Brezplacno Hipp predavanje o zdravi prehrani prvih 1000 dni (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Prehrana otrok



Sporočilo


maca83 RR -> Brezplacno Hipp predavanje o zdravi prehrani prvih 1000 dni (17.4.2018 14:23:11)

Za vse nosecke in mamice se bolj malih malckov Hipp v Mini City v BTC organizira predavanje o zdravi prehrani. Več o tem pa tukaj
Se vidimo tam?




maca83 RR -> RE: Brezplacno Hipp predavanje o zdravi prehrani prvih 1000 dni (26.4.2018 21:19:26)

Se kratka obnova. Bolje pozno kot nikoli.

Zvedela sem par novih stvari, veliko pa sem vedela ze od prej iz sole za starse, predavanju o uvajanju ter prakse z nasim malim srckom.

Zame nekaj novega: Baje z nezdravo prehrano v nosecnosti skodimo tudi svojim vnukom, saj ima zarodek ze spolne celice in obratno se lahko za marsikatero svojo zdravstveno tezavo zahvalimo mamam in babicam, ki so nas hranile z neumnostmi prvih 1000 dni nasega obstoja (ze v trebusckih).
Ocki vplivajo na otrocka s svojo prehrano tri mesece pred spocetjem in potem vse zivljenje kot vzorniki.

Dobile smo nekaj sponzorskih darilc (mali ze pridno poliva okroh z novo skodelico) in degustirale HiPP sokce. Pila sem jih prvic in jih bom gotovo se kdaj :)

Ce bo se kaksen datum, priporocam.




Stran: [1]