RE: II pričakujemo MARCA 2017 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


snika -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (31.3.2017 21:23:16)

Živjo,
tudi midva sva zagledala težko pričakovani [sm=rozacrtici.gif]. Danes sem bila na krvnem testu, ki je prikazal rezultat 1714, na 15 dan od transferja.
Po petih letih upanja, še sedaj ne upam vrjeti da je tudi za naju posvetilo sonce. Upam da bo šlo vse naprej kot mora. Pravi sestra v centru mogoče so pa dvojčki ali trojčki. Mogoče pa, samo so mi vstavili samo eno celico.
Držim pesti še za ostale ki jo ne pričakujete.




Katte -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (1.4.2017 10:01:25)

Čestitam, snika! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
In srečno še naprej.




Damuš -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (1.4.2017 19:31:47)


IZVIRNO SPOROČILO: snika

Živjo,
tudi midva sva zagledala težko pričakovani [sm=rozacrtici.gif]. Danes sem bila na krvnem testu, ki je prikazal rezultat 1714, na 15 dan od transferja.
Po petih letih upanja, še sedaj ne upam vrjeti da je tudi za naju posvetilo sonce. Upam da bo šlo vse naprej kot mora. Pravi sestra v centru mogoče so pa dvojčki ali trojčki. Mogoče pa, samo so mi vstavili samo eno celico.
Držim pesti še za ostale ki jo ne pričakujete.


Čestitam Snika. take novice je pa vedno fajn prebrat. Srečno do konca, da bi čez 8 mesecev v rokah držala zdravega novorojenčka.

Imaš pa res visoko beto. Nazadnje, ko sem imela SS v 7. tednu, so mi namerili beto na dan ss 1400 pa še nekaj (za bolj točo številko bi morala pogledati). Pa je g. komentiral, da je to čisto normalen beta hcg za 7. teden.

Super ... držim pesti, da bo srečno do konca.




Lara87 -> RE: II pričakujemo MARCA 2017 (1.4.2017 22:33:48)

Tudi pri nas tokrat nebo nič [sm=smiley19.gif] ,je prisla [sm=hudicek1.gif] !
Vsem ki ste zagledale [sm=rozacrtici.gif] čestitke [sm=bravo.gif] in srečno do dneva D [sm=smiley1.gif] .
Vsem ki vam tudi ni uspelo pa vso srečo da bi čimprej zagledale [sm=rozacrtici.gif] !




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]