal mi je res [sm=smiley19.gif] [sm=smiley31.gif]

Točno ta izraz kemična nosečnost je omenil gin. meni ob zadnjem ss, ko sem prišla v porodnišnico na pregled zaradi rjavega izcedka, na uz pa se ni videlo prav nič, niti vrečke ne. Ne obsojaj se zaradi delanja testa. To se lahko vedno zgodi, tudi če bi ga delala na dan izostanka in bi pokazal plusek, potem pa bi se lahko vlila še isti dan...tako pač je, ne moreš vedet, kako se bo razvilo. Tej pikici ni bilo namenjeno že od samega začetka, žal. Bolje tako kot pa da se ti zgodi potem, ko daš že prvi pregled skozi in vidiš celo že srček...tako se jaz tolažim. Itak pa da je hudo in si jezna in razočarana..Ampak ne obupaj, boš videla da bova enkrat dobili tisti čisto pravi pikici, ki sta nama namenjeni [sm=smiley1.gif] [sm=pikapoka1.gif]

Drugače pa tudi pri meni ne bo nič. Danes sem naredila ta poceni test z ebaya in je snežno bel. M sicer še ni, ampak glede na zadnji cikel, ki je bil tudi 30 dni, jo pričakujem jutri. Očitno so se mi zdaj po ss res podaljšali za dva dni [sm=zmeden.gif] no počakam, da se vlije, potem pa se preselim v junij [sm=smiley1.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 10:56:11)


IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Aha, ok. Torej je to nekaj normalnega. [sm=smiley36.gif] Prav mogla sem vprasat, ker v 15-letih nikoli nisem cutila O, zdaj pa cutim. Prav nic nisem zamujala, ko tega ni bilo. Ampak ja, zdaj vsaj vem kdaj morem mojga na kavc nagnat spat.[sm=jezicek.gif]

Hehe Bibabuba sem se prav nasmejala tvojemu postu [sm=smiley36.gif] da boš tvojega na kavč nagnala [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] me se trudimo čim bolj jih aktivirat in si merimo in računamo O, da jih napademo, ti pa ravno kontra [sm=jezicek.gif]
Drugače pa je to čisto normalno, brez skrbi, da čutiš špikanje in bolečino. Jaz sem O začela čutiti po porodu. Pa ni vsak mesec enako, včasih bolj včasih manj, kdaj pa je tudi sploh ne čutim..tako da pazi, da ne boš mislila, da je kakšen mesec ni bilo in boš ti med srečnimi dobitnicami pluska [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




*tabu* -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 11:08:27)

Veronique, jaz sem tudi pretresena... sem prišla gor počekirat kakšne dobre novičke o novi nosečnosti, potem pa tale [sm=smiley19.gif]
Držim pesti, da res čim prej zagledaš spet [sm=rozacrtici.gif] in da bo [sm=duda.gif] ostal s tabo.

Tudi jaz čutim ovulacije, sicer samo bolj kot špikanje v jajčnikih, občasno pa tudi bolečino, vendar je drugačna kot pred [sm=hudicek1.gif]

Mimi_ka, doker se ne vlije [sm=hudicek1.gif], držim pesti!




Veronique -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 11:13:44)

Saj tudi meni ni vseeno ampak ne morem spremenit ničesar[sm=smiley13.gif] Se bomo v juniju spet spodbujale![sm=smiley36.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 11:22:41)

Punce, hvala za spodbudo in pesti, ampak imam občutek, da bo kar prišla. No vam javim jutri.

Veronique točno tako, ti samo pogumno dalje. Enkrat bomo zmagale, sem prepričana v to [sm=bravo.gif]




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 11:24:07)

No saj, js se v bistvu hecam, ker ga ne nazenem na kavc. Se hecam. Samo pac povem mu kako je in mora 3x bolj pazit. Bomo videli cez 2 tedna, ce je pazil ali ne. Sem mu ze povedala, da ga izselim, ce ni bil dovolj previden. [sm=jezicek.gif]

Tudi ce je test danes snezno bel je lahko jutri ze pozitiven, tako da ni se vse izgubljeno. Mogoce je bila samo ovulacija kasneje in [sm=duda.gif] se ni proizvedel dovolj hormona za [sm=rozacrtici.gif]. [sm=smiley2.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 11:25:47)

Tako je mimi_ka, mogoče je še prehitro za [sm=rozacrtici.gif]. Mooočno stiskam pesti![sm=smiley1.gif]




Ashatan -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 11:57:40)

Eh Veronique, sem prvi mislila [sm=bravo.gif], potem berem dalje pa je za [sm=smiley19.gif]. Ah škoda no. Ampak kot si rekla, gremo vse skupaj spet dalje v nove boje. Junij je pred vrati.

Pri nas je mož kar žalosten, zgleda ima on resnično zelo močno željo po [sm=duda.gif], zgleda veliko večjo kot jaz. Skozi kaj po malem omenja [sm=duda.gif], pa kako bi ko bo ratal (kar prepričan je da bo uspelo). V bistvu mi je malo hudo zanj, res pa je da nisem že imela partnerja, ki bi si on toliko želel [sm=duda.gif] in toliko po malem fantaziral o njem. Tudi ko [sm=hudicek1.gif] pride je on precej bolj potrt kot sem jaz. Spominja me name, ko sem si želela prvega, kakšna sem bila, kako močna je bila želja, kakšno razočaranje vsaki mesec..........On si tako zelo želi enega z mano, najinega skupnega. Medtem ko je meni tako kot je, od vsakega že dva, nekako res čisto v redu in dovolj.




PikecPo -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 13:00:25)

Živjo punce,

že kar nekaj časa sem vas brala in stiskala pesti za [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif], zdaj pa sem se odločila, da se tudi sama javim.

[sm=hudicek1.gif] sem pričakovala v ponedeljek, 23.5. pa ga na najino veselje nisem dočakala. V sredo sem na testu zagledala [sm=rozacrtici.gif][sm=smiley1.gif]

Tako se selim, po mojih izračunih med januarke, za vas pa držim pesti, da se v juliju obarvate zeleno [sm=smiley1.gif]




Ashatan -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (29.5.2016 13:16:44)

Srečno PikecPo[sm=bravo.gif]




Katriss -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (30.5.2016 9:43:37)

Hm, tale maj ni bil pretirano uspešen. Tudi pri meni se je všeraj že začela zelo rahla krvavitev, ki bo danes gotovo postala prava [sm=hudicek1.gif] Se beremo v junijski temi.




Allstar -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (30.5.2016 10:40:43)

Ajej, tale mesec je pa res katastrofalen [sm=smiley13.gif].
mimi_ka, je pri tebi kaj novega?

Veronique, ti si že sigurna, da je to to?




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (30.5.2016 10:53:13)

mimi_ka naj polepsa tale seznam, da bo izgledal malo boljse no. [sm=bravo.gif] Upam da se cimprej javi s kaksnimi dobrimi novickami. [sm=bravo.gif]




mimi_ka -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (30.5.2016 11:33:34)

Ah tudi mimi_ka ga na žalost ne bo polepšala [sm=smiley13.gif] moja [sm=hudicek1.gif] je danes zjutraj po pričakovanjih priculjala..me je že od včeraj zvečer zvijalo v trbuhu, tako da sem vedela, da je to to. Ja nič, se tudi jaz selim v junij. No očitno bomo imele res spomladanske [sm=duda.gif] [sm=smiley1.gif]

Mislim da samo še Mayche lahko za konec tega poraznega maja doda malo zelene barve [sm=smiley1.gif] Mayche, javi kakšno je stanje.




Veronique -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (30.5.2016 12:05:55)

Allstar ja, v bistvu ja. 2 dni po izostanku M sem naredila se first sign, ki je pokazal mocno crtico. No, vceraj se je zacela krvavitev (v bistvu bolj mocan rjav izcedek), vecer pred tem so izginili se tisti znaki, ki sem jih imela. No, pa sem vceraj naredila cheap ebay test in clearblue - vse negativno. Sem potem danes samo, da sem sigurna kupila se enega first sign (ker sem prejsnjega imela se doma) in je na njem samo neka senca, res ocitna razlika. Danes sicer sveze krvavitve ni, so pa krci. Tako da... cakam, da bo. Upam samo, da se vse uredi samo, ker si res ne zelim v bolnico.

A mislite, da te po dveh splavih v 3mesecih da G na kake preiskave naprej? Imam cez dobrih 14dni pregled pa bom malo povprasala.




Veronique -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (30.5.2016 12:06:38)

mimi_ka ojoj [sm=zmeden.gif] res porazen mesec. Upam, da bo junij veliiko bolj zelen![sm=bravo.gif]




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (30.5.2016 12:22:23)

Oh punce, zal mi je.[sm=smiley19.gif] Pa tako sem stiskala pesti za vas. Bo pa junij spet cel zelen. [sm=bravo.gif]




*tabu* -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (30.5.2016 17:12:16)

Katriss in Mimi_ka, mi je žal..., držim pesti še za zadnjo na seznamu!

Upajmo, da bo junij res bolj zelen.

Veronique, tebi pa iz srca želim, da se samo sčisti in da ne boš imela še dodatnih zapletov. Po dveh ss po moje še ne dajo na preiskave, verjetno so vse to res samo neke kromosomske napake, ki niso skladne z življenjem in se načeloma ne ponavljajo.




Mayche -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (30.5.2016 17:24:14)

Veronique, žal mi je, da se ti je tako izšlo. Ampak verjamem, da bomo vse tukaj enkrat dočakale svojega otročka [sm=smiley1.gif] Ostani pozitivna še naprej... Meni se je pri enem izmed SS zgodilo podobno kot opisuješ ti... test mi je pokazal plusek še pred izostankom M, nato so se začele krvavitve... ampak zelo šibke. Čez kaka dva dni sem čutila, da so izginili znaki (joški me niso več boleli in počutje je bilo drugačno), zato sem ponovila test in je bil negativen. Nato se je čez kakšen dan vlila [sm=hudicek1.gif]. Sem pa po dveh splavih (pa tudi zaradi let in dolžine obdobja, odkar se trudiva za otročka) bila napotena na kliniko za neplodnost, kjer so nama sedaj opravili vse potrebne prve preiskave, sedaj pa čakav na posvet z zdravnico, da vidimo, kako kažejo izvidi in kako naprej.

Tudi mene je danes zjutraj pozdravila [sm=hudicek1.gif], ampak nisem preveč razočarana, ker sem jo zadnje tri dni pričakovala, saj so, kot sem napisala, izginili vsi znakci, ki sem jih čutila zadnji teden. Tako, da se premikam v JUNIJ.




Allstar -> RE: II pričakujemo MAJA 2016 (30.5.2016 17:53:01)

Katastrofalen majski seznamček [sm=smiley13.gif]. Žal mi je za vse neuspele poskuse, gremo v junij, tisti bi pa moral biti konkretno boljši [sm=smiley1.gif]!!


[sm=rozica.gif][sm=metulj.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]MAJ[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=metulj.gif][sm=rozica.gif]

1.5.
[sm=smiley13.gif]Allstar, 8. krog, 0 otrok[sm=smiley13.gif]

5.5.
[sm=smiley13.gif]Katriss, 10. krog, 0 otrok[sm=smiley13.gif]

15.5.
[sm=bravo.gif]Pikapoka1980, 2. krog po SS, 0 otrok[sm=bravo.gif]

17.5.
[sm=smiley13.gif]madjanca, 11. krog, 0 otrok[sm=smiley13.gif]

20.5.
[sm=smiley13.gif]Storžek3, 4. krog, 2 otroka[sm=smiley13.gif]

22.5.
[sm=smiley13.gif]*tabu*, 1. krog po SS, 0 otrok[sm=smiley13.gif]

24.5.
[sm=smiley13.gif]Ashatan, 4. krog, 2 otroka[sm=smiley13.gif]

25.5.
[sm=smiley13.gif]Luminnel, 1. krog, 0 otrok[sm=smiley13.gif]

27.5.
[sm=smiley13.gif]Veronique, 1. krog po SS, 0 otrok[sm=smiley13.gif]

28.5.
[sm=smiley13.gif]mimi_ka, 1 otrok, 2. krog po SS[sm=smiley13.gif]

29.5.
[sm=smiley13.gif]Katriss, 11.krog, 0 otrok[sm=smiley13.gif]

30.5.
[sm=smiley13.gif]Mayche, 0 otrok[sm=smiley13.gif]

enkrat maja
[sm=smiley13.gif]Damuš, 3. krog, 1 otrok[sm=smiley13.gif]
[sm=bravo.gif]Mota[sm=bravo.gif]
[sm=smiley13.gif]morskazvezdica, 1.krog, 1 otrok[sm=smiley13.gif]

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]NAVIJAČICE[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
mojamiška, Katte, mimi_ka, talisman13






Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]