|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2019
11.2.2019 21:16:42   
mičika
Dober večer... Vsem novim user posted image čestitam in želim čim manj začetnih nosečniških tegobuser posted image ....Mene bolijo zize za znoret pa v spodnjem delu trebuha malo boli....ma itak je to vse normalno....slabo mi zaenkrat ni nič tako da kar gre...Kaj je katera že bila na potrditvenem UZ? No lepo bodite in se tipkamouser posted image user posted image

(odgovor članu Gasilka112)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktober 2019
12.2.2019 14:20:31   
zaspanka2018
Zdravo punce. 😋

Evo se jaz se vam pridruzim z PDP v oktobru. 🐞Sem pa nekje v šestem tednu nosecnosti. Veliko srecee ❤

(odgovor članu mičika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktober 2019
12.2.2019 22:12:29   
medijka
Jaz mam prvi pregled 5.3.Mam pa slabe nohte, izpadanje las, na case me boli rana od prvega crja, pa najboljse se počutim ko spim 😀😀

(odgovor članu zaspanka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktober 2019
12.2.2019 23:36:43   
Ella221118
Hej punce,

Jaz sem imela danes prvi uradni pregled :) Sem okoli 6t5d in je bilo vse skupaj se zelo mejhno (6 ali 7mm), ampak plodek se je videl in baje tudi utrip 😊(po besedah ginek "mislim da vidim tudi utrip", ni pa nic poslusal). Tako da upam da je prav videl :) Je pa oznacil nosecnost se za "nejasno", ker plodek se ni dovolj velik oz se nisem dovolj dalec in mi zato niti ni dal materinske knjizice, ker sem zdaj v obdobju ko se zgodi najvec splavov (njegove besede 🙄). Zdaj sem narocena ponovno cez dva tedna in upam da do takrat pridno raste 😊😊 A ima se katera pregled v naslednjih dneh?
Drugace pa glede simptomov nic kaj novega.. Izcedka zdaj nisem vec opazila, prsa me kak dan bolj bolijo, kak dan manj.. Najbolj mocen simptom je zagotovo utrujenost, popoldne sploh nic ni od mene, samo spala bi 😄 
Dobrodosle in cestitke vsem novim 😊 upam da ostanemo vse do konca 😊

(odgovor članu medijka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktober 2019
13.2.2019 8:17:26   
Michonne RR
Pozdravljene drage srečke nosečke user posted image

Želimo vam izreči iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega člana. user posted image

Ob tem vam izrekamo prijetno dobrodošlico tudi na forumu Ringaraja.net user posted image

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!
Ekipa Ringaraja

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktober 2019
13.2.2019 8:23:16   
Ninelle
@medijka, jaz imam tudi prvi pregled 5.3 (pustni torek, hihi). Takrat bom v devetem tednu in mi je čisto OK, da je takrat, ker se bo že ziher videlo, a je vse OK ali ne. V prejšnji N sem imela prvi pregled v 6t in se še ni videlo ploda, pa sem bila pol 14 dni noro živčna in se sekirala... pa je bilo potem vse OK, samo prekmalu je bilo.

Mi pa postaja slabooooo :/ kr pomalem cel dan, jao. In še pojamrat ne morem nikomur, razen možu :)


(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktober 2019
13.2.2019 13:20:57   
naty1989
Ella


Čestitke Ella za plodek, ers je da je še majhen, ampak pravi borec in veš da bo pridno zrastel, da bo čez 14 dni že velik :). No vidiš pa se le nekaj dela. Je pa res, da je žal tako kritično obdobje kjer je potrebne velikoooo sreče, da uspe. Do kdaj pa traja to obdobje, je kaj rečeno? najbrž boš čez 14 dni že izven nevarnosti ne? No sej 100 % res ni nikoli, ampak je pa vseeno malo lažje za dihat ne :). Ti želim uspešno nosečnost še naprej in čim manj problemov, pa da bo lepo rastlo :). Ja tudi jaz bi veliko spala, v bistvu najraje spim,haha. No jaz imam enako 26.2 spet pregled pri G in pa nuhalno. Takrat pa bomo že lahko rekli kako pa kaj. Me je kr strah malo.

(odgovor članu Ninelle)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktober 2019
14.2.2019 13:02:00   
Ella221118
Hihi Naty, ja res je :) Saj kolikor sem gledala je to kar normalna velikost za to obdobje :) Naj bi pa zdaj kar hitro zrastel, tako da naslednji pregled bo že dosti bolje :)
Nič mi ni posebno omenil, do kdaj traja to obdobje, ampak načeloma mislim da do 8ga tedna je nekako prvi mejnik, potem pa tisti največji itak ko se konča prvo tromesečje. Ko se vidi plodek in sliši srčni utrip se že zelo zmanjša možnost splava :) Hvala, tudi jaz upam da pri tebi ostane vse tako kot mora bit :) Jaz že komaj čakam da bom tako daleč da bo čas za nuhalno :) Strah je pa itak normalen, vsaj meni se tako zdi. Sploh če se tako dolgo trudiš. Vse bo okej! :)

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktober 2019
17.2.2019 6:29:58   
zaspanka2018
Punce nic niste aktivne na forumu. 😄

Koliko nas je z pluskom Oktobra 2019? 😍
Kako se pocutite? Ste ze imele 1.pregled? 🤰🤰

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktober 2019
17.2.2019 7:32:30   
Milena89
Js bom tam nekje 6.10. Po testnih izracunih 😁 prvi pregled mam 20.,sem pa skoooz utrujena zaspana, slabo mi je skoooz sicer bruhala sem sam 2x, skoz lacna pa slabo.. Noro je 😁 upam da bo čim prej mem 

(odgovor članu zaspanka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktober 2019
17.2.2019 8:56:18   
zaspanka2018
Jaz imam pdp nekje 18.10 zaradi pozne ovolacije. In sem v 6t3d. Znakov tut nic kaj utrujenost, bolece prsi in zaprtost 🙁🙁 pregled imam pa 27.2 komi cakam 😘🐞🤰


(odgovor članu Milena89)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktober 2019
18.2.2019 8:35:56   
Pigy
jaz imam v sredo končno prvi pregled in upam da bo vse ok.

meni preko telefona forum full šteka, (reklame, ki jih velikokrat se sploh ne da izklopit), tko da obupujem. Če hočem forum spremljat morem it na računalnik.

slabosti so bile močne, od sobote mam mir in upam da je to to, sem pa edino zvečer zelo utrujena. pa mene zelo boli medenica in križ.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu zaspanka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktober 2019
18.2.2019 12:09:00   
zaspanka2018
Meni pa vredu dela na telefonu... 

Itak da bo vse vredu v sredo. Samo pozitivno razmislat. ❤ 

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktober 2019
18.2.2019 17:06:37   
aksi
Čestitke Ella221118 user posted image vidiš, da bo vse ok ;)
Dobrodošla zaspanka2018 in vse ostale user posted image
Sedaj se bo začelo pestro s pregledi, komaj čakam user posted image

Uf jaz imam tako pestro doma, da se ne uspem nič javljat in čvekat. Prejšnji teden oba otroka bolana doma in še sama po vrhu..pa z mljašim še vedno ni vse ok in greva zdele nazaj do pediatrije...pestro. Sem pa ugotovila, da določenih hlač ne zapnem več user posted image , pa se nisem nič zredila..ubistvu še 1kg izgubila, predvidevam da od stresa, ker slabo mi ni nič. očitno se res vsaka nosečnost prej pozna user posted image
Vas kaj vonjave motijo? jaz vse takoj zavoham...pri možu v avtu sem isakala gnila jabolka,ker so mi prav smrdela...no me je razsvetlil, da ima novo dišavo po jabolkih user posted image

(odgovor članu zaspanka2018)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktober 2019
20.2.2019 14:46:52   
g`ande
user posted image user posted image

Pozdravcek vsem,
se pridruzujemo, se z nase strani. ZM je bila 4.1.2019.
Cakamo tretjega navihancka. user posted image
(sin v puberteti in hci prihaja v puberteto user posted image )

Pregled - 4.3.

Se tipkamo.

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktober 2019
22.2.2019 10:38:49   
Ella221118
Aksi hvala :) Me je malo pomirilo, zdaj pa spet vedno bolj živčki delajo ko se bliža ponovni pregled :) Kar se tiče vonjav pri meni ni tako hudo haha, je pa občasno kaj kar me zmoti, ali pa mi tudi ful diši (kake dišeče sveče, tudi ko ne gorijo).

Kako ste drugače kaj punce? Pri meni še vedno ni kakih slabosti..
Pigy kako je bilo na pregledu? Ga je imela še katera ta teden?

(odgovor članu g`ande)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktober 2019
23.2.2019 22:12:45   
Anonimen
Pozdravljene punce! Jaz bi še malo ostala anonimna... me je strah da katera od mojih kolegic kaj ne prebere 😉Kap me je skoraj ko sem zagledala plusek?! Doma imam 10 mesečnika in še dva sinova stara 9 in 11 let. Tole res nismo planirali... Smo rekli, da je to to in da pri mojih letih res ne bi več imela... evo ti ga zdaj 😍 Prejšnjo nosečnost sem skoraj preležala in imela CR. Upam, da bo tale kaj boljša...Sicer pa nimam nekih tipičnih simptomov še, razen da me napihuje in mi že zdaj nobene hlače niso več prav?! Ginekologinje sploh ne upam poklicat, ker sem bila pri prejšnji nosečnosti nonstop pri njej 🙈 Tak da še nimam datuma. Pokličem v ponedeljek.In kako ste ve? AnonimnaM

(odgovor članu Ella221118)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktober 2019
24.2.2019 18:38:37   
g`ande


Pozdravček vsem!!!😂😅
Eto otorokoma in družini sva povedala, da pričakujemo. Končno! Smo kar komaj in predvsem neučakani dočakali, da se detece odloči kdaj je pravi trenutek.Naši so vsi ful veseli in navdušeni, pravtako oba ‘najstniško’ razpoložena zaklada. Hčerkica (9) je že pošteno sumila, sin (12) pa mislim, da tudi malo, predvsem zaradi moje utrujenosti in zapanosti. Zvečer po vseh obveznostih kar padla dol - tempo imamo hud in odkrito povem me zdela.V tretje imam trebušček že kar viden (no če se prav spomnim je bilo v drugo dosto slično, prsa uhuu krat 2, energija - no samo spala bi.Veseliva se drugega tedna, ko bo prvi pregled in poslušanje ❤️.
Hrana - vse bolj na maloPočutje - lenivec A1Slabost - blaga ampak konstantnaPrsa - ekstremno bolečaVonj - pralni prašek mi smrdiDruge posebnosti - malo skrbi glede ponovnega 3jega carskega
Mamice uživajte🤩

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktober 2019
24.2.2019 18:42:13   
g`ande
Joj kako je to grozno napisano. Sem zasledila, da imate tudi ve nekaj težav prek telefonovNo zgleda, da je to to (nobenih preseldkov po pikah, novi odstavki so vrez pomena).No žal - nisem si predstavljala takega posta.Sorry.🤔😬

(odgovor članu g`ande)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktober 2019
25.2.2019 9:55:24   
anneboleyn
Joj punce.

Mislim, da ni prav, da pišem sam, ker nisem še naredila testa, ampak menstruacija mi zamuja kar nekaj dni in nič ne kaže, da jo bom dobila. Z možem že dve leti delava na otroku, žal toliko časa neuspešno, da sem že skoraj obupala. Imam 40 let in otroka, starega 4 leta.

In zakaj testa še nisem naredila? Ker me je strah, da bo negativen. Ko mi je enkrat zamujala 4 dni, sem že upala, da je to to, a potem ni bilo nič, ker je bil test negativen in sem jo dobila še isti dan. Danes mi zamuja 7 dni.... Z možem sva se dogovorila, da če do petka ne dobim, naredim v petek test.


(odgovor članu Gasilka112)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktober 2019
25.2.2019 12:18:44   
aksi
jaz imam pa danes popoldne pregled in komaj že čakam!

g'ande in anonimna čestitke in dobrodošle! Imata obe doma verjetno že kar pestro, puberteta in tako naprej user posted image mene je tega obdobja kar malo strah, ker mi hčerka pri 6ih včasih že tako nazaj odgovarja...kaj šele bo user posted image ?

anneboleyn, ko se odločiš test narediti, pa le sporoči ;)

(odgovor članu anneboleyn)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktober 2019
25.2.2019 18:23:41   
anneboleyn
Danes v službi nisem mogla nič naredit, ker sem non stop razmišljala o tem, ali sem, ali nisem. Začela sem se že veseliti nosečnosti, a sem po tihem vedela, da je možno, da nisem, zato sem se par minut nazaj odločila, da naredim test.


Pokazal je dve črtici! 
Sploh ne morem dojet. Dve leti delava na tem, sem se sprijaznila, da bova ostala pri enemu, sedaj pa končno dve črtici. 
Vesela sem, ampak po eni strani me je strašno strah in razmišljam o negativni statistiki, ali mi bo uspelo donosit, ali bo z otrokom vse ok... Boli me trebuh in berem, da je to znamenje izvenmatrične nosečnosti... Namesto, da bi se veselila, me je strah 😣

(odgovor članu aksi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktober 2019
25.2.2019 19:21:56   
Mariposa08


IZVIRNO SPOROČILO: anneboleyn

Danes v službi nisem mogla nič naredit, ker sem non stop razmišljala o tem, ali sem, ali nisem. Začela sem se že veseliti nosečnosti, a sem po tihem vedela, da je možno, da nisem, zato sem se par minut nazaj odločila, da naredim test.


Pokazal je dve črtici! 
Sploh ne morem dojet. Dve leti delava na tem, sem se sprijaznila, da bova ostala pri enemu, sedaj pa končno dve črtici. 
Vesela sem, ampak po eni strani me je strašno strah in razmišljam o negativni statistiki, ali mi bo uspelo donosit, ali bo z otrokom vse ok... Boli me trebuh in berem, da je to znamenje izvenmatrične nosečnosti... Namesto, da bi se veselila, me je strah 😣






Sicer ne spadam še na noben forum nosečnic , upam sa bo še letos . Prvo čestitke za 2 črtici :) kot drugo pa sem ti hotela samo malo vzpodbudnih besed napisati . Poznam dosti žensk , ki so zanosile pri 40 in 40+ in uspešno donosile otroka do pdp , nekatere so bile prvič noseče, nekatere so mislile, da so že v meni . Ena od teg je moja soseda , ima odraslo hčerko in je pri 45 nepričakovano zanosila in donosila zdravo punčko, ki je danes že 10 letna fletna navihanka :) verjaemm, da te je strah, pojdi so svoje G ali pa samoplačniško na pregled , če ne drugo vsaj pomirjena boš, ko boš videla svojo pikico. Sicer ti bojo pa punce tu tudi dosti v vspodbudo. Želim ti lepo nosečnost :) pa se opravičujem,  da sem vdrla v ta forum , samo malo optimizma sem ti želela dati :)

(odgovor članu anneboleyn)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktober 2019
25.2.2019 21:21:49   
Ella221118
Aksi kako je bilo na pregleduu? :)
Anneboleyn jooj super!! Cestitkeee!! Vidis pa ni blo treba cakat do petka 😊 Poskusi zdaj cimmanj razmisljat o negativnih stvareh, bolecina v trebuhu oz rahli krci so cisto normalni, imn je bolj samo na dolocenem mestu, pa sd kaki izcedki so lahko.. Sicer pa ce te skrbi lahko gres samoplacnisko na UZ da potrdijo nosecnost v maternici, ali pa se na kak krvni test hormonov, da vidis ce lepo narascajo :) vcasih je fajn kaj takega, ce ne druga da te malo pomiri, kar je tudi dosti vredno 😊 
Pa cestitke tudi ostaliim! Se mi zdi da vas ima vecina tukaj ze otrocke, boste imele kar pestro 😊


(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktober 2019
26.2.2019 9:45:29   
anneboleyn
Hvala vsem za čestitke.

Sploh ne morem še dojeti. Rok imam verjetno konec oktobra, kar dejansko pomeni, da od začetka septembra dalje, zaradi dopusta sploh ne bom več v službi. Že sedaj sem začela opravljati delo tako, da ne bom preveč prenesla na sodelavke, ko grem.

Danes zjutraj sem tudi povedala možu in sedaj je breme, kaj bo, ali bo vse ok, manjše, ker lahko vse delim s svojim možem. Danes bova naredila še en test, ki pokaže, koliko časa sem noseča. Pri prejšnji nosečnosti sem namreč imela krvavitve, ki sem jih zamenjala za menstruacijo in sem namesto v sedmem tednu, zvedela za nosečnost šele pri 15 tednu user posted image Upam, da se mi ni zgodilo tudi zdaj kaj takega, ker sem res točno sledila svoji menstruaciji.

Kdaj boste/ste povedali bližnjim? Z mojim sem se zmenila, da bi počakala do prvega pregleda - sicer ne vem, kdaj ga še imam, se še nisem naročila. Ampak po pravici povedano, ne vem, ali bom toliko časa zdržala. Povedala bi takoj, ampak je še toliko možnosti, da se kaj zgodi, da se še nočem veselit.

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?