5.RAZRED (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


Rožica82 -> 5.RAZRED (12.6.2018 12:53:52)

Oj!
Zanima me kakšna je pri vas navada glede testov. A jih otroci prinesejo domov in jim ostanejo kot njihova last ali jih morate vrniti v šolo?
Naša jih mora letos vračati, kar se mi zdi narobe, ker je to njen izdele in njena last.
Pa še glede zaklučevanja predmetov- kakšna je praksa? Otroke obvestijo kakšna je njihova zaključna ocena, jim dajo možnost popraviti oceno, če so vmes....




liliana -> RE: 5.RAZRED (13.6.2018 22:18:29)

Nekatere so obdržali doma, nekatere so oddali nazaj v šoli...ne vem zakaj, nikoli se nisem poglabljala v to....starši smo imeli možnost vsak test videti.....mi je pa skoraj bolje, da so v šoli, ker jih itak čez kako leto ali dve, ko me mine nostalgija nad šolo in sem podvržena čiščenju stare krame, odvržem med star papir....


Če so bili med oceno, so vedno imeli možnost biti vprašani....običajno, če kateri ni znal, je dobil še eno možnost......včasih pa pri tistih med oceno, nekateri učitelji upoštevajo opravljanje domačih nalog.....kar je tudi prav.....sicer pa, otrok ne ve ne več, ne manj, če ima na koncu zaključeno 4 ali 5.....in važno je znanje, ne ocena....




igga -> RE: 5.RAZRED (3.9.2018 15:38:06)

Pri nas so bili testi doma. Glede spraševanja je pa odvisno od učitelja, eni so bolj tečni eni pa še premalo [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]