Igre na prostem (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Igre, izštevanke, pesmice...



Sporočilo


lola85 RR -> Igre na prostem (5.6.2018 9:42:47)

Zdaj je idealen čas za igro zunaj. Pa se še spomnite iger, ki smo se jih včasih igrali, ko še ni bilo toliko računalnikov in telefonov?[sm=smiley1.gif] Jaz, priznam, da me velikokrat prime nostalgija za tistimi časi.
Da vas malo spomnim na ''stare'' čase, prilagam link kjer so opisane igre, v katerih smo včasih noro uživali- se spomnite recimo gumitvista in prepovedano skakanje po šolskih hodnikih med odmori?[sm=smiley2.gif]

http://www.ringaraja.net/clanek/se-poznate-stare-igre-se-jih-se-igrate_4721.html




maca83 RR -> RE: Igre na prostem (5.6.2018 10:06:30)

Gumitvist je bil pri nas puncah glavni sport nekje do konca osnovne sole. Iz vrtca in kolonij na morju se spomnim gnilega jajca in 'a je kaj trden most'. Skrivanje je bilo aktualno kar dolgo casa. Ko smo se igrali doma pred blokom smo bili pa najveckrat kar kavbojci in indijanci ali pa kamikaze na rolarjih in rolkah :)
Upam, da uspem tudi moja dva navdusiti nad kaksno igro, ki vklučuje tekanje in poskoke, da ne bodo in samo računalniške igrice.




kokos4 RR -> RE: Igre na prostem (9.6.2018 5:18:12)

Gumitvist ja haha ceprav ga nikol nisem razumela, samo na pamet smo nekaj skakali haha pa.. gobica, pismo, ugibanje barv,.. uf pogresam malo :) cakam da otrok zraste, da mu vse to pokazem, ce nebo vse drugo bolj zanimivo [sm=smiley36.gif]




lola85 RR -> RE: Igre na prostem (11.6.2018 10:06:10)

Joj, gnilo jajce, ja[sm=smiley36.gif]




Stran: [1]