RE: Septemberke 2017 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Tara9 -> RE: Septemberke 2017 (15.10.2019 13:16:57)

annnaa kremico kupujem v spletni trgovini zlata ptička, bronhi paket vzamem, gre za kombinacijo čajčka in kremice. Pri nas preverjeno top zadeva. Pogooglaj malo. Sicer pa hvalijo tudi spletno stran aurora in njeno smrekovo mazilo ter materino dušico.

Glede pleničke je bila res ekstra pridna, pri starejši nam še zdaleč ni šlo tako dobro. Vsak je po svoje, so res individualna bitjeca. Saj se nikamor ne mudi. Kuža nas je zapustil pri 8 letih, nepričakovano in je bilo še toliko huje. Stalno zdrav, potem pa nam je zbolel. Noro manjka in smo prav izgubljeni brez. Nisva pa še našla takega, da bi začutila ta pravo kemijo.




annnaa -> RE: Septemberke 2017 (16.10.2019 10:26:43)

Hvala Tara9 za tole spletno trgovino. Je nisem prej poznala, sem pa nekaj glih kupila.

Kako ste ostale?





me83 -> RE: Septemberke 2017 (11.11.2019 14:44:38)

Zdravo!
Kako ste kaj? Mi tako tako,... Ze od septembra naprej se mucimo z bolzenimi, prehladi pri tamali,... ko pa ona pride k sebi pa se bratec ali sestrica zbolita,... upam, da kmalu pridemo k sebi 😊 pac problem je zaradi bolezni, pa neg in vse skupaj.
Nasa je koncni zacela malo bolj govorit,... saj drugace pa je zelo pridna punca, je sedaj ze fajn, ko so vsi trije dovolj samostojni, se sami igrajo, itd. Tamala gre sama na kahlico, se slece, oblece itd. Luksuz 😀
Javite se kaj!




Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 31 32 [33]