ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


lila9 -> ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (27.7.2017 14:12:10)

Zdravo punce. Sem si drznila odpretinov forum, za vse, ki ll pričakujemo avgusta. Veliko sreče vsem!!! [sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=pikapoka1.gif]




lila9 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (27.7.2017 14:20:29)

[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]AVGUST 2017[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]



5.8.

lila9







Skupaj nas je: 1


[sm=bravo.gif]Navijačice:[sm=bravo.gif]
Katte, bejbibu, sarica3




Katte -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (27.7.2017 15:03:39)

Držim pesti za čimveč pluskov!




pika poka 1 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (27.7.2017 15:46:43)

Ojla!

Evo še mene na seznam. Tokrat zadnjič! [sm=smiley36.gif]
NE pričakujem je 11.08. imamo pa že enega otroka doma.

V torek sem bila na UZ. Kao med 10-14 dnem po prvem dnevu M. Ginekolog mi je rekel po pregledu, da vse super izgleda in da vidi, da so jajčeca že pripravljena,
vendar je ovoj še zadebeljen in takrat (torej v torek) še ne bo ovulacije, da pa bo prišla verjetno nekje v petek, soboto. In itak sem te njegove besede zagrabila in sem rekla mojemu, da slončkava danes, jutri in v soboto in ni hudič, da se ne bi primlo [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

No danes teden pa tako imava posvet v neplodnostni z vsemi izvidi (kri, UZ in spermiogram). Takrat bo tudi vse jasno...

Dajmo punce pobarvat avgust v zeleno! [sm=bravo.gif]




bejbibu -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (27.7.2017 18:06:19)

Navijam močnoooo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za vse![sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]




Anonimen -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (28.7.2017 7:03:08)

Zdravo. Tale mesec sva zacela tudi midva [sm=sloncek.gif] tako da je ne pricakujem okrog 10.8. Trenutno sem se prijavljena kot anonim., zaradi vseh starih objav in do pluska naj bo raje tako ;)

Neeeestrpno cakam na plusek :)




lila9 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (28.7.2017 9:32:32)



[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]AVGUST 2017[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]



5.8.

lila9



10.8.

anonimna


11.8.

pika poka 1






Skupaj nas je: 3


[sm=bravo.gif]Navijačice:[sm=bravo.gif]
Katte, bejbibu, sarica3






MartinaTaja -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (29.7.2017 19:18:39)

Ne pričakujem je 31.8.17




Anonimen -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (30.7.2017 8:52:42)

Pozdravljene punce.
Ne da mi miru in bi vas vprasala v kolikor mi zna kdo pomagati
Sem noseca po transferju etz z terapijo 3x na dan po eno t estrofem in estimo.
Ker je bil krvni test pozitiven so mi rekli da naj estrofem preneham jemati in nadaljujem z estimo 3x na dan v noznico kot prej.
Sedaj po 4 dneh so vsi nosecniski znaki izginli. Prsi so ratale mehke, ni slabosti in ni krcev.
Prej sem imela enx ze ss in me skrbi da se bo ponovilo. Ima katera podobne izkusnje in je nosecnost normalno potekala?
Hvala vam. Pa uspesno tudi vam.




bučka5 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (2.8.2017 6:36:38)

Zdravo punce.
Kako poteka kaj pri vas? Jaz imam se tocno teden dni do testka, ampak mislim da ne bo nic, ker nimam se cisto nobenega znaka :(. Glede na prejsne nosecnosti ko sem v teh dneh ze skoraj test delala :).




Shana86 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (4.8.2017 18:20:17)

Zivjo, se mene na seznam: 24.8. (4.krog), 3. otrok

Katte zal mi je za tvojo izgubo [sm=smiley13.gif] Si ne predstavljam, kako ti je. Kdaj bosta sla v nove boje? Priznam pa, da se mi je pri tvojih postih vseskozi zdelo, kot da ves, da nekaj ne stima. Neka zadrzanost se je cutila. Mogoce pa samo previdnost zaradi prejsnjih ss?

Glede znakov: jih nikoli nisem imela pred pricakovano M, zaceli so se nekje pri 6 tednih. Prej so bili isti kot pri pms, pac sto in ena varianta. 1x ful bolece prsi, pa napihnjenost, pa utrujenost, celo slabost, vse mi je smrdelo, pogosto na wc... pac progesteron dela v vsakem pms, isto kot pri zgodnji nosecnosti. Tko da te stvari analizirat je brez veze. Jaz sem bila vseh 3x noseca takrat, ko sem najmanj pricakovala. Zadnjic sem celo test delala sele po enotedenski zamudi, mi prej sploh ni padlo na pamet.

Navijam za vse! [sm=bravo.gif]




Katte -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (4.8.2017 18:51:45)

Hvala, Shana 86. Ja, imela sem smolo. Se zgodi in se je pač nama. Je hudo, sploh, če si ti tisti, ki moraš sprejeti odločitev. Se bom že pobrala. Saj imam moja dva fanta.
Razen, če si moj po kakšnem čudežu premisli, sva zaključila. Po tihem še vedno upam, ampak ni zelo verjetno.
Še vedno pa sem tukaj za vse vas in sem vesela vsakega pluska, posebej, če ga zagleda kakšna od starih bork.




Trinica -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (4.8.2017 19:44:28)

Punce, redno vas berem, ampak nisem želela prejšnji mesec pisat, sem imela ves čas slab občutek - me ni varal, tako da vsaj to je ok [sm=smiley1.gif]

Po slabem letu poskušanj sva julija ugledala prvi plus, rahli izcedki ves čas, nato pa diagnoza: izvenmaternična in odstranitev enega jajcevoda [sm=smiley19.gif] je že moralo biti tako, ampak rabiva vseeno malo časa, tako da do nadaljnega iz srca navijam za vse vas [sm=bravo.gif] Ko zmorem, gledam iz pozitivne strani, zdaj vsaj vem, da lahko zanosiva naravno, tako da upam, da kmalu zbereva pogum in dočakava malo štručko [sm=smiley36.gif]

Katte ne vem kaj se je zgodilo z vajino pikico, nisem zasledila, če si kje napisala, ampak mi je res hudo [sm=smiley19.gif]. Skratka pošiljam ti en velik objem, zelo mi je žal za vajino izgubo [sm=smiley19.gif]




Katte -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (5.8.2017 13:56:02)

Trinica, tudi meni je hudo za tvojo pikico. Čimprej v nove boje, ni druge [sm=smiley13.gif].




Allstar -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (8.8.2017 7:25:44)

Oooo Katte in Trinica žal mi je [sm=smiley19.gif]... Ni ga hujšega na poti do [sm=duda.gif] kot pa to, da se dolgo trudiš potem pa še SS [sm=smiley13.gif]..

Midva pa sva že čez mejo 2 let poskušanja, tako da jo zdaj pavsak mesec že pričakujem, tokrat 24.8....




darja91 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (8.8.2017 8:37:22)

Držim pesti, da se prikažeta [sm=rozacrtici.gif]. Jaz [sm=hudicek1.gif] ne pričakujem 25.8. :)




Anonimen -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (8.8.2017 8:47:41)

Hojla punce [sm=smiley1.gif]
Načeloma vsak mesec redno berem forum. Sem sicer bolj malo aktivna, ker pač nama po naravni poti ni usojeno. Mislila sva iti v nov postopek v jeseni, a sva ga odložila za nedoločen čas, saj morava speljati najprej en drug projekt. HB imam doma že enega sončka, tako da je lažje.
Me pa nekaj zanima. Ker sem danes doma sem malo raziskovala o naravnih metodah zanositve. Pač - vseeno ne bova obupala - mogoče bi nama pa uspelo. A je katera poizkušala zanositi glede na luno?

A [sm=miska.gif]




darja91 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (9.8.2017 10:24:35)

[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif] AVGUST 2017 [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]

[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]

5.8.

lila9


9.8.

bučka5


10.8.

anonimna


11.8.

pika poka 1


24.8.

Shana86


25.8.

darja91


31.8.

MartinaTaja


Skupaj nas je: 7

Nosečk:


[sm=pikapoka1.gif]


Navijačice:
Katte, bejbibu, sarica3




pika poka 1 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (9.8.2017 11:33:55)

Ojla!

Neko zatišje je tukaj gori. Ste vse na dopustu? [sm=morje.gif] [sm=smiley1.gif] A je že katera za obarvat zeleno? [sm=bravo.gif]

Da poročam najino stanje...tako ali drugače, še letos BOM nosečka [sm=smiley36.gif]
Imela sva namreč kontrolo z izvidi. Z mano je vse OK. Moj pa je imel malo slabši izvid, zato gre še 1x na spermiogram.
Datum ima septembra. Oktobra pa greva spet na posvet. In če do posveta ne zanosiva naravno, me čaka IVF. To pa gre baje zelo hitro.
Tako da mi je rekla zdravnica, da bom še letos nosečka [sm=jezicek.gif] Vseeno pa upam, da nama uspe naravno.
Se pa malo bojim tega postopka...špikanje z iglami...postopek pod narkozo... Kakšno mnenje imate ve o IVF?

Če do konca tedna ne dobim M, testkam v ponedeljek.

Pozdravček [sm=rozica.gif]




Anonimen -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (11.8.2017 7:38:06)

Hei!

pika poka1...Naj te ne bo strah postopkov, sploh če si v MB. Mi2 sva imela tam 4 postopke za 1 otroka in sedaj 2 za drugega. Pa nikoli nisem dobila občutka strahu (če odmislim tisti strah od punkcije dalje). Tako da kar pogumno, če vama seveda prej mogoče ne uspe po naravni poti [sm=smiley1.gif]

A [sm=miska.gif]




Allstar -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (13.8.2017 14:50:29)

Kako ste punce?
Res je zatisje na forumu, ste vse na morju in čofotate [sm=smiley1.gif]?

darja91 mene si pozabila dat na seznamček [sm=smiley1.gif]

anonimna [sm=miska.gif] kako glede na luno? To pa prvič slišim. Za razno razne dodatke za pojest/popit in "najboljše" poze sem že slišala, nisem pa še slišala za vpliv lune.

pika poka 1 kakorkoli ti uspe, samo da ti letos uspe [sm=smiley1.gif]! Tudi če z IVF, samo da je, a ne? Midva imava pa še nekaj IUI pred IVF, naju nočejo dati direktno na IVF, ker naj bi bilo z obema vse OK.




Pozitivka14 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (13.8.2017 21:19:30)

Hej borke,

Naj se vam pridruzim se jaz. V torek pricakujem oz. Ne pricakujem obiska.
S partnerjem ze nekaj let "delava" pa nic. Enkrat je bilo pa zal neuspesno. IMN. 😔

Tokrat pa... ne vem zakaj ampak cutim da bi lahko bilo.
Ves cas sem utrujena (zadnjih nekaj dni), alko mi sploh ne pase (pa sem drugace bila kar priden uporabnik) 😉
Pa ves cas imam obcutek da sem na wc-ju.... ostalih "kao" znakov pa nic.





darja91 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (13.8.2017 22:21:42)


IZVIRNO SPOROČILO: darja91

[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif] AVGUST 2017 [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]

[sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=nosecka.gif][sm=bravo.gif][sm=duda.gif][sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]

5.8.

lila9


9.8.

bučka5


10.8.

anonimna


11.8.

pika poka 1



15.8.

Pozitivka14


24.8.

Shana86

Allstar


25.8.

darja91


31.8.

MartinaTaja


Skupaj nas je: 7

Nosečk:


[sm=pikapoka1.gif]


Navijačice:
Katte, bejbibu, sarica3






darja91 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (13.8.2017 22:24:56)

Allstar in Pozitivka14 sem vaju dodala [sm=smiley1.gif]

Sedaj pa samo upam na čim več [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]
lila9, bučka5, anonimna, pika poka 1, kako pa je pri vas? [sm=pikapoka1.gif]




pika poka 1 -> RE: ll pričakujemo AVGUSTA 2017 (14.8.2017 10:01:39)

Mene lahko obarvate rdeče. Danes je pritekla, s tridnevno zamudo.
Lahko si mislite kakšna čustva vse sem doživljala, ko je ni in ni bilo....Danes pa razočaranje.
Ampak kaj naj...ne preostane mi drugega kot da se poberem in grem z dvignjeno glavo naprej.
Še vedno imam rezervo.

Allstar, z nama je tudi vse OK. No edino mož ima koncentracijo semenčic malo nižjo, ampak še vedno dovolj dobro za naravno zanositev. Vse ostalo...volumen, gibljivost semenčic je OK. Ne vem na podlagi česa je zdravnica predlagala IVF in ne recimo IUI. Mogoče zaradi mojih let...mogoče je IVF bolj zanesljiva in glede na moja leta ne smemo ''zgubljat časa''...ne vem. Vem samo, da bom naredila vse kar mi bodo rekli, da pridem do želenega rezultata.

Srečno punce!!




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>