nuhalna svetlina in spol (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> nuhalna svetlina in spol (16.10.2017 8:26:12)

Nama so napovedali fantka.
Kako je bilo pri vas kaj so napovedali in kaj ste potem rodile? So komu na morfologiji napovedali potem drug spol.
Je kakšna možnost da fant se postane punčka ali lahko kar nakupujem za fantka 😄.




bucka* -> RE: nuhalna svetlina in spol (16.10.2017 8:42:28)

Zivjo!
Jaz imam z nuhalne slikico, kjer je oznaceno in se vidi "lulcek". Sem rekla: a pol bo fantek? Odgovor je bil: "razen ce strcelj odpade!"

Na morfologiji dete ni zelelo pokazat spola in sele na nasleenjem pregledu (se pravi dokaj pozno), sem izvedela, da bo 90% puncka! :-)

Nisem upala verjet do konca, sicer sem se pripravila na puncko, ampak tisti "strcelj" me je preganjal do zadnjega :-)
OCITNO JE ODPADEL, KER SEM RODILA PUNCKO :-D

Jaz bi na tvojem mestu pocakala na pregled pri svojem G in ga potem tud vprasala kok siguren je za spol. Meni je najprej rekla 70%, pa mi ni blo se dost prepricljivo za soping :-)

Cestitke in srecno do konca!!!




Anonimen -> RE: nuhalna svetlina in spol (16.10.2017 8:57:37)

Kaj res :), zanimiva zgodba.




diamantina -> RE: nuhalna svetlina in spol (16.10.2017 11:04:55)

Zadnjič sem gledala eno oddajo, kjer so razložili, da smo do 15 tedna po videzu vsi punčke in imamo vsi enak štrceljček oz. bunkico. Potem s 15. tednom pa začne pri fantkih prevladovati kromosom y (pri spolnih kromosomih) in začne rasti lulček iz te bunkice, pri punčkah pa klitoris in se bunkica zmanjša, razvijejo se male in velike sramne ustnice ipd.

Na nuhalni je tako slepa sreča, če ugotovijo spol. Itak je možnost 50%. [sm=smiley36.gif] Morfologiji gre bolj verjeti.




Southeast -> RE: nuhalna svetlina in spol (22.10.2017 12:59:05)

Meni so na nuhalni dvakrat napovedali fantka in sta bila res.
Na morgologiji sta oba veselo razkazovala svoje premozenje. V bistvu se je pri obeh na vsakem pregledu videlo, kaj bo. :)




Stran: [1]