II pričakujemo AVGUSTA 2016 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Allstar -> II pričakujemo AVGUSTA 2016 (24.7.2016 17:04:40)

Pozdravljene punce [sm=smiley1.gif].

Spet en mesec, ki nam ponuja možnost, da zagledamo [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]!

Upam, da se nam večini nasmehne sreča z [sm=rozacrtici.gif]. Dokler pa jih zagledamo, pa smo tu ena za drugo, za porajajoče dvome, neodgovorjena vprašanja ali pa kar tako za krajšanje časa [sm=smiley1.gif].

Jaz je ne pričakujem 6.8., močno upam, da je tokrat končno res ne bo [sm=smiley1.gif]. Sem v 13. ciklu in še brez otrok.

Upam, da se nas nabere čimveč in si bomo krajšale to čakanje s klepetanjem [sm=smiley1.gif]




Katte -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (24.7.2016 20:23:18)

Se pridružujem. Drugi krog, doma dva otroka, plusek ali M pričakujem 18.8.
Srečno vsem!




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (24.7.2016 22:10:46)

Se pridružujem v upanju na [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]

7.krog, brez otrok. Upajmo skupaj[sm=bravo.gif] Ne pričakujem je 9. 8.




pika poka 1 -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (25.7.2016 18:15:43)

Pozdravljene!

Še ena tukaj, ki je NE pričakuje nekje okrog 8.8. [sm=smiley1.gif]

Imam že enega otroka in si močno želimo še enega [sm=nosecka.gif]

Upajmo skupaj! [sm=rozacrtici.gif][sm=duda.gif][sm=bravo.gif]




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 10:41:20)

Pozdravljene[sm=smiley1.gif] se selim k vam[sm=smiley1.gif]
Grem v 3 krog po SS, [sm=duda.gif] se nimam. Ne pricakujem je okrog 22.8
Upam, da bo cimbolj zelen mesec[sm=bravo.gif]




katjesss -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 10:53:21)

Pozdravljene [sm=smiley1.gif]

Jaz je sicer malo bolj resno [sm=hudicek1.gif] NE bom pricakovala komaj v septembru, ampak ok, malo upanja se imam, da rata naravno, brez kemije. Sicer bi prejsnji teden naj zacela s clomidom, ampak je moj G ta teden na dopustu, in me ne bi mogel spremljat, tako da je to padlo v vodo. Zdaj ta teden je O pa bova se enkrat probala, ce bo ratalo, ce ne pa bo potem s clomidom - upam da, drugace pa ze imava termin na neplodnostni septembra...ja ja leto se hitro obrne...

No ja...drzimo pesti za vse cakajoce, upajoce [sm=smiley36.gif]




Allstar -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 12:12:15)

Katjesss, na kateri kliniki pa imata termin? In kakšne preiskave? Ali si že karkoli imela? Upam, da vama uspe naravno, držim pesti!




katjesss -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 12:16:28)

Allstar ukc mb ....nic se nisva imela preiskav, jaz sem bila pri svojem G, kjer je ugotovil, da imam PCO, in predpisal clomid...bomo videli ja kako bo...




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 13:45:30)

katjesss tudi jaz cakam v Mb, termin imam novembra. Vseeno upam, da ne bova potrebovali tega obiska, ker bova ze[sm=nosecka.gif]




katjesss -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 14:01:24)

Veronique joj ja to bi bilo pa super .... Drzim pesti da bo tako [sm=bravo.gif] , se namrec ze takooooo vlece vse skupaj...




Katriss -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 14:40:43)

Še jaz se pridružujem. 14. krog, 0 otrok, 20. avgust, sicer pa septembra obravnava pri svoji ginekologinji, da vidimo, v čem je problem...




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 15:48:16)


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene punce [sm=smiley1.gif].

Spet en mesec, ki nam ponuja možnost, da zagledamo [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]!

Upam, da se nam večini nasmehne sreča z [sm=rozacrtici.gif]. Dokler pa jih zagledamo, pa smo tu ena za drugo, za porajajoče dvome, neodgovorjena vprašanja ali pa kar tako za krajšanje časa [sm=smiley1.gif].

Jaz je ne pričakujem 6.8., močno upam, da je tokrat končno res ne bo [sm=smiley1.gif]. Sem v 13. ciklu in še brez otrok.

Upam, da se nas nabere čimveč in si bomo krajšale to čakanje s klepetanjem [sm=smiley1.gif]



Allstar, kdaj imaš ti pregled jajcevodov?vem, da si spraševala o tem. Te je kaj strah? Mene fuuul.




Damuš -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 17:16:00)

Pozdrav!

Še mene na seznam. Mislim da bo to 6. krog (vsak mesec uspešno pozabim[sm=jezicek.gif]). [sm=rozacrtici.gif] pa pričakujem ... recimo da 8.8 (so rekli, da moram upoštevat najdaljši cikel[sm=smiley36.gif]).




Allstar -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 19:55:34)


IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene punce [sm=smiley1.gif].

Spet en mesec, ki nam ponuja možnost, da zagledamo [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]!

Upam, da se nam večini nasmehne sreča z [sm=rozacrtici.gif]. Dokler pa jih zagledamo, pa smo tu ena za drugo, za porajajoče dvome, neodgovorjena vprašanja ali pa kar tako za krajšanje časa [sm=smiley1.gif].

Jaz je ne pričakujem 6.8., močno upam, da je tokrat končno res ne bo [sm=smiley1.gif]. Sem v 13. ciklu in še brez otrok.

Upam, da se nas nabere čimveč in si bomo krajšale to čakanje s klepetanjem [sm=smiley1.gif]



Allstar, kdaj imaš ti pregled jajcevodov?vem, da si spraševala o tem. Te je kaj strah? Mene fuuul.


izida septembra moram poklicati, da se naročim. So rekli, da pokličem ko se mi začne menstruacija, tako da presvidevam, da bom septembra že na vrsti. Še vedno pa upam, da prej uspe, ker me je vseh teh posegov zelo strah. Sem pa v LJ. In ne vem, a so to kontrolni pregledi, ali je to že neplodnostna obravnava [sm=smiley1.gif]. Ko imate termin za neplodnostno, kaj vam začnejo delati? Kakšne preiskave?




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (26.7.2016 20:00:35)


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Pozdravljene punce [sm=smiley1.gif].

Spet en mesec, ki nam ponuja možnost, da zagledamo [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]!

Upam, da se nam večini nasmehne sreča z [sm=rozacrtici.gif]. Dokler pa jih zagledamo, pa smo tu ena za drugo, za porajajoče dvome, neodgovorjena vprašanja ali pa kar tako za krajšanje časa [sm=smiley1.gif].

Jaz je ne pričakujem 6.8., močno upam, da je tokrat končno res ne bo [sm=smiley1.gif]. Sem v 13. ciklu in še brez otrok.

Upam, da se nas nabere čimveč in si bomo krajšale to čakanje s klepetanjem [sm=smiley1.gif]



Allstar, kdaj imaš ti pregled jajcevodov?vem, da si spraševala o tem. Te je kaj strah? Mene fuuul.


izida septembra moram poklicati, da se naročim. So rekli, da pokličem ko se mi začne menstruacija, tako da presvidevam, da bom septembra že na vrsti. Še vedno pa upam, da prej uspe, ker me je vseh teh posegov zelo strah. Sem pa v LJ. In ne vem, a so to kontrolni pregledi, ali je to že neplodnostna obravnava [sm=smiley1.gif]. Ko imate termin za neplodnostno, kaj vam začnejo delati? Kakšne preiskave?



Tudi jaz držim pesti, da ti uspe prej. [sm=rozacrtici.gif]jaz mislim, da se ta prwglwd šteje še pod kontrolno obravnavo, da pač vidijo, če je tukaj kaj narobe. Glede neplodnostne pa potem naprej, če še po morebitni laparo ne bi bilo uspeha ali pa je slab spermiogram. Naj me popravi katera, ki je že bila v teh vodah.




Allstar -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (27.7.2016 8:49:58)

Tudi jaz mislim tako. Ampak nekatere pa imajo že bapotnice za neplodnostno, pa še niso imele nobenih preiskav. Saj je vseeno, samo da uspe [sm=smiley1.gif].




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (27.7.2016 9:27:40)

Meni pa se mogoce to, da vam delajo prej preiskave zdi se boljse. Glede na to, da ti potem v neplodnostni itak to naredijo pa si mogoce prihranis nekaj cakanja, ce imas te izvide ze zraven, nevem. Je pa res, da s tem nimam izkusenj tako da...[sm=smiley36.gif]




Katte -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (27.7.2016 9:54:21)

Ko sva z mojim še delala na prvi zanositvi, je on najprej šel na spermiogram (napotnico je dobil pri svojem splošnem zdravniku), potem je meni naredila moja G laparoskopijo, odstranila endometriozo, po dodatnih pol leta neuspeha mi je pa napisala napotnico za neplodnostno. Izbrala sem si Reša. Preden sem šla, sem še samoplačniško (Adrialab) dala pregledat hormone (FSH, LH, prolaktin) in prišla k Rešu že pripravljena. Nisem pa prišla do postopka, ker mi je za začetek predpisal klomifen in je uspelo že v prvo [sm=smiley1.gif].




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (27.7.2016 9:57:22)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Meni pa se mogoce to, da vam delajo prej preiskave zdi se boljse. Glede na to, da ti potem v neplodnostni itak to naredijo pa si mogoce prihranis nekaj cakanja, ce imas te izvide ze zraven, nevem. Je pa res, da s tem nimam izkusenj tako da...[sm=smiley36.gif]



Res je... zelo je odvisno od ginekologa. Nekateri dajo takoj na neplodnostno, nekateri res čakajo natanko eno leto na prve preiskave nasploh. Meni je moj G rekel, da ne razume tega čakanja nekaterih G. Če ob rednih SO, zavedanju ovulacij in najbolj "plodnih" letih ne uspe v pol leta, potem je nek drug, fizični vzrok in je brez veze čakat.

Najbolj sem vesela, da mi moj G ni niti enkrat pridigal o psihi in tem, da odmislim, pa potem bo. Tudi to nekateri svetujejo, preden dajo na kakršne koli preiskave. Jaz ne morem odmisliti te želje in je dati na stran. Je del moje zavesti, kljub temu da živim normalno življenje in delam še druge stvari, s katerimi se zaposlim.




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (27.7.2016 10:11:26)

izida res je, me pac zivimo s to zeljo. Jaz si zivljenja ne podrejam morebitni zanositvi, isto hodim ven, uzivam, grem na morje, spijem pivo/vino... ampak vseeno imam to nekje v podzavesti, nemogoce je odmisliti.
Je pa res, da sem dobila direkt napotnico zaradi dveh SS zaporednih in ne, ker ne bi mogla zanositi. Ocitno to ni problem, ampak je drugje. Verjetno se potem tudi na druge stvari osredotocijo s preiskavami, nevem. Upam, da do tam sploh ne bo treba no[sm=smiley36.gif] sem se vedno optimist




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (27.7.2016 10:17:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

izida res je, me pac zivimo s to zeljo. Jaz si zivljenja ne podrejam morebitni zanositvi, isto hodim ven, uzivam, grem na morje, spijem pivo/vino... ampak vseeno imam to nekje v podzavesti, nemogoce je odmisliti.
Je pa res, da sem dobila direkt napotnico zaradi dveh SS zaporednih in ne, ker ne bi mogla zanositi. Ocitno to ni problem, ampak je drugje. Verjetno se potem tudi na druge stvari osredotocijo s preiskavami, nevem. Upam, da do tam sploh ne bo treba no[sm=smiley36.gif] sem se vedno optimist


Za take situacije, kot si jih imela, se absolutno strinjam, da te da takoj na neplodnostno. Tocno tako, to je v naši podzavesti. Uspelo bo, boš videla[sm=bravo.gif]stiskam ti pesti




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (27.7.2016 10:27:09)

Ja normalno, VSEM nam bo uspelo[sm=bravo.gif]
Se prav vidi, da sem malo odnos spremenila - ta mesec nisem bila zalostna ali razocarana, ko je prisla [sm=hudicek1.gif] ampak se veselim novega zacetka[sm=smiley1.gif]




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (27.7.2016 10:28:31)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Ja normalno, VSEM nam bo uspelo[sm=bravo.gif]
Se prav vidi, da sem malo odnos spremenila - ta mesec nisem bila zalostna ali razocarana, ko je prisla [sm=hudicek1.gif] ampak se veselim novega zacetka[sm=smiley1.gif]



Vsak mesec lažje prebolimo tečko se mi zdi,....




Veronique -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (27.7.2016 12:35:16)

A ves, da sem zadnjic dobila pod nos, da zdaj ko grem na dopust bo pa 100% uspelo?!? Ja hudica no [sm=zmeden.gif] 2x mi je uspelo, 2x sem mislila na to in 2x je slo brez dopusta. Mi je cisto pritisk dvignilo[sm=smiley36.gif]




izida -> RE: II pričakujemo AVGUSTA 2016 (27.7.2016 12:42:56)


IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

A ves, da sem zadnjic dobila pod nos, da zdaj ko grem na dopust bo pa 100% uspelo?!? Ja hudica no [sm=zmeden.gif] 2x mi je uspelo, 2x sem mislila na to in 2x je slo brez dopusta. Mi je cisto pritisk dvignilo[sm=smiley36.gif]


Si mislila pod drugo temo to napisati?[sm=smiley1.gif] Joooj Veronique, tudi jaz isto vsake toliko ob vprašanju zakaj še ni😀 Ne mislit na to, z dopusta boste zagotovo trije, to moraš odmislit. Zavest lahko odmisliš? Mogoče potlačiš, drugo ne...Med ležanjem na plaži res ne melješ tega, nekje v tebi pa je želja prisotna..Verjamem, da bomo tudi me enkrat prišle do cilja
..zavedno ali ne....veselje bo enako[sm=bravo.gif]




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>