|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki 2018
22.5.2017 13:45:27   
Katte
Edini komentar, ki ga lahko dam je, da prej ko se spoprijazniš, prej bo minilo... Tudi mene matra isti problem.

Tudi jaz sem se naročila na pregled, imam ga 15.6., ko bom 9+1. So mi dali še en teden kasneje, pa sem prosila, če lahko kaj prej.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Januarčki 2018
22.5.2017 15:06:42   
LoveMyKids
Pozdravljene, se ena nosecka tukaj. Predvideni datum poroda je 7.1., prvi pregled imam pa v 9-em tednu, in sicer 31.5. Doma imam ze 2 sincka (6 in 4 let), tako da bo to moja tretja bebica.

Pocutje je OK, ce odmislim rahle vrtoglavice, utrujenost in slabost. Se pa nic ne "sparam", kar se telesne aktivnosti tice...pohodi, kolesarjenje (tudi downhill zaenkrat), plavanje, edino potapljanje bo na "off" letos. Drugace pa bo ocitno treba po nakupih, ker me vsi modrci tiscijo, da je za znoret.

Lep dan vsem!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Januarčki 2018
22.5.2017 17:39:47   
Pikapola
Jaz s spanjem res nimam težav zaenkrat, je pa bil problem na začetku ko sem še krvavela pa sedaj ko se bliža pregled, da ko se vlezem začnem preveč razmisljat in potem zaradi živcev ne morem zaspat. Sej bo, je lažje k imam že enega skrata doma, pa me zamoti. Lep soncen popoldan vsem :)

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Januarčki 2018
22.5.2017 21:30:42   
inikairka
HEJ KATTE TUDI JAZ IMAM PRVI PREGLED 15.6.2017 ...TE LAHKO VPRAŠAM IZ KEREGA KONCA SLOVENIJE PRIHAJAŠ?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Januarčki 2018
22.5.2017 21:35:35   
inikairka
sama sem že zelo nervozna saj bom takrat na prvem pregledu bla že v 9 tednu ,ker smo si zelo želeli ( doma imam dve punci stari 13 in 12 ) počutim pa se kot da sem prvič noseča...user posted image

(odgovor članu inikairka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 6:51:00   
Katte
Dobrodošle nove.
inikairka, jaz sem iz NM.
Ob prvem pregledu bom pa noseča 9 tednov in 1 dan.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu inikairka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 7:27:18   
Pikapola
Dobro jutro, danes sem bila na pregledu, eden od dvojckov se ne razvija in je ostal v maternici. Z drugim zaenkrat vse v redu, samo ga ogroža ta ki ni ok. G je reku da pocakamo se dva tedna, pol bo pa bolj zihr kaj se bo zgodilo. Danes ni hotu niti napisat materinske knjižice, tako da po moje res ni zihr. Bomo vidl kaj se bo dogajal, pozitivno naprej :)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 8:40:19   
sarica3
Dobro jutro, tudi za mano je prvi pregled, sem slišala kako mu bije srcek...neprecenljivo...smo za štiri dni manjši tako da imamo rok 11.1.2018.
Srečno vsem, uživajte v nosečnosti.

(odgovor članu Pikapola)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 8:42:25   
sarica3
Pikapola verjemi da bo vse v redu, misli pozitivno. Bomo tukaj vse držale pesti za tvojo pikico.
Še user posted image za srečo.

(odgovor članu Pikapola)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 9:21:14   
Katte
Pikapola, po mojem bo s pikico vse v redu. Če eden odmre, po navadi ne moti drugega. Posuši se oz. absorbira, drugi se pa razvija naprej. Niti ni tako hudo redko, tudi v višji nosečnosti kot je tvoja.

sarica3, čestitam za srčka!

Bo katera odprla skrito skupino na FB? Jaz ne pridem do računalnika, na telefonu pa ne morem tega narediti.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sarica3)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 9:31:45   
Pikapola
Sej bo :) Si kar ne morem mislt kolk je ta nosečnost drugačna od prejšnje, sedaj tolk negotovosti, nic ni ziher, krvavitve, sploh se ne morem sprostit in veselit. Hvala za pozitivne misli, lepe sončne dni vsem :)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 10:03:21   
brezbencina
Pikapola, verjamem da ti je hudo. Žal mi je da moraš skozi to in upam da bo tvoja pikica v redu. Jaz sem v prvi nosečnosti imela krvavitve in sem tudi do drugega trimesečja trepetala, če bo vse ok. In je bilo.
Sarica3 - tebi pa čestitke za srčka.

(odgovor članu Pikapola)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 11:39:17   
Cleia
Hej!

Če katero zanima, je tu FB skupina ;)

https://www.facebook.com/groups/1801793960079776/

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 13:39:00   
Katte
Hvala, ampak bi raje skrito Ringaraja skupino user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Cleia)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 14:21:14   
ani87
Pikapoka, držim pesti, da bo vse ok user posted image

Tudi jaz sem danes imela pregled. Vse je ok, slišal se je močen srčni utrip user posted image user posted image Mogoče sem edino malo šokirana, ker je UZ pokazal, da sta 2 user posted image user posted image Velikost enega 16.94 mm drugega pa 18.19 mm.
PDP je 1.1., ampak bo verjetno prej...

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 16:13:02   
mala jagodka
Hejla...čestitke vsem novim user posted image

Kako kaj počutje?
Mene zelo matra utrujenost, močno boleče prsi in pa občasno špikanje.
S kerih koncev pa prihajate?

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu ani87)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 17:25:08   
inikairka
hej hvala za dobrodošlico nam novim nosečkamuser posted image sama prihajam iz okolice slov.bistrice ...je še katera od tod?? ali pričakujete prvega otročka? no jaz že imam dve hčerki stari 13 in 12 let...user posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 20:58:15   
LoveMyKids
Jaz sem iz MB. No, preseljena na Stajersko. A mi lahko katera svetuje komu na NS, ker z ginekologi na tem koncu nimam izkusenj. Hvala user posted image

Pa lep vecer vsem user posted image

(odgovor članu inikairka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Januarčki 2018
23.5.2017 23:19:42   
Ana6118
Heej.
Da se se jaz malo oglasim. Prvi pregled sem mela ze pri 5t6d kjer je bila vidna mala pikica, ampak nismo se izpolnjevali materinske knjizice. Naslednjic sem narocena 30.5, takrat bom 8t3d tko da upam da se bo ze kaj vidlo in da vidim/slisim utrip.
A se poslusa utrip pri 8t? Sem prvic noseca tako da nevem :)

Kar se pa tice simptomov so pa kar.. lulanje, napihnjenost, slabost (bolj popoldanska kot jutranja), utrujenost pa se slabo spim. Ampk kljub vsemu presrecna :)!

Glede fb skupine.. se mi zdi da to lahko vidijo tudi drugi. A se ne da skrote narest. Da potem nihce razen clanov ne ve da si notri?

(odgovor članu LoveMyKids)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Januarčki 2018
24.5.2017 9:11:39   
brezbencina
ani87 - uau, kar 2 imaš! Čestitam in super, da je vse v redu.
Ana6118 - srček se lahko sliši tam od 6 tedna naprej. Tako, da na naslednjem pregledu se bo že videl in slišal.

Meni je poleg ostalih stvari začela nagajati še prebava. Zelo se je upočasnila, malo pa me tudi že daje slabost.
Drugače sem iz Ljubljne, to je moja tretja nosečnost. Doma imam 2,5 in 5,5-letna fantka.

(odgovor članu Ana6118)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Januarčki 2018
24.5.2017 19:50:27   
potepinka90
hej, hej..

še ena tukaj... nisem pa še čisto prepričana, če res spadam sem, ker imam zelo neredne menstruacije.
Si pa želiva bebija 3 mesece in tokrat se mi zdi da je to to (moj občutek).
Test sem naredila pred tednom dni in je bil sicer negativen baby check.
Ampak sedaj imam pa kar veliko, ampak nekaj netipičnih znakov ... napihnjenost, glavobol, vetrovi,
driska, apetit, imam že prav šlavfek okrog trebuha, pa imam drugače raven trebuh, sej sama mislim, da sem se res samo zredila, ker apetiti imam
pa tudi povečan...samo še jem, pijem, lulam...
Mi je pa res čudno, če bi tako hitro prišli vsi teli simptomi...
Uglavnem kaj ve mislite? Seveda bom naredila še enkrat test, ampak bom vseeno še malo počakala.
Hm....user posted image

(odgovor članu brezbencina)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Januarčki 2018
24.5.2017 21:08:32   
slovenka
Ojoj, jaz pa že reeeees dolgo nisem bila na RR. Sem mislila, da več ne obstaja. user posted image Še čudno, da sem se spomnila gesla...

To pomeni, da sem pa že res v letih user posted image hihi...

Pa vidim, da vas je kar precej takih, ki ste že v 3. noseče... jaz tudi, moja dva sta stara 6 in 8 let, kmalu bosta še eno leto gor. PDP pa mi kaže 31.1., a po preteklih izkušnjah to pomeni, da bo glih za valentinovo rojen user posted image ali pa kje za prvi pomladni dan user posted image user posted image

No, danes je bil plusek, bomo morali še malo prekontrolirati, če je res. Se mi zdi vse nekam drugače kot v prvo in drugo, pa tudi prvi dve nosečnosti sta bili zelo različni med seboj.

Skratka, če bo vse dobro, bi se vam kar pridružila tu in tam. Pri prvi sem bila non stop na RR, pri drugem pa tudi nekaj... sem stara 37 let in se spomnim, da smo imele pred leti take nosečke in sem si mislili, ojoj, ste pozne user posted image

Vas bom z veseljem spremljala. Jaz morda nisem tako zelo vzhičena kot prvič, tako da bomo še kar malo počakali, preden pokličem svojo ginekologinjo... pa ko vem, kako bo skimavala z glavo... zakaj bi imel nekdo pri 37. otroka... da bo imel pri abrahamu tečnega najstnika. To mi je rekla že enkrat... user posted image Pa v službi bodo v šoku totalnem, ampak me ne briga. user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu potepinka90)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Januarčki 2018
25.5.2017 7:00:22   
Katte
Dobrodošle nove!
slovenka, kako si prestara??! Jaz sem 38, 39 bom, ko bom rodila. Pa se nimam za staro, sem mlada mamica user posted image . Saj bo težko, ko bomo imeli najstnike pri 50, hkrati nas bodo pa ohranjali mlade.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Januarčki 2018
25.5.2017 10:09:04   
slovenka
37 sem sedaj :) A ko sem bila prvič noseča, sem bila 28, sem bila med prvimi v mojem krogu prijateljic, v moji službi pa sploh... a potem mi zdravnica reče, da nisem več ravno rosno mlada, da sem že bolj v srednjih letih :) Le kaj bo sedaj rekla... :)

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Januarčki 2018
25.5.2017 10:24:23   
Katte
Moja G je navijala za, ko sem ji kakšno leto nazaj povedala, da razmišljava še o enem user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?