RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (28.6.2016 20:04:29)

Ooo Allstar upam, da je to to![sm=smiley1.gif]




Allstar -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (28.6.2016 20:06:23)

Neee, zmotila sem se. O naj bi imela 20.dan cikla, to je bilo 24.6. Danes je 4 dni od takrat. Če bi bilo 7 bi bila skorajda sigurna, tako je pa prehitro, a ne?




izida -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (28.6.2016 20:31:35)


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Luminnel jaz pa bi dala vse za dvojčka [sm=smiley1.gif]! Res, ful bi bila vesela, si že od nekdaj želim [sm=smiley1.gif]!

Punce, zdaj sem imela malo krvavega izcedka ko sem šla na wc. In normalno da me je takoj potegnilo na to, da je vgnezditvena [sm=smiley1.gif]. Ampak verjetno ni možnosti, a ne? Po testih naj bi ovulacijo imela 20.6. V 4 dneh se pa še ne ugnezdi, je tako?



Jaaaa upam, da je res[sm=bravo.gif] moja kolegica je tudi en teden po O imela krvav izcedek pa ie ugledala [sm=rozacrtici.gif] !!! Držim pesti Allstar in reees navijam zate!




Allstar -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (28.6.2016 20:58:32)

Hvala izida [sm=smiley1.gif]!
Sem se zmotila pri tipkanju, O naj bi imela 4 dni nazaj - 24.6. To pa je za vgnezditev premalo časa, oz kot pravi Pušenjak, si tako hitr vgnezditve ne želimo, ker je lahko v jajcevodu. Tako da je verjetno bilo kaj drugega naključnega [sm=zmeden.gif].




talisman13 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (28.6.2016 21:09:10)

Allstar držim pesti da je to to [sm=bravo.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (28.6.2016 22:53:54)

Moja [sm=hudicek1.gif] je prisla danes (en dan prehitro) in tako se selim v julij[sm=smiley1.gif]




Katriss -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (28.6.2016 22:59:03)

Oooo, koliko pluskov [sm=bravo.gif] bravo, čestitke vsem! [sm=bravo.gif]

Lep seznam. Na žalost je moja [sm=hudicek1.gif] prišla danes in pobrala še tisto upanje, ki je ostalo...




Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (28.6.2016 23:17:47)

Katriss pridi v julij, bova skupaj drzali pesti [sm=smiley36.gif]




ela23 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 7:35:34)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Čudovit seznam!!! Spomladanskih dojenčkov se bo kar trlo. Čestitke vsem. Želim vam mirno nosečnost. [sm=pikapoka2.gif]

Radenska, midve sva včasih klepetali pri bodočih nosečkah. Takrat si zanosila kmalu za mano (rodila sem julija), sedaj pa spet (decembra imam rok). Res me je razveselilo, ko sem videla, da vama je uspelo.

Za vse, ki vam ta mesec ni bil usojen, držim pesti tudi v bodoče. [sm=pikapoka2.gif]




aja2 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 7:42:01)

Jutro punce, kako ste danes? Jaz sem po vcerajsnji celo dnevni slabosti z bruhanjem in glavobolom malo boljse. Sem v postelji neke krekerje grizljala in je vse dobro. Vceraj niti vode nisem mogla pit-eh saj bo. Koliko ste kaj stare? Jaz sem verjetno med starejsimi (34, prvo pikico pa sem rodila pri 30). Lp




Luminnel -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 8:50:11)

Jaz glede na včerajšnjo skromno drugo črtico, za katero sem prepričana je to to, lahko danes samo potrdim. Sem zjutraj delala digitalni CB in je bil +, sem se tudi že naročila na pregled pri ginekologinji imam datum 14.7.. [sm=nosecka.gif]

Še danes komaj dojemam, mojemu sem pa pripravila tako kot sem pokazala. Je bil čist pafff, čisto malo je manjkalo, da ni bilo kakšne solzice. [sm=smiley36.gif] Potem sem mu pa še test pokazala.




aja2 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 8:55:02)

[sm=bravo.gif]




Damuš -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 10:07:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ooo Allstar upam, da je to to![sm=smiley1.gif]



Allstar, tudi jaz držim pesti, čeprav se mi zdi malo zgodaj za vgnezditveno. Jaz je pri prvi nosečnosti nisem imela, zato ne morem govoriti iz izkušenj.

sem se pa spomnila, da ko sem začela piti krvomočnico, da sem imela prvi al drugi mesec krvavo sluz. Ampak samo enkrat.

Si mogoče začela kaj na novo jesti/piti - krvomočnico? Al pa kaj drugega?




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 11:26:56)

Allstar nekaj dni po ovulaciji je zaradi hormonov mozno malo zakrvavit. Je definitivno prezgodaj za vgnezditveno. Tole sem nasla na eni strani: This small amount of bleeding is thought to be an indication that the woman is very fertile and ready for conception. Tako da dobro ti kaze. [sm=smiley36.gif]




Damuš -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 11:27:22)

Na ... zdaj smo pa tam ... ko so nam vse čveke ušle na nosečniški forum[sm=jezicek.gif]




Allstar -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 11:54:08)

Žal mi je Veronique in Katriss. Bomo pa julija skupaj klepetale [sm=smiley1.gif].

Včeraj izcedka ni bilo več, ga je pa danes toliko več [sm=zmeden.gif]. Sem šla zdaj na wc in ga je kar konkretno [sm=smiley13.gif]. Je pa sluz in rjava kri. Razmišljala sem, da je tudi možno, da sem imela ovulacijo 23, prej pa sigurno ne. Tako da sem tudi jaz mnenja, da je to prehitro za vgnezditveno. Če pa bi bila vgnezditvena, pa nič kaj dobro ne bi kazalo, ker do maternice jajčece še ne bi prišlo [sm=zmeden.gif]. A me pahko še to heca zdaj....komaj čakam na torek in na ginekologa.




Bibabuba12 -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 12:11:49)

Tudi ce je vgnezditvena se nujno ne pomeni, da ne bo v maternici. Ne se prevec psihirat, ker spremenit ne mores nic. Bi si pa mislila, da je verjetno tole od nihanja hormonov po ovulaciji, ne pa vgnezditvena.




majčyca -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 12:12:42)

Allstar, če si imela O 23.6., potem bi to danes lahko bila vgnezditvena. Pušenjak piše, da je vgnezditvena med 6. in 9. dnem po O. Držim pesti, da je to to [sm=bravo.gif]
Jaz pa sem zdaj pravkar odtekla svojo dnevno progo in se mi zdi da bom zgorela [sm=smiley36.gif]

Jaz pa samo močno upam, da se mi ta mesec cikel uredi, no še bolj pa da bi zagledala [sm=rozacrtici.gif]
Prejšnji mesec sem dobila [sm=hudicek1.gif] 21. dan cikla, če bi bilo ta mesec tudi tako, bi to bilo zdaj v nedeljo 3.7. Zaenkrat še ni nobenih znakov za [sm=smiley19.gif], tako da upam da se mi vsaj cikel uredi če slučajno ne bo [sm=rozacrtici.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 12:30:52)

Mene pa spet nekaj heca[sm=zmeden.gif] sem mislila vceraj zvecer da sem dobila M (na papirju malo krvavega izcedka) potem pa ponoci nic in se vedno nic. Upam da ne bo zamujala nooo, jaz sem pripravljena za naslednji mesec! Se dobro, da imam danes pregled, da mi bo mogoce kaj vec jasno.




izida -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 12:33:57)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Mene pa spet nekaj heca[sm=zmeden.gif] sem mislila vceraj zvecer da sem dobila M (na papirju malo krvavega izcedka) potem pa ponoci nic in se vedno nic. Upam da ne bo zamujala nooo, jaz sem pripravljena za naslednji mesec! Se dobro, da imam danes pregled, da mi bo mogoce kaj vec jasno.


Jaz sem imela tako kot ti, potem cel dan nic...naredila BC, kjer je pokazalo rahlo črtico...potem pa se je ulila...držim pesti, da se tebi ne vlije[sm=bravo.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 12:46:27)

Ni moznosti ves[sm=smiley13.gif] se mi je pa prejsnji mesec to zgodilo. Crtica, en teden veselja in potem se je vlila.




izida -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 12:49:57)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ni moznosti ves[sm=smiley13.gif] se mi je pa prejsnji mesec to zgodilo. Crtica, en teden veselja in potem se je vlila.


Bomo pa julijke☺ in upam, da nam takrat uspe.tale BC pa je res kar nekaj...kako heca. Držim pesti[sm=rozacrtici.gif]




Damuš -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 12:52:51)

Joj, punce ... Kako vas hecajo.
Ene teste bi res morali prepovedati (recimo Baby check). Na srečo sama nimam takih izkušenj. Sicer zagovarjam delanje testa šele po izostanku M, ampak sem že 2 meseca zapored prekršila to pravilo, saj sem imela tako migreno, da sem naredila predčasno test samo zato, da sem lahko mirno vzela tableto proti bolečinam. Me je pa nazadnje M prehitela. In to za 2 dni. sem kar čukasto gledala. Ponavadi je točna kot urica.

Mora biti kar šok, da narediš test, pa je pozitiven, potem pa se čez dan ali dva vlije M. [sm=smiley19.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 13:11:27)

Sem narobe napisala, 4 dni veselja! Grozno je, res. Ampak mi je tudi digitalni pa FS pokazal crtico tako da vem, da je bilo to to.
Zdaj pa bi res raje da ne bi: sem noro pod stresom zaradi sole, redbul+kava vsak dan, vmes se kak cigaret. Bom raje julijka pa takrat zares[sm=smiley36.gif]




Mayche -> RE: II pričakujemo JUNIJA 2016 (29.6.2016 13:31:14)

Aaaaaaa, kakšen zeeeeleeeen seznamček... čestitke vsaki posebaj za [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] [sm=smiley36.gif]

Res ste face, vsaka posebaj in komaj vam uspem slediti tako živahen je tale forum... in prav je tako [sm=smiley1.gif]

Očitno sem med zadnjimi, ko še čakam, kaj bo... jutri bomo videli... nimam veliko upanja, ker sem se v času O slabo počutila, neka viroza me je doletela in prehlad, zato sva samo dvakrat [sm=sloncek.gif]... tako da bolj kot ne pričakujem M... me pa PMS kar fajn daje, saj sem včeraj in danes tak crknjena in zaspana, da komaj čakam, da bo mimo, da pridem malo k sebi [sm=smiley1.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>