Kje nakupujete (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Zdrava prehrana



Sporočilo


Pappilon -> Kje nakupujete (10.1.2018 2:15:57)

Živjo, zanima me kje največ nakupujete živila.
Jaz sem sicer taka da gledam večinoma akcije ampak je to zelo zamudno in za en teden hrane porabim skoraj cel dan če grem od trgovine do trgovine.
Izbrala sem pot da pogledam vse leake in potem izberem trgovino v kateri imajo največ stvari ki jih potrebujem.
Ta teden mi pride prav tuš, če še katero zanima prilagam Link do kataloga.
Letak Tuš
Pa hvala za odgovore že v naprej.
Anna




Bojana88 -> RE: Kje nakupujete (22.1.2021 11:08:36)


IZVIRNO SPOROČILO: Pappilon

Živjo, zanima me kje največ nakupujete živila.
Jaz sem sicer taka da gledam večinoma akcije ampak je to zelo zamudno in za en teden hrane porabim skoraj cel dan če grem od trgovine do trgovine.
Izbrala sem pot da pogledam vse leake in potem izberem trgovino v kateri imajo največ stvari ki jih potrebujem.
Ta teden mi pride prav tuš, če še katero zanima prilagam Link do kataloga.
bet at home
Pa hvala za odgovore že v naprej.
Anna


Na kmetijah, večinoma meso, zelenjavo pa si sama naredi. SPloh kar kopujeta od mesa v trgovinah se jaz ne bi niti pritaknila. Ko vam uvozijo meso iz pakistana pa gor napišejo pridelano v Sloveniji pa ste vsi srečni :)




podezeljek -> RE: Kje nakupujete (23.5.2021 20:55:31)


IZVIRNO SPOROČILO: Bojana88


IZVIRNO SPOROČILO: Pappilon

Živjo, zanima me kje največ nakupujete živila.
Jaz sem sicer taka da gledam večinoma akcije ampak je to zelo zamudno in za en teden hrane porabim skoraj cel dan če grem od trgovine do trgovine.
Izbrala sem pot da pogledam vse leake in potem izberem trgovino v kateri imajo največ stvari ki jih potrebujem.
Ta teden mi pride prav tuš, če še katero zanima prilagam Link do kataloga.
bet at home
Pa hvala za odgovore že v naprej.
Anna


Na kmetijah, večinoma meso, zelenjavo pa si sama naredi. SPloh kar kopujeta od mesa v trgovinah se jaz ne bi niti pritaknila. Ko vam uvozijo meso iz pakistana pa gor napišejo pridelano v Sloveniji pa ste vsi srečni :)


Meso od lokalcev, ker je vedno sveže, zelenjavo nekaj pridelamo sami, nekaj starši ... Glede trgovin (petek nabava, akcij ne gledam enkrat je hofer, enkrat spar, mercator bolj ne, ker mi ni spotoma)...
To bi bilo to, na kratko.




Lelly28 RR -> RE: Kje nakupujete (31.5.2021 22:12:18)

Sama najrajši kupujem po akcijah v trgovinah, ki so mi blizu. Poleti grem pa kar k staršem, ki imajo vrt in si tam naberemo sadje in zelenjavo, ki jo imajo.




Tasykaa RR -> RE: Kje nakupujete (2.6.2021 21:56:24)

Meso nekaj kupim domače nekaj v mesnici, zelenjavo v večini pridelam doma, pozimi kdaj kaj dokupimo če zmanjka 😀 sadje nekaj domače, vse ostalo pa nakupujem v hoferju 😉 





Stran: [1]