Pretres možganov - kako vem? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Umma3 -> Pretres možganov - kako vem? (4.10.2018 22:37:39)

Hej, nujni rabim pomoč oz nasvet. Moj mali (leto in pol star) je včeraj nesrečno padel z višine enega metra direkt na trda tla z glavo. Po padcu se je zjokal in zaspal, ponoči je bilo normalno, danes čez dan tudi. V vrtcu je bil igriv in nasmejan, doma isto. Le hrana mu ni šla za jest, ampak tudi to ni nič posebnega. Pred kakšno uro pa je močno bruhal, dvakrat v razmaku pol ure. Ali mislite, da je to kaj povezano? Bi lahko šlo za kakšen pretres možganov al sam paničarim? Prosim prosim za mnenje, izkušnjo, ker me res skrbi. Hvala.




Ribica ** -> RE: Pretres možganov - kako vem? (4.10.2018 23:37:17)

Bruhanje se lahko pojavi tudi nekaj ur kasneje. Lahko je nesrečno naključje, lahko pa je staknil kakšno virozo. Vseeno bi bilo fino, da gresta do zdravnika, ne vem, kako je pri vas, ampak v LJ moraš iti v takem primeru direktno na urgenco na travmo (poškodbe). Moja je padla s postelje spomladi, kot že ničkolikokrat poprej, pa je potem naslednje jutro dolgo spala in bruhala, sva šli na urgenco, kjer so jo pogledali in rekli, da naj jo opazujem.
Zdaj, da je neješč, je lahko tudi znak viroze, počakaj, kako bo čez noč. Srečno!




Stran: [1]