|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: APRILČICE 2019
7.10.2019 8:51:55   
LoniRR


IZVIRNO SPOROČILO: jabuk

Bodoča mamica: kasice delam pa tako, da naredim mleko 150ml in dam notri 15g kase.





Jst tudi dam razmerje 1g proti 10ml ampak z AM pride fajn gosto in obozuje. Z mojim mlekom pa pride cist vodeno. Pa loh dodajam kaso pa ni nc bl gosto. 😢

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: APRILČICE 2019
7.10.2019 15:09:50   
jabuk
Aja hmm, saj verjetno če daš več kase, ni nič narobe. Moja pa ne mara preveč gosto 🙂


Cvetnilist: Jaz bom počakala, tja do 9m z mlecnimi izdelki

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2019 9:07:46   
Mišmašek
Oj, ma naš že je skutke, jogurt, pa ima 6,5 mesecev. V glavnem, jaz našemu dam že vse, pa tudi vse poje, brez težav. Recimo testenine z ragujem ima zelo rad 😁 kaj pa zobki? A jih že imate? Pri nas so vidne bele črtice spodaj že kar en cajt, pa ni še nič...


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2019 9:12:08   
Cvetnilist
Ooo super Mismasek, hvala za info. Bom tudi jaz tako prakticirala. Sem vesela, da mi nekdo pove iz prakse, da to gre. 😁Moja je ful jedec in so tdaj na sreco res z nobeno hrano ni bilo tezav tako da bom jaz tudi tako zacela. Bo pa jutri 6 mesecev in imama ze nadomescene 3 obroke. Vsi so sli brez tezav. Rada bi ji malo popestrila jedilnik, zato sem vprasala. 😁Pri nas se ni zobkov, se spet bolj slini kot prej in si neprestano drgne dlesni ampak ni se pa nic za videt.Vi ste zdaj zdravi Mismasek?Mi imamo zdaj ze en teden poln nosek. Vrocine in cesa drugega na sreco ni. Ali mi zna katera povedati kako dolgo ponavadi trajajo ti zamaseni noski? In. Ce je se kaksen nacin kako to olajsati, cimprej odpraviti?

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2019 9:33:26   
Mišmašek
Ni problema cvetnilist 👍😁 mi nismo še zdravi ne... Sedaj ima močan prehlad z vročino 37,5. Sej vem da to za ta male ni še vročina, je pa tisto na meji k ne veš kako se bo obrnilo. Nosek imamo poln tudi mi. Zoprna zadeva. Jaz mu redno čistim s fiziološko. Mu špricnem v nosnico in posrkam ven z nosnim nastavkom. Imam mašino ki je kombinirana za čistit nosek in inhalator, vse v enem. Ko pa tudi po tem ne more dihat, mu pa v fiziološko dam par kapljic otroškega operila, tako da razredčim zadevo in mu dam v nosek. Samo to res takrat ko je faaaajnnn kriza za dihat. Ker operil za otroke mislim da je od dveh let dalje. Vem da v bolnici tudi naredijo tako, mi je ena ki dela na pediatriji to povedala. Se pa nosek zna vlečt tudi 14 dni. Ma kaj ko takrat pa fasajo ponavadi že drugi prehlad... 😫 V glavnem jaz sem se kar sprijaznila, da bo sedaj to kar več ali manj stalnica s tem noskom.


(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2019 9:36:49   
Cvetnilist
Ojoj torej imate pestro. 😕Upam, da se cimprej pozdravite!!! No jaz tudi tako prakticiram, da ji potem posesam ven z baby vac. Samo ji kar na hsta, ker ne mara prevec sesalca. Pri nam ni tako hudo, da ne bi mogla dihati, normalno je spi in vse ampak pac slisi se da se ji nekaj vozi po nosku in vsake tolko ji malo pritece ven. Je pa se po enem tednu prozoren izcedek, tako da je ocitno virusno.Mene je pri teh prehladih samo strah zapletov, ker vem da se lahko razvije v bronhitise in podobno.Pa kaj pri vas verjetno tudi tamajnsi prinese iz vrtca te viruse ne?😕

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2019 11:40:59   
jabuk
Cvetnilist: ja starejši otroci marsikaj prinesejo.


Pri nas že raste prvi zobek. 😊

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2019 12:32:07   
LoniRR
Da se malo javim 😉Mi se nimamo zobkov, niti ne kaže na dlesni da bi kaj bilo kmalu. No ja pri nasi je vse kasnej. Se datum rojstva 😂Glede mlecnih izdelkov bom sama bolj pozorna ker sm sama obcutljiva na laktozo...bomo sli pa kmalu na tretji obrok-vecerja.Smo tudi mi z zamasenim noskom ampak je ze bolje. Dva dni je bilo malo mucno ponoci in sem sedaj obcutila na lastni kozi kaj pomeni nespec otrok hehe. Kloti, zabica zdaj vaju razumem in iskreno se bolj obcudujem da zdrzita. 😍No ga pa samo s fiziolosko spucam, ker ni hudo zamasen. Ima pa neko custveno navado in sicer zjutraj ce je ne vzamem k sebi in drzeco za roko zaspiva, potem ceblja,poje stoka, samo spala nebi.Glede obracanja je nasa med unimi malimi procenti ki se iz trebuha obrne, na trebuh pa rabi cist malo pomoci. Ni ji trebuh prevec pri srcu in ko se navelica se gladko obrne in igra naprej na hrbtu. Mi pa na trebuhu ze nekaj casa  lece igrace k sebi in noge pod trebuh samo nima se moci da bi se ornk odrinla. Ji uspe ce ji podprem nogice da se lazje odrine. Sva imele razvojni test, ker se ne obraca sama na trebuh in je vse vredu tko da nisva duble napotnce za RA. Del mene bi je bil vesel, ker bi iz prve roke dubla koristne info za naprej. No ja naj bi mala imela se mesec casa da se obrne in ker ji vse ostalo gre hitreje je pac njej drugo bolj zanimivo. Se pa ze pogovarja z mano. No da nav pomote  ona ma svojo razlicico cebljanja ampak je tak smesno ko poslusa in ko neham govort ona zacne odgovarjat. Ko ji kaj ni vsec se ne joka ampak zacne naglas zloge vpit haha. 

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: APRILČICE 2019
10.10.2019 21:48:28   
Mišmašek
Ma itak cvetnilist, ta velik prnese vse bacile iz vrtca, on že prekužen, tamali pa ne. Magari se bo pa tamali zdaj prekužil, bo potem v vrtcu boljše ker se ga ne bo primlo vse po vrsti. 😆 


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2019 10:08:37   
Žabica.m
Tudi mi se pridružujemo prehladnikom. Najprej sem jaz zbolela, full pazila okrog ta male, se razkuževala, nosila masko. Pa ni kaj dosti pomagalo. Malo je polozilo vceraj. Iz nosa ji teče, pokašljuje, tečka. Pa še cepljeni smo bili ta teden. Žur do konca. To noč ne vem če sem spala tri ure, gospodična ni hotela spati v svoji posteljici, sam v naročju ali na zizi. Zdaj je naprej skoz po rokah, bog ne daj da jo odložim. Pa še roke skoz tlači v usta, tako da mogoče še kaj dlesni nagajajo. Res so si bogi ti naši mali bolniki.Za piko na i pa imamo planiran krst naslednji vikend, upam da se do takrat sestavimo. Drugače pa smo mi še kar samo na enem obroku, poje okrog 80 gramov zelenjave. Ko bo prehlad popustil pa ji bom začela dajati zajtrk. Tiste, ki imate za seboj vsa cepljenja, kdaj imate naslednji obisk pediatra? Nas so naročili pri 9 mesecih. 

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2019 10:43:32   
LoniRR
Zabica koliko ste pa stari? Mi imamo naslesnji pregled in cepljenje pri 6ih mesecih-tj cez 2tedna. Potem pa nvm kako je naprej

(odgovor članu Žabica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: APRILČICE 2019
11.10.2019 10:46:42   
LoniRR
Drugace pa boga res. Nasa sicer je mela 2 noci obup tok da je sov moj v drugo sobo spati da se je vsaj en naspal. Drugace pa ima isto obdobje nvm ali zrd prehlada ali kaj ampak se okoli 5ih zbudi, doji nekaj na pol. Glih tok da se malo nafutra, ker pomoje niti ni lacna in potem nokakor zaspat do pol7ih ko gre moj v sluzbo. Edino zaspi ce jo dam k nama v posteljo in primem za roko. To pa v 2min. Znanka in spi lepo do 8, pol9ih. Ampak se bojim da se bo navadla in bo samo se tako spala. No ja namesto da bi sli v daljsi spanec ga je sedaj zacela nekaj biksati

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: APRILČICE 2019
12.10.2019 8:13:57   
Žabica.m
stari smo šest mesecev, me je malo presenetilo ker smo sedaj imeli preglede na en mesec oziroma na mesec in pol - očitno zaradi cepljenj. Smo pa točno podvojili porodno težo, tako da smo šolski za enkrat :) . Ta noč je bila malo boljša, sicer je spala pri nama ampak bolj mirno. Prehlad vztraja k sreči se doji normalno, edino malo bolj kašlja, splošno počutje pa je boljše in se že zamoti na tleh, tako da ne rabimo biti skoz na rokah.

Mi je pa bilo zanimivo, da mi je pediatrinja rekla, da jo lahko posedam, da navadno do 7 meseca sedijo - koliko berem se dojenčkov ne poseda, da morajo ta mejnik sami doseči. Tako da bom to
malo ignorirala oz. bom probala aktivno sedenje, je kar nekaj na to temo napisanega. Ker v naročju pri meni sedi, na tleh pa jo ne posedam, proba že sama, tako da ko bo čas se bo sama vsedla.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: APRILČICE 2019
12.10.2019 9:56:35   
LoniRR
Hm meni je ravno zadnjic posebej poudaril da je ne smem dajati sedet. V narocju ko je naslonjena in jo drzis pod nogicami ja ali pol lezec polozaj npr vozicek. Nvm zabica jst bi tudi raje ignorirala in bo ze sama to dosegla. Klinc pa ti mejniki. Mene so dobro prestrasl ko se mala do enga  tedna nazaj ni nic obracala, niti na bok. No ja mimgrede ponesrečeni poskusi tko da ne stejem. Na pregledu je bilo vse super in mala sama od sebe iz trebuha se obrnila in od takrat se cedalji lepse obrne. Naslednji dan se je pricela spravljati na bok in poskusati obrnit na trebuh. Na trebuhu se z nogicami poriva, samo se roke more osvojit. Pobira igrace z obema ali loceno vsako po svoje. Uglavnem imajo cas osvojit in moja ima trenutno ocitno preskok glede razvoja in bo ocitno v enem tednu vse za nazaj nadoknadla. V umesnem obdobju namesto da bi se obracala je stela svoje prste, se igrala z njimi, dajala noge v usta, dvigovala medenico...je malo obrnila pravila razvoja. Kot tudi je med unimi dojencki ki najprej osvojijo tezji obrat tj iz trebuha. Ona dela vse kontra kar pise na smernicah in se ne obremenjujem vec. Prej sem se pa sekirala ko mi rekel pediater da mora na test. No ja potrditev seveda da te pomiri ampak dva otroka nista ista in nvm zakaj so potem dolocene smernice da te samo prestrasjo. Nima nobene ekstenzije ali kaj podobnega...  glede spanja gre po dojenju zjutraj k meni ker drugace nikakor ne zaspimo ker ceblja in se igra z vsem kar dobi v roke. Pa se polna luna bo. No ja danes je po dolgem casu potegnila do pol10ih. Jupiii😉Zabica potem imas prav datum. Cedalji vec razmika bo, ker so do 6mesca le pogostejsi. Uf mi smo pa preko podvojene teze ampak v normali. Imamo 7kg. Odkar je GH in ni samo na mlrku ji teza kr vzhaja hehe. 

(odgovor članu Žabica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: APRILČICE 2019
15.10.2019 19:45:46   
Cvetnilist
Mi smo imeli danes posvetovalnico in imamo ze 7930g in 65,5 cm. 😁Glavica in prsni kos sta 45 cm.Midve sma pa dobili zeleno luc za posedanje in da lahko sedi v vozicku in stolcku za hranjenje. Je p res, da se je zacela ze sama vsedat malo tako da mogoce zato. Tudi plazimo ze skoraj po vseh 4, naredi par pomikov naprej po vseh 4., nato pa se vrze na trebuscek.Dobili sma tudi zeleno luc za mlecne izdelke. Jogurt, skuto in to. Rekla je da lahko jema v bistvu vse razen kravjega mleka, morskih sadezov in taksnih stvari. Se ribice je rekla, da lahko probamo.

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: APRILČICE 2019
17.10.2019 8:06:18   
Žabica.m
Cvetnilist super. Nase dete bi pa najbrz do 9 meseca, ko imamo naslednji pregled jesti samo zelenjavne juhice in pusto meso, glede na priporocila sestre pri pediatrinje. Ampak mi veselo uvajamo naprej, zdaj smo jedli riž z zelenjavo, danes začnemo z ajdovo kašo. Potem pa počasi živila z glutenom. Z mlečnimi izdelki pa bom počakala do 9 meseca.


Tiste, ki imate uvedene več obrokov. Kako jih razporejate čez dan? Mislim časovno. Jaz že dva dni ponujam zajtrk pa ni nekega navdušenja... Kaj vi ponujate svojim dojenčkom za zajtrk? 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: APRILČICE 2019
17.10.2019 8:24:09   
LoniRR
Jst sm namest vecerje zacela z zajtrkom in smo sele ta teden priceli tudi z vecerjo. Ne skrbi na zacetku tudi nasa ni neki velik pojedla in je rabla ocitno da se je navadla na nove okuse, ki so cist kontra kot pri kosilu. No po parih dneh je ze normalno jedla. Zajtrk ima okrog 9ih, kosilo okrog 1ih in vecerjo okrog pol6ih. Med kosilom in vecerjo in pa zjutraj okoli 5ih ima moje mleko. Za zajtrk ji delam po knjigi dojencek za mizo ampak prilagajam recepte. Ti kosmici so lahko odprti 3 tedne in jih nebi niti pol porabla ce bi ga jedla samo 1x na teden. Tko da za zajtrk ji dam rizevo kasico pa notri jabuk ali hrusko, potem proseno kaso z jabukom, corn fleks, ajdove kosmice, koruzno kasico... Ampak zdj ko je vecerja miksam obroke in te kasice kr grejo.  Kolicinsko mi pa poje max 120g. Edino za kosilo mi 160g.

(odgovor članu Žabica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: APRILČICE 2019
17.10.2019 10:10:20   
Cvetnilist
Žabica, meni je prav fascinantno kako razlicna so priporocila. Najbolj je tako konec koncev odvisno od otroka in vsaka mama se pac prilagodi. Jaz ne kompliciram vec in tudi kolicine odmerjam po obcutku. Kolikor pac vem da poje. Morda sma midve dobili zeleno luc za mlecne izdelke in podobno zato ker je res jesca. Saj pravim nama je sestra rekla, da lahko jema ze vse. Tudi ribice. Se pa baje pripravljajo nove smernice, po katerih bi se naj gluten, mleko in vse to uvajalo ze pd 4. meseca naprej. Zamenjane imama midve tri obroke in sicer dopoldansko in popoldansko malico ter kosilo. Za vecerjo in zajtrk so nama v posvetovalnici rekli, da naj se obdrzima mleko.Urnik hranjena pa je pri nama tak:- okoli 7:00 mleko- med 10:00 - 11:00 dopoldanska malica- med 13:00 - 14:00 kosilo- med 16:00 - 16:30 popoldanska malica- okoli 19:00 vecerjaJe pa res da mi ponavadi za vecerjo ne sprazni vec flase, ker je se ocitno toliko sita. Bi ji dala vecerjo kasneje ampak ob 19h je pri nas ponavadi ze panika za spanje.
Ima katera kaksno fajn idejo za kosilo za dojencke??

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: APRILČICE 2019
17.10.2019 10:15:38   
Cvetnilist
Drugace pa jema dopoldan naribano sadje z dodatkom kosmicev. Proseni, ovseni, ajdovi. Vcasih ji doda tudi kaksen piskot. Zdaj ze tudi skuto in jogurt.Za kosilo razlicno, ponavadi krompir, ajdova, prosena kasa in prilozena zelenjava ter vcasih meso Najraje ima pire ter buckin zos. Iz navadnih ali hokaido buck. Tudi testenine ima rada, sva jih sedaj probali ze 2x. Danes dobi rizoto z govejim meskom, korenckom in grahom. Da vidimo kako bo to slo. Od zacimb je meni patronazna rekla, da lahko uporabljam vse blage. Sol baje komaj po enem letu.Za popoldansko malico imama pa ponavadi razne zitno mlecne kasice. Ko boma uvedli vecerjo boma to dali na vecer in boma tudi popoldan jedli kaksno sadje ter kaksen jogurt.Za zajtrk pa ti jaz ne znam najbolje svetovat, jaz bi verjetno dala kaksne te mlecne kasice, gris itd. Lahko pospegam v knjigo Dojencki za mizo in gi napisem kaj tam pise. 

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   RE: APRILČICE 2019
17.10.2019 10:49:45   
LoniRR
Cvetnilist tudi jst delam po obcutku. Ta knjiga mi je pomagala ogromno na zacetku ko nisem vedela kaj pa kako. Sedaj pa delam po okusi male. Rada ima pocas_to in gosto in temu priemrno pripravljam. Mi smo imeli tezave z s kakanjem in sem npr. Z rizem in korenckom pocakala. Nobena stvar ni pomagala vse sokler nisva zacele jesti sadja. Zdj mi spet kaka po 4x na dan. Je rekel pediater ko jo je pogledal da ni zaprta ampak da se ji prebava ureja ker imam mesanico mojega mleka in GH. No jabuk jo je definitivno spucal hehe. Hocem povedati da je vsak otrok zase in po knjigi slediti mi nima smisla. Mlecni riz npr. ki je v knjigi je bjak za naso. Obozuje pa ajdovo kaso in sem jo sedja se jst zacela jesti. Bom pa pocasi zacela nehati crpati mleko ker ga mecem stran in mi je samo zguba casa Upam da bom kljub temu lahko dojila 2x na dan. Hehe cvetnilist vidim da ima vsaka po svoje. Pri nas pa ravno za vecerjo dam kasico in mi spet odlicno spi. Nama manjka se popoldanska malica in ubistvu zajtrk ce stejem zjutraj ko jo dojim. Zto tudi dop. Malo poje. Samo glede dodatnih obrokov bom pa jst verjetno kasneje in bom raje dojila dokler bom lahko oz. Se vsaj cca 2 meseca. Ji pa dam ze ksn piskotek vmes in ga prov navduseno gloda. Punce ali se tudi pri vas otrok kr trese in se mu roke tresejo ko poskusa prijeti npr. Piskot ali pa najljubšo igraco. Kot bi bila vznemirjena in vesela?

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: APRILČICE 2019
17.10.2019 10:52:37   
LoniRR
Cvetnilist ko delas po tej knjigi kako ti pripravis koromac?

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: APRILČICE 2019
17.10.2019 10:53:12   
jabuk
Bodoča mamica: moja ko je ful lačna. Zadnjič sem jedla banano, njo sem pa imela v levi roki in je kar prijela banano in si jo dala v usta 😁 


(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: APRILČICE 2019
17.10.2019 10:54:13   
jabuk
Bodoča mamica: Jaz skuham koromac v sopari skupaj z drugo zelenjavo.  


(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: APRILČICE 2019
17.10.2019 11:12:49   
Cvetnilist
Bodoca mamica, midve se koromaca nisma jedli, vem da bi ze lahko ampak meni ni simpaticen hah. Saj vem noro, morali ga boma probati. 😁Tudi meni je knjiga na zacetku res zelo, zelo pomagala ampak zdaj pa mi je vse v njej postalo tako enolicno. Vsa kosila so na enak princip. Saj verjetno ves kaj mislim, ker tudi sama delas po njej. Dobro, ce bi jaz dojila tudi nebi hitela z obroki ampak ker se na zalost nisma dojili in sma bili samo na am sva pa malo pohiteli in saj pravim je res pravi jedec. Najbolj pa naju je mucilo to polivanje in se je to sedaj res zelo zelo izboljsalo. 👍Ja, tudi nasa se trese ko kaj zeli tako da pomojem je to normalno haha. Verjetno od navdusenja ko ji je kaj vsec. 😁Smo pa mi ze tudi malo lizali piskote. 😁V bistvu vse kar jaz jem mora ona tudi probat, drugace cela zleze v mene not ce ji ne dam. 😂

(odgovor članu LoniRR)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: APRILČICE 2019
17.10.2019 12:02:55   
LoniRR
Uf nasa se za banano tut trese ampak bom se malo pocakal da bom zihr da ma spet vredu prebavo 🤣Sj to k jst tut nisem ljubitelj koromaca in ga iskreno ne znam ravno za dojencka pripraviti. Smpak vidim da je isto kot ostalo. 
Cvetnilist tocno tko. Ta knjiga je odlicna za zacetek, ideje kaj skuhati in pa dobro je obrazlozeno kaj lahko in kaj ne. Lazje je zaceti z GH. Scaaoma pa postane dolgocasna. Moja ima nekaj drugega rajsi kot tvoja in grem malo spoti in naredim po svoje. Pireja notri npr ni. Jst ji ga pa rada naredim ker tako porabim svoje mleko. Kasice z mojim mlekom se ne naredijo dobro in niso goste. Uporabim npr. Malo rizevih  kosmicev in ji dam v moje mleko ali pa cornflakes... pac natedim po svoje da ga cimvec dobi ampak imam se vedno polno skrinjo 🤔

(odgovor članu Cvetnilist)
Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?