|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2018
16.4.2018 15:04:38   
Pinky92
Živjo punce tudi jaz bi se vam pridružila čeprav imam rok šele 4.12 vem da bom usaj en teden prej zaradi CRja :) Fb skupino že imate?

(odgovor članu Bloby)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Novembrke 2018
17.4.2018 9:37:36   
Bibabuba12
V fb skupino dodajam jaz, tako da ce katera zeli naj se mi javi v zs. user posted image

Sama sem se vedno z minimalnimi nosecniskimi znaki, tako da sem prav vesela. Ne vem kako bi prezivela, da bi ob enoletniku se vsaki dan bruhala ali pa da bi mi bilo cel cas slabo. Se pa vedno bolj zavedam kako pestro bo tole, glede na to, da bo samo 20 mesecev razlike med mlajsima. user posted image

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Novembrke 2018
17.4.2018 13:16:19   
riibiica
hej, se tudi jaz malo javljam user posted image
V petek sem imela pregled, videla otročka in utrip, včeraj sem bila že v laboratoriju in dala kri, zdaj pa čakam še na nuhalno 9.maja.
Če bo tam vse ok se vam takrat pridružim na fb.
Nosečniški siptomi se mi pa malo umirjajo in upam da ni to samo začasno :)

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Novembrke 2018
17.4.2018 18:37:48   
ceja
Živjo nosečke ;)

Spet jaz. Tudi moj pregled je za menoj in drug teden imam NS. Jaz bruham na vsake toliko, slabost pa redko kateri dan da ni user posted image
Predvidevam, da imam zato slabše rezultate.
Me pa nekaj zanima...A to kmalu izveš kakšen porod te čaka? Pinky92 kako to,da si izvedela tako hitro? Pričakujem prvega in imam rok v prvi polovici v novembru.
Pozdravček

(odgovor članu riibiica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Novembrke 2018
18.4.2018 19:45:01   
Pinky92
Ceja to je moja druga nosecnost. V prvi sem imela CR zaradi povečanih jetrnih encimov ter žolčnih kislin, porod so mi sprožili že v 37t. Ker imam nažalost še vedno povečane jetrne encime vem da mi bodo mogli tudi pri drugi nosečnosti sprožiti porod z CRjem.

(odgovor članu ceja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Novembrke 2018
19.4.2018 11:06:15   
Monaco
Pozdravljene,
tudi jaz bi se vam pridružila.Rok imam 8.11.2018. Moja druga nosečnost. Prvič sem rodila 6 tednov prezgodaj.
user posted image

_____________________________

ko prideš do križišča in ne veš kam it...vse poti so prave, ena je bolj ravna, druga strma, tretja ovinkasta... vednar vsaka je premagljiva

(odgovor članu Pinky92)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Novembrke 2018
1.5.2018 17:14:39   
clementina
Pozdravljene, žal vas zapuščam. Namesto 7.5 pregled nuhalne pristala včeraj na urgenci, kjer so ugtovili, da je plod umrl v 8 tednu. Žalost, vendar upanje ostaja.
Upam da sledijo kakšne dodatne preiskave, po tretjem spontanim splavu.
Vso srečo vsemuser posted image


(odgovor članu Monaco)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Novembrke 2018
5.5.2018 7:24:21   
teyika
Clementina moje sozalje. user posted image res bi bilo dobro,da gres na kaksna testiranja zarad teh ss. Vzrokov je lahko vec. Bo pa naslednjic user posted image

(odgovor članu clementina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Novembrke 2018
12.5.2018 17:22:36   
riibiica
Hei :) za mano je nuhalna in vse je ok :) tako da bi se vam rada zdaj tudi jaz pridruzila na fb..

(odgovor članu teyika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Novembrke 2018
14.5.2018 18:18:42   
Borovnica123
Živjo nosečke!user posted image Sem nova na forumu. Sem drugic noseca. Rok imam 20. Novembra. Na NS je bilo vse okej. Prva nosecnost pa se mi je zaradi nepravilnosti ugotovljenih na NS koncala v 15. tednu. V veselje mi bo sodelovati na forumu 🙂

Tudi jaz bi se vam rada pridruzila v skupini na FB

< Sporočilo je popravil Borovnica123 -- 14.5.2018 18:19:42 >

(odgovor članu riibiica)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Novembrke 2018
14.5.2018 21:27:58   
Dooraa
Hey, tudi jaz bi se rada pridružila vaši skupini:) Sicer sem že pisala Bibabuba12 vendar zaenkrat še ni nisem prejela nobenega povabila v skupino.user posted image

(odgovor članu Borovnica123)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Novembrke 2018
15.5.2018 11:32:37   
Bibabuba12
Dooraa, od tebe zal nimam nobenega sporocila, zato te ne morem dodat. Jutri pa tudi mene caka nuhalna, koncno. Da vidim fizolcka koliko je zrastel od takrat, ko sem ga pred petimi tedni zadnjic videla. 😊

(odgovor članu Dooraa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Novembrke 2018
15.5.2018 13:12:54   
kozorogec
Pozdravljene nosečke :)

Tudi jaz se vam pridružujem. Rok imam 11. 11. 2018. Upam, da ne bo glih na Martinovo :). Bili smo že na nuhalni in je baje vse ok. Je pa že ginekolog videl, da bi mogoče bil fantek :). Doma imamo že 16 mesečno punčko. Tako, da bo zelo pestro tudi pri nas. Je bilo pa tudi pri nama nepričakovano, ker je bila prva nosečnost po IVF, sedaj pa naravno. Tako, da bo to mali čudežek :).

Sem pa imela v 6. tednu obilno krvavitev, ki je k sreči izzvenela. Jedla sem do 12. tedna dabroston. Bilo mi je grozno slabo, zjutraj še posebno. Vrtoglavice so pa skoz prisotne, zjutraj potrebujem 1 uro, da pridem k sebi. Občasno imam hude bolečine v križu, kot da bi dobila menstruacijo oz. kot da bi mela manjši popadek. Evo to je z moje strani zaenkrat.

Se že veselim novih vprašanj in tem :)

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Novembrke 2018
19.5.2018 21:17:41   
Neli3
Zivjo!

Koncno sem vas tudi jaz nasla 😉 pricakujem dugega otrocicka, rok imam 5.11.. Doma nam ze dela druzbo 21 mesecnik ob katerem ni nikoli dolgcas user posted image zaenkrat se pocutim res super in upam, da bo tako tudi v bodoce! Na nuhalni pravijo, da bo fantek ampak prav verjamem jim pa ne ker v prvo so napovedali puncko, rodil pa se je fantek user posted image

Kako ste pa kaj ostale sonosecke? Ali se sprejemate v fb skupinico?

Lp

(odgovor članu kozorogec)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Novembrke 2018
23.5.2018 14:17:34   
Keri123
Pozdravljene nosečke,
sem študentka 3. letnika Fakultete za vede o zdravju in bi Vas lepo lepo prosila, če si vzamete minutko časa in rešite anketo, ki mi bo v veliko pomoč pri izdelavi diplomske naloge.
Hvala!! user posted image
https://www.1ka.si/a/168374

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Novembrke 2018
28.5.2018 13:03:38   
Valencia
Živjo punce, še kaj čvekate tukaj?

Tudi mi čakamo na našega škrata, ki naj bi prišel na svet sredi novembrauser posted image


Če bi katera rada poklepetala v anonimnosti in ne na FB, se mi lahko pridruži :)


Lp

(odgovor članu Keri123)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Novembrke 2018
30.5.2018 9:39:58   
erised
Valencia smo se res malo bolj na FB preselile - je tukaj kar malo zamrlo.
Jaz sem ravno dobila datum morfologije (20.6.) me prav zanima, če se bo videlo kdo se skriva v trebuščku user posted image
Prejšni teden sem imela posvetovalnico in vse kaže super, izvidi so ok, razen glavobolov pretekli teden me nič ne matra.
Končno se je tudi raven energije popravila, da mi ni treba spati vsako popoldne, čeprav se še vedno prileže počitek sem ter tja. Še vedno sem športno aktivna, ampak se mi pozna, da mi hitreje pojenja energija.

Izgleda, da bom skoraj res vsak čas že na polovici user posted image , trenutno aplikacija pravi, da je 17t6d.

Imam pa zadnje čase obsesijo z youtube kanali mamic in nosečk ter z brskanjem po spletnih straneh user posted image

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Novembrke 2018
31.5.2018 21:29:04   
Fatamorgana
Hejla.. Tudi jaz pričakujem v začetku novembra user posted image . Me pa zanima, ali imate ve samo en PDP ali jih mate več? Ali katera ve, kdaj se ga dokončno potrdi oz. dodeli novega?
P.S. to je moja prva nosečnost 😉

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Novembrke 2018
1.6.2018 8:15:33   
erised
Fatamorgana
jaz imam po izračunih 8.11. po nuhalni je bil 4.11. ampak nazadnje na posvetovalnici mi je tudi gledala tistega 8.11. tako da to tudi mene zanima kdaj ga morajo določit. Na morfologiji mogoče?

(odgovor članu Fatamorgana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Novembrke 2018
11.6.2018 22:15:12   
Fatamorgana
Tudi jaz ga imam 8.11. Na nuhalni pa mi je dal glede na uz 3.11, in glede na datum zadnje menstruacije 27.10. Tako da trenutno nevem pri čem smo xD bom pa ginekologa jutri na morfologiji vprašala kateri datum bo obveljal 😊

(odgovor članu erised)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Novembrke 2018
20.6.2018 12:33:02   
Valencia
Rok baje zelo neradi prestavljajo.

Mi smo pa na sredini novembra, ampak glede na velikost, bo najbrž prej user posted image

(odgovor članu Fatamorgana)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Novembrke 2018
21.6.2018 10:18:56   
renata7
Sem Renata Javornik, študentka zaključnega letnika podiplomskega študija psihologije v Mariboru. V sklopu magistrske naloge raziskujem povezavo med kakovostjo partnerskega odnosa in občutkom kompetentnosti za opravljanje starševske vloge med nosečimi pari.

Drage nosečke user posted image in bodoči očki,
vzemite si par minutk in mi s tem pomagajte pri magistrski nalogi.
POZOR!
Raziskava je namenjena tako bodočim mamicam KOT TUDI OČKOM! :) Zato prosim, rešita oba:)user posted image

Hitro klik na naslednjo povezavo: https://www.1ka.si/a/175908
Hvala:)user posted image

(odgovor članu iva.anam)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Novembrke 2018
22.6.2018 16:01:35   
Keri123
Nosečkee :) lepo vas prosim, če si vzamete nekaj minut in izpolnete mojo anketo in mi s tem veliko pomagate pri moji diplomski nalogi o zdravstvenem stanju nosečnic.Hvala!
https://www.1ka.si/a/168374

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Novembrke 2018
2.7.2018 14:08:59   
smarcanka01
Tudi mi se vam pridružimo novembra. Prosim, če me dodate na FB. Zaenkrat vse bp, brez slabosti brez Bruhanja, edino utrujenost ... na začetku je bila seveda kriva"spomladanaska" utrujenost ;)

(odgovor članu Keri123)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Novembrke 2018
4.7.2018 10:43:26   
renata7
Sem Renata Javornik, študentka zaključnega letnika podiplomskega študija psihologije v Mariboru. V sklopu magistrske naloge raziskujem povezavo med kakovostjo partnerskega odnosa in občutkom kompetentnosti za opravljanje starševske vloge med nosečimi pari.

Drage nosečke in bodoči očki,
vzemite si par minutk in mi s tem pomagajte pri magistrski nalogi.
POZOR!
Raziskava je namenjena tako bodočim mamicam KOT TUDI OČKOM! :) Zato prosim, če rešita oba:)

Hitro klik na naslednjo povezavo: https://www.1ka.si/a/175908

Če pa poznate še kakšen par v veselem pričakovanju, pa zadevo le sporočite naprej:)

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?