RE: November 2019 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Tami.tami -> RE: November 2019 (7.3.2019 11:49:36)

Ful bi bla doma, ampak nevem kak bi z kreditom pa tak malo me je strah.. sicer nisem tak da nebi mogla delat.. delam v lidlu. Sej ni druga nobenemu se nisem povedla ko hocem pocakat do prvega pregleda. Sicer bi mi vrjetno bol prav prislo da bi povedla ko dvigujemo kr trezke stvari sej nevem kaj naj 😣




Mali*Čudež -> RE: November 2019 (7.3.2019 13:01:10)

Saj te razumem ja, sicer naredi kot misliš, da je prav, pa kak se počutiš. Jaz sem sefici povedala, itak je že vedla mojo situacijo od prej. Sicer nimam nekega fizičnega dela ampak 160km na dan res težko naredim zdej, pa itak moram mirovat. V lidlu pa vidim kaj vse morate prelagat, tak da glej nase. Krediti pa :/ vem kak je ja. Meni se bo kar poznalo zdaj ampak nebom se sekirala zdaj. 





Michonne RR -> RE: November 2019 (7.3.2019 17:47:23)

Pozdravljene drage srečke nosečke [sm=bravo.gif][sm=nosecka.gif]

Želimo vam izreči iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega člana. [sm=duda.gif]

Ob tem vam izrekamo prijetno dobrodošlico tudi na forumu Ringaraja.net.

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!
Ekipa Ringaraja




BabyNovember -> RE: November 2019 (7.3.2019 19:40:11)

Hejla. Začuda sem danes imela polno energije, samo tolezbadabje in bolečine so še kar prisotne. Tudi meni grejo počasi dnevi. Sicer sem na bolniški samo grem jutri do službe da povem šefom kakšna je situacija da vejo. 😊





Mali*Čudež -> RE: November 2019 (8.3.2019 17:42:25)

Hellow 😊 kako ste danes punce? 





BabyNovember -> RE: November 2019 (8.3.2019 20:19:12)

Utrujeno, ampak veselo danes je točno 5 teden. Kako si ti? 😊





Tami.tami -> RE: November 2019 (8.3.2019 21:40:27)

Jaz tudi utrujeno od sluzbe, drugac pa boljse kot drugace. Edino slabo mi postaja, kar pa mi ni preveč vsec 🤪😭




Mali*Čudež -> RE: November 2019 (9.3.2019 11:55:38)

Se ena utrujena tukaj 🙋‍♀️ nonstop 🤦‍♀️💤🤪 drugače se pa ti krči pri meni počasi umirjajo, hvala bogu.

Čudno, da se nam ne pridružijo še ostale 🤰 upam, da nas bo veliko. 




Mali*Čudež -> RE: November 2019 (9.3.2019 13:11:54)

Tami, tudi meni počasi postaja slabo, sicer še zmeraj upam, da se slabosti tokrat izognem. Ko sem bila noseča s tamalo, mi je bilo grozno slabo, do 4meseca N sem bruhala, shujšala 5kg, tako, da res upam, da bo tokrat malo lažje 😁🤪





Anonimen -> RE: November 2019 (9.3.2019 15:35:22)

Hej punce....

Kako ste? Jaz sem sicer kar vredu, imam pomanjkanje časa ampak bo 😁Pa dva dni mi je že kar fajn slabo... Neki me zanima... že odkar sem naredila test imam vsak dan na dnevnem vložku svetlo rjav flek, ki ni velik, včeraj in danes pa imam ful čudn občutek v trebuhu, ker me dejansko na vsake toliko zaboli celoten spodnji del trebuha, sej mine ampak je čudn.... Sestra pri ginekologinji pa mi skos priporoča eno kremo, tja me pa ne sprejme in ne vem kaj naj naredim.Ima katera kakšno idejo? 
lp, optimistka




Mali*Čudež -> RE: November 2019 (9.3.2019 17:51:16)

Ojla optimistka. Po svojih izkušnjah vem, da vsakrsna krvavitev oziroma nakazovanje na krvavitev v nosečnosti ni vredu. Tako, da jaz bi se ziher odpravila že na urgenco. Mene so nazadnje, ko sem imela SS zadržal v bolnici. Pomoje ti bojo dal dabroston. Kar pojdi se pokazat. Sploh tudi bolečina ne sme bit prisotna. Itak je pa vse ok ✊✊✊💗





Tami.tami -> RE: November 2019 (9.3.2019 19:39:32)

Optimistka, jaz bi šla kr tja sploh klicala nebi, so te dolžni vzet. Bomjse 1x prevec ko 1x premalo.Tudi jaz upam da mi nebo tak slabo kot pri prvi nosecnosti..




Mali*Čudež -> RE: November 2019 (9.3.2019 19:48:43)

Optimistka, tako kot pravi Tami. kar odpravi se tja, morajo te vzeti. Upam, da si že šla. Sporoči ✊💁‍♀️





Anonimen -> RE: November 2019 (10.3.2019 10:08:27)

Hej.

Nisem šla nikamor, ker se je bolečina umirila.... bi rekla da mi počitka primanjkuje.... bom jutri poklicala pa vztrajala da me pogleda....Kako je pa kej z vašo napihnjenostjo?
Lp,optimistka




Prvannosečka -> RE: November 2019 (10.3.2019 12:32:22)

Živijo punce :), sem se vam pridružila v skupini saj sem tud zagledala plusek. Prva nosečnost. Me je kar malo strah, saj se mi tako kot vam dogajajo čudne stvari. Malo slabo potem spet ne... Sem kar še malo v temi. Mogoče malo v temi, kaj naj še pričakujem, ker je to vse zame prvič. 




Mali*Čudež -> RE: November 2019 (10.3.2019 13:06:42)

Ojla 💁‍♀️

Optimistka super, da se je umirilo, ja kar vztrajaj jutri, da te pogleda. Mora te. Prvanosecka pozdravljena in dobrodošla med nami 🤰 počasi se pa večamo 😊 saj razumljivo, da te je strah, zame je to 4.nosecnost in 2.otrok pa se še vseeno soočam s strahovi. To je normalno. Vse bo ok, skupaj bomo preživele teh 9m 😊 no zdaj nam je ostalo 8😁 si si zračunala kaj pdp in ali že imaš datum za prvi pregled? 




Prvannosečka -> RE: November 2019 (10.3.2019 13:22:15)

V aplikaciji mi kaže 7.11. Prvi pregled imam 5.aprila.Zelo sem zbegana kaj lahko jem in kaj ne. Dnevno imam težave kaj jesti v službi za malico in potem doma. Se je potrebno  oglasiti še pri svojem osebnem zdravniku, ali je dovolj ginelokog? Samo april je še daleč, jaz sem pa že tako nestrpna... 





Tami.tami -> RE: November 2019 (10.3.2019 13:23:28)

Dobrodosla prvanosecka, tudi mene je malo strah sicer druga nosecnost zame, ampak me je vseeno strah nikoli neves kaj prinese.. bomo zdrzale 😁 vse bo dobro 




Prvannosečka -> RE: November 2019 (10.3.2019 13:32:33)

Ja upam, da bo 😉🙈





Mali*Čudež -> RE: November 2019 (10.3.2019 14:13:29)

Prvanosecka, jej kar ti paše, ne obremenjuj se s tem. Jaz jem zjutraj jajčka ali pa jogurt in kosmiče s chia semeni, za kosilo jem isto kot prej, večerja pa spet nekaj lahkega. V bistvu res kar mi paše. Vmes vzamem kakšen puding ko mi tako pasejo. Ali jemlješ kakšne vitamine ali folno? Mogoče si to nabavi, jaz jemljem Novalac vitamine, ker vsebujejo se omega. Vmes spijem eno sumecko magnesola. Osebnega zdravnika ne rabiš obiskati, edino, ko boš opravila prvi pregled pri G, če boš želela bolniško, ti G napiše list s priporočilom bolniške, s katerim greš potem do svojega osebnega zdravnika. Saj načeloma tako naročajo na prvi pregled, razen če se ti bog ne daj pojavi kakšna krvavitev ali bolečina, potem moraš iti takoj, da te pogledajo. Vem, da si nekatere plačajo samoplačniški ultrazvok pri katerem drugem G, do prvega pregleda, da so bolj pomirjene.





Prvannosečka -> RE: November 2019 (10.3.2019 14:30:35)

Tudi jemljem novalac folno kislino in pa malo donata, saj imam težave s prebavo. Se, da iti preg k g preden imaš pregled? Kako veš, da če je kaj narobe. V čem se razlikuje normalna bolečine od tiste, ki je nevarna... Bi mogla jesti še kašne druge vitamine kot folno od novalac? 




Mali*Čudež -> RE: November 2019 (10.3.2019 14:41:50)

Ne, pomoje bo novalac čisto dovolj, tam so se drugi vitamini. Tisto bolečino, ki bi znala bit nevarna, prepoznaš takoj. Veš, da nekaj ni vredu. Ti blagi krči, na primer kot pri menstruaciji so menda kar normalni, ker se maternica pripravlja, razteza itd. Ja, lahko greš pred prvim rednim pregledom, samoplačniško,to je tvoja odločitev. Aja jaz sem si, ko sem bila noseča s tamalo, nabavila angel sound. Zlata vredna napravica. Od 11.tedna dalje sem vsak večer poslušala srčni utrip tamale, kar me je neizmerno pomirilo. 





Prvannosečka -> RE: November 2019 (10.3.2019 15:00:33)

Mogoče si bom pa potem res kupila to napravo 😊. A se kj mazete s kakšnimi kremami že proti strijam? 




Prvannosečka -> RE: November 2019 (10.3.2019 15:04:29)

Ste si že kaj začele kupovati nosečniška oblačila. Kje je najbolje to kupit? 




Tami.tami -> RE: November 2019 (10.3.2019 20:06:55)

Jej kar ti paše, vsaj jaz tak delam. Oblačila pa tak, zdaj je se prehitro. Imam pa se jih z prejsne nosecnosti ki sem jih kupla h&m, mana .. samo h&m mislim da vec nima mama oddelka vsaj pri nas ne..




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>