Transfer MB v februarju... še katera? (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


laraz -> Transfer MB v februarju... še katera? (5.2.2017 0:23:36)

Pozdravljene punce!
Imam v ponedeljek transfer zamrznjenčka v Mb... Ima še katera transfer v tem mesecu, da bomo čvekale in upale skupaj?




Radenska_ -> RE: Transfer MB v februarju... še katera? (5.2.2017 10:43:51)

Prijavi se v fb v skupino neplodnost ivf icsi iui.
Tam je punc kolikor hoces in bos isgurno nasla kaksno ki ima transfer takrat ali v bliznjih dneh.




Barcula -> RE: Transfer MB v februarju... še katera? (6.2.2017 18:38:09)

Jaz sem imela prenos ZZ 30.1 imam 5 zmrznjenčkov iz prvega upelega ivf in sedaj smo šli po prvega upam da nam uspe.
Je pa meni tukaj lažje pisat saj ne malo bolj diskretno kot na fb 😀




laraz -> RE: Transfer MB v februarju... še katera? (9.2.2017 9:02:11)

Pozdravljene. se opravičujem ker sem izginila za nekaj dni, pa me je viroza na žalost položila v posteljo. Vročina sicer je a nizka, tako da jo parkrat na dan zbijem z lekadolom. Kašljam pa ko volk. Vse me že boli od kašljanja.
Radenska hvala za predlog, le da sem vse te skupine zapustila še v prvem postopku ker so me preveč psihirale in izpade so imele punce take, da ni bilo nobeni stvari podobno (od slik mrtvih zarodkov, do negative take, da te mine... ). Ostajam raj na forumu.
Barcula, Tudi midva imava uspešnega za sabo, Punčka ima 14 mesecev in sva rekla, ker imava še 6 pingvinčnov, da greva poskusit še enega.
Glede na zdravstveno stanje trenutno, pa mislim, da če se bo pingvinček primu bo več kot čudež.
Se še tipkamo seveda. ko pridem mal k sebi.
papa




Barcula -> RE: Transfer MB v februarju... še katera? (9.2.2017 11:51:57)

Ja raj se pocartaj pa pol v postopek jaz sem mislila it že v novembru pa je mali dobil 6 otr. Pa so mi v ambulanti odsvetovali in potem sem še sama se full prehladila in res nisem šla zato sem počakala da so prazniki šli mimo in sedaj v akcijo.




Stran: [1]